İş Bankası Van"da prefabrik okul yaptırdı!

İş Bankası VanTürkiye İş Bankası çalışanlarının Van"daki depremde zarar gören ilköğretim okulu yerine yaptırdığı 4 derslikli prefabrik okulda 400 öğrenci eğitime başladı


Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü"nün belirlediği, deprem sonrasında kullanılamaz durumda olan Vali Mithat Bey İlköğretim Okulu"nun bahçesine inşa edilen dört derslik ve öğretmenler odasından oluşan prefabrik okulda 400 ilköğretim öğrencisi eğitim görüyor.

İş Bankası Grubu"nun Van"da yaşanan depremin ardından 100. Yıl Üniversitesi kampüsünde yaptıracağını duyurduğu öğrenci yurdu için de çalışmalara başlandı. Depremde hasar gören öğrenci yurtlarındaki barınma sorununun çözümüne katkı sağlayacak yurt tamamlandığında 300 öğrenciye hizmet verecek.

İş Bankası yaptığı yazılı açıklamada Motorlu Taşıtlar Vergisi"nde 3 taksit sunacağını da açıkladı. İş Bankası, düzenlediği yeni kampanya ile müşterilerine Motorlu Taşıtlar Vergisi"nin 2011 yılı ilk taksitini www.gib.gov.tr"den Maximiles ya da Maximum kartları ile 3 taksitle ödeme imkanı veriyor. Kampanya 2-31 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak.

Milliyet