Ispartakule``de 107 bin YTL`den başlayan fiyatlarla Ağustos`ta teslim

Ispartakule``de 107 bin YTL`den başlayan fiyatlarla Ağustos`ta teslimİstanbul'un en gözde yerleşim yeri Bahçeşehir'in yanıbaşında yeni alt yapılı ve imar planlı bölgesi ISPARTAKULE'de çağdaş ve eşsiz bir 'YENİ BİR ŞEHİR' kuruluyor. Projede fiyatlar 107 bin ile 320 bin YTL arasında.


Türkiye'nin en büyük uydukent projelerinden biri olan "ISPARTAKULE YENİ BİR ŞEHİR", TOKİ'nin iştiraki Emlak Konut GYO'nun güvencesiyle birlikte, Emlak Pazarlama İnşaat, Fideltus ve Öztaş İnşaat ortak girişimi tarafından yürütülüyor.

Bahçeşehir'in mimarı  TOKİ  iştiraki Emlak Pazarlama İnşaat ile birlikte Fideltus ve Öztaş İnşaat'ın güçlü ortaklığıyla hayat bulan Türkiye'nin en büyük konut projesi "Ispartakule Yeni Bir Şehir" toplam 1.000.000 metrekare toplam inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Modern şehircilik anlayışıyla inşa edilen "Ispartakule Yeni Bir Şehir" in ulaşımı için proje ortakları tarafından 8 köprü 9 kavşak ve 3 şeritli yol yapılıyor.

Böylelikle yeni yolların yapımıyla beraber özel viyadükle TEM'den direk bağlantı ve yeni Ispartakule gişeleriyle kolay ulaşım sağlanıyor ve 2007 sonunda yol teslim ediliyor. Toplam 6000 konut ve 240.000 metrekare ticari araziden oluşan projenin, Efes, Patara ve Olimpos adalarında bulunan 1982 konutluk bölümü Ağustos 2008'de sahiplerine teslim edilecek. Projenin tümü 2009 yılında tamamlanacak.

"Ispartakule Yeni Bir Şehir", Emlak Pazarlama, Fideltus ve Öztaş İnşaat ortak girişimin kaliteli hizmet anlayışı ve sektörde birçok önemli projeye imza atan Art Yapı Mimarlık'tan Atilla Şengonca'nın tecrübesiyle tasarlandı. Projede birçok farklı daire alternatifi sunuluyor.

Üçüncü etap satış fiyatları 107 bin YTL ile 320 bin YTL arasında değişen "Ispartakule Yeni Bir Şehir"de metrekareleri ve daire tipleri 66 metrekare 1 +1 ile 197 metrekare 4+1 arasında değişen 30 daire seçeneği bulunuyor. Daireler 10 ile 16 katlı toplam 9 blok tipinde bulunuyor. Projenin satışa sunulan üç adasında bulunan 1982 dairesinin 2006 Şubat itibaren satışa çıkmış olan dairelerinden 1300 tanesi satılmış olup, üçüncü etapta sınırlı sayıda 1+1 ve 2+1 daireleri bulunmaktadır, 3+1 daireler ise gelen talepten dolayı diğer daire tiplerine göre daha fazla yapılmıştır.

ÇOCUKLARA VE ÇEVREYE DUYARLI PROJE!

Marmara Denizi ve Küçükçekmece gölü manzaralı "Ispartakule Yeni Bir Şehir", trafik ve gürültüden uzakta iş, aile ve sosyal hayatınızda yepyeni bir başlangıç için ideal ve tüm ayrıntılarıyla sizin için düşünülmüş bir yaşam kulübü olmaya hazırlanıyor. Açık - kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, voleybol, basketbol, koşu ve yürüyüş parkurları ile sosyal ve sportif tutkularınız için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve tasarlanmış olan projenin toplam alanının yüzde doksanı yeşil ve sosyal alandan oluşuyor. Çocuklara yönelik özel eğlence merkezleri de bulunuyor.

İTÜ tarafından özel zemin testleri yapılmış olan zemine, Avrupa standartları ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş "Ispartakule Yeni Bir Şehir"de, dairelerde dış cephe yalıtımı ve mimari teknolojisiyle birbirinden bağımsız olarak tasarlanmış ferah balkonlar, bloklardan otoparka rahatça ulaşım, kablolu yayına uygun uydu yayın sistemi ve kablosuz internet bağlantısı, ortak mahallelerin ihtiyacını karşılayacak jeneratörler ve CE onaylı asansörler gibi teknik, depreme dayanıklı strüktür, radye temel ve tünel kalıp sistemi gibi altyapı özellikleri ile dikkat çekiyor.

Daha rahat ve güvenli bir hayat içinde tüm tedbirlerin alındığı "Ispartakule Yeni Bir Şehir" de kontrollü giriş - çıkış, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat güvenlik ile huzurunuzu kaçıracak her şey arındırılıyor. Aynı zamanda proje ile aynı sürede TOKİ tarafından ihale edilecek ve bitirilecek, 3 adet ilköğretim okulu, 3 adet ortaöğretim, sağlık ocağı, hastane bulunuyor.

PROJENİN PARLAYAN YILDIZI, ALIŞVERİŞ MERKEZİ...

"Ispartakule Yeni Bir Şehir"de AVM sektöründe dünyanın en önemli markalarından biriyle kurulacak olan ve kiralanabilir alanı itibariyle Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olacak. Türkiye'ye yeni gelecek markalar dahil içinde farklı lezzetlerin keşfedileceği restoranların bulunduğu, süpermarket, sinema salonu, çocuklar için eğlence alanları gibi tüm detayların bulunduğu alışveriş ve yaşam merkezi ile proje parlayan yıldız olmaya devam edecek.

Ispartakule Yeni Bir Şehir - Satış Ofisi: 0212 444 97 97 / www.ispartakule.com

(www.mynetemlak.com)