05 / 07 / 2022

İŞKUR'dan ev hanımlarına müjde! Evden çalışarak maaş alacaksınız...

İŞKUR'dan ev hanımlarına müjde! Evden çalışarak maaş alacaksınız...

Türkiye’nin istihdam kurumu İŞKUR, işsiz vatandaşlara yeni fırsatlar sumaya devam ediyor. İŞKUR evde çalışarak para kazanmak isteyenler için iş ilanları yayımladı. İşte detaylar... İŞKUR dan ev hanımlarına müjde! Evden çalışarak maaş alacaksınız...

İŞKUR PAKETLEME İŞ İLANI

İŞKUR’dan İzmir'e evde paketleme iş imkanı geldi. Söz konusu işe ilanlarına başvuru için İŞKUR kaydınızın olması gerekiyor. Daha sonra İzmir’de 5 açık pozisyon için yapılacak paketleme personeli ilanına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Evde iş fırsatı sağlayan bu ilanla evde firma tarafından gönderilecek ürünleri paketleyebilir ve her bir paketleme başına kazanç sağlayabilirsiniz.

İSTANBUL'DA EVDE İŞ İMKANI

Havaların ısınmasıyla birlikte evlilik ve düğün organizasyonlarının yoğunlaşmaya başladı. Bu dönemde düğün firmalarının, çiçeklerinin ve düğün salonlarının düğün organizasyonuna için nikah şekeri hususunda çok fazla talebi bulunuyor. Bu talebe yanıt verebilmek adına da İŞKUR evde iş fırsatları ile dışarıya iş veriliyor. İstanbul’da evde nikah şekeri paketleme yaparak, önemli kazançlar elde edebilirsiniz.

Orman Genel Müdürlüğü 5 bin işçi alımı kura sonuçları açıklandı mı? OGM şehir şehir isim listesi!

Kızılay KPSS şartsız personel alıyor! Türkiye geneli alımlar için hemen başvurabilirsiniz!

Türk Hava Yolları 28 ilde deneyimsiz ve KPSS şartsız personel alımı yapacak!