İnnovia Park Beylikdüzü fiyatları!

İnnovia Park Beylikdüzü fiyatları!

Firma: Yeşil GYO

Proje: İnnovia Park


Satış süreci devam eden İnnovia Park Beylikdüzü fiyatları minimum 95 bin liradan başlangıç gösteriyor...İstanbul-Beylikdüzü'nde hayata geçirilen  İnnovia Park projesi  Yeşil GYO  tarafından yükseliyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde daire alternatiflerinin bulunduğu İnnovia Park Beylikdüzü'nde 14 bin adet daire mevcut durumda.


 İnnovia Park Beylikdüzü fiyatları minimum 95 bin lira olarak belirlendi. 45 bin metrekare arsa alanına sahip olan İnnovia Park Beylikdüzü fiyatları 'nın ayrıntıları şöyle: 


İnnovia Park Beylikdüzü fiyatları: 


İnnovia Park Beylikdüzü fiyatları 1 oda 1 salon daireler için 95 bin liradan başlıyor. 


İnnovia Park Beylikdüzü ödeme: 


İnnovia Park Beylikdüzü ödeme seçeneklerine göre daire tutarının yüzde 25'i peşinat için ödendikten sonra kalan kısım banka kredisi kullanılarak ödeniyor. Bir diğer seçeneğe göre ise faizsiz bir şekilde 100 aya kadar vade imkanı sunuluyor 


Innovia Park projesinde fitness-spa alanı, çocuk oyun alanları,  Zen şelaleleri, yürüme, bisiklet ve koşu yolları, basketbol, tenis, voleybol sahaları, kafeler, bisiklet park alanları, açık yüzme havuzları ve seyir terasları mevcut durumda.


İnnovia Park Beylikdüzü teslimleri: 


İnnovia Park Beylikdüzü teslimleri 2015 yılı içerisinde yapılacak.

.
Cumhuriyet Mahallesi, Hürriyet Caddesi, No:23 Beylikdüzü-İSTANBUL

0212 414 08 00

http://www.yesilgyo.com

Gülay ODABAŞI


projeye sor