İnistanbul'da büyük daireler satışa çıktı!

İnistanbul'da büyük daireler satışa çıktı! İnistanbul'da büyük daireler satışa çıktı!

İş GYO ve Nef birlikteliğiyle hayata geçirilen İnistanbul Lokal’in satış tarihi yoğun talep üzerine planlanandan 6 ay öne çekilmişti. “En İyi Mimari Tasarım” ödülüne sahip olan projede şimdi de 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı yeni blok satışa açıldıİş GYO ve Nef birlikteliğiyle hayata geçirilen, gördüğü yoğun ilgi ve hızlı satışıyla dikkat çeken İnistanbul Gala’nın ardından, İnistanbul Lokal de konut alıcılarından talep görüyor. “En İyi Mimari Tasarım” ödülüne layık görülen projede büyük dairelerin yer aldığı yeni blok satışa açıldı.

 

Mimari tasarımını Perkins+Will’in üstlendiği, şehrin her yerine kolayca ulaşılmasını sağlayan metro ve alternatif yollar, keyifle vakit geçirilebilecek geniş yeşil alanlar ve dünyada tek olan foldhome konseptine sahip olan İnistanbul, büyük kent yaşamına örnek teşkil ediyor. 

 

Ailenin her üyesine hitap eden sosyal olanaklar

İnistanbul Lokal’de fitness salonu, kapalı basketbol ve futbol sahaları, squash kortu, çocuk oyun alanı, teras alanı, yürüyüş yolları, yüzme havuzu gibi aileler, gençler, çocuklar için sunulan sosyal olanakların yanı sıra kapalı otopark ve güvenlik de bulunuyor. Dünyada bir ilk olan foldhome konseptiyle yaşam alanları daha da genişleyen ev sahipleri, bunların dışında ayrıca dilediklerinde kullanabilecekleri kişisel gelişim stüdyosu, davet, müzik, misafir, sinema, playstation, toplantı, eğlence, parti ve kareoke odalarından da faydalanabilecekler.

 

Metro istasyonunu yalnızca 100 metre

Merkezi konumu sahip daireleriyle İnistanbul, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünün karşısında, Davutpaşa metro istasyonuna 100 m, Yenikapı Hızlı feribot iskelesine 7 dakika, Marmaray’a 3,2 kilometre, Yenikapı sahil yoluna 4 kilometre, Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine 5 kilometre, TEM karayoluna 7 kilometre, Ataköy’e 7 kilometre ve Zincirlikuyu’ya 8 kilometre mesafede bulunuyor.

 

“En İyi Mimari Tasarım” ödüne layık görülen İnistanbul'da ev sahibi olmak isteyenler 2+1'lere 5.000 TL, 3+1'lere 7.500 TL, 4+1'lere 10.000 TL peşinatla, üstelik %0,79 faiz oranıyla sahip olabiliyor. İnistanbul’da 48 ay vade farksız ödeme seçeneği de bulunuyor.

 

Bilgi için http://www.inistanbultopkapi.com adresinden faydalanılabiliyor.

 

Haber Milliyet'te şöyle yer aldı;

Projede şimdi de 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı yeni blok satışa açıldı. Mimari tasarımını Perkins+Will’in üstlendiği, dünyada tek olan foldhome konseptine sahip olan İnistanbul Topkapı’da yer alıyor. İnistanbul’da ev sahibi olmak isteyenler 2+1’lere 5 bin lira, 3+1’lere 7 bin 500 lira, 4+1’lere 10 bin lira peşinat ve yüzde 0.79 faiz oranıyla sahip olabiliyor. İnistanbul’da 48 ay vade farksız ödeme seçeneği de bulunuyor. 

Milliyet Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer  aldı...


Inistanbul Lokal'in yeni bloğu satışa çıktı. îş GYO ve Nef ortaklığının inşa ettiği projenin satışa çıkarılan yeni bloğunda 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Inistanbul Lokal'de 2+1'lere 5 bin lira, 3+1'lere 7 bin 500 lira ve 4+1'lere 10 bin lira peşinatla sahip olunuyor. Projede 48 ay vade farksız ödeme seçeneği de bulunuyor. Proje sakinlerini bekleyen hizmetler arasmda ise spor salonu, kapalı basketbol ve futbol sahaları, çocuk oyun alanı, teras alanı, yürüyüş yolları, yüzme havuzu, kişisel gelişim stüdyosu, davet, müzik, misafir, sinema bulunuyor. 


Posta


Haber Yeni Yüzyıl gazetesinde şöyle yer aldı

İnistanbul'da yeni blok satışa çıktı

İŞ GYO ve Nef birlikteliğiyle hayata geçirilen İnistanbul Lokal'in satış tarihi yoğun talep üzerine planlanandan 6 ay öne çekilmişti. 'En İyi Mimari Tasarım' ödülüne sahip olan projede 2 + 1, 3 +1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı yeni blok satışa açıldı. İnistanbul'da isteyenler 2 + 1'lere 5 bin lira, 3 + 1'lere 7 bin 500 lira, 4+1'lere 10 bin lira peşinatla ve yüzde 0,79 faiz oranıyla ev sahibi olabiliyor. İnistanbul'da 48 ay vade farksız ödeme seçeneği de bulunuyor. Proje, Marmaray'a 3,2, Yenikapı'ya 4 kilometre mesafede bulunuyor. 


Yeni Yüzyıl


Haber Habertürk Gazetesi'nin emlak ekinde şu şekilde yer aldı;


İş GYO ve Nef in birlikte hayata geçirdiği İnistanbul Lokal'de 2+1,3 + 1 ve 4 +1 dairelerin yer aldığı yeni blok satışa açıldı. Foldhome konseptine sahip olan İnistanbul, "En İyi Mimari Tasarım" ödüne layık görülmüştü. Ev sahipleri foldhome konseptiyle dilediklerinde kullanabilecekleri kişisel gelişim stüdyosu, davet, müzik, misafir, sinema, playstation, toplantı, eğlence, parti ve karaoke odalarından da faydalanabilecekler. İnistanbul'da ev sahibi olmak isteyenler 2+l'lere 5 bin TL. 3+ l'lere 7.500 TL, 4+l'lere 10 bin TL peşinatla, yüzde 0,79 faiz oranıyla sahip olabiliyor. İnistanbul'da 48 ay vade farksız ödeme seçeneği de bulunuyor. 


Habertürk


Haber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;İnistanbul Lokal'de büyük dairelerin yer aldığı yeni blok da satışa açıldı. 

Mimari tasarımını Perkins+VVilFin üstlendiği İnistanbul Lokal'de; fitness salonu, kapalı basketbol ve futbol sahaları, squash kortu, çocuk oyun alanı, teras alanı, yüzme havuzu gibi aileler, gençler, çocuklar için sunulan sosyal olanakların yanı sıra kapalı otopark ve güvenlik de bulunuyor. 

Dünyada bir ilk olan foldhome konseptiyle yaşam alanları daha da genişleyen ev sahipleri, bunların dışında ayrıca dilediklerinde kullanabilecekleri kişisel gelişim stüdyosu, davet, müzik, misafir, sinema, playstation, toplantı, eğlence, parti ve kareoke odalarından da faydalanabilecekler. "En İyi Mimari Tasarım" ödüne layık görülen İnistanbul'da ev sahibi olmak isteyenler 2+l'lere 5 bin TL, 3+ı'lere 7 bin 500 TL, 4+ı'lere 10 bin TL peşinatla, yüzde 0,79 faiz oranıyla sahip olabiliyor. 


Yeni Şafak