Iram İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Iram İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Iram İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Iram İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy’de 300 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Abou Chaar tarafından kuruldu. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Iram İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy’de 300 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Abou Chaar tarafından kuruldu. 

Iram İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethaneinsaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dısında her türlü resmi ve özel sektöre ait insaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut, is hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri insa etmek ve kiraya vermek.Insaat islerinde kullanılan her türlü demir,çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tugla, ates tuglası, kiremit, kireç, dograma, alçı, çimento, fırınlanmıs kum, mermer, mozaik, fayans, seramik, vitrifiye, marley, parke, armatür, .....ve anasözleşmesinde yazılı işler


Iram İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi adres: Yeşilköy Mah.Atatürk Cad. N.12/1 Bakırköy 
 

pus