İstanbul Doors Groupa ait Vogue tamamen yenilendi!

İstanbul Doors Groupa ait Vogue tamamen yenilendi!

13 yıldır BJK Plaza’nın teras katında hizmet veren İstanbul Doors Group’a ait Vogue kısa bir süre önce tamamen değişti. İç dekorasyonundan mönüsüne kadar çoğu şeyin yenilendiği Vogue’un yeni konseptPanoramik manzarasıyla dikkat çeken Vogue’da Asya mutfağını, Avrupa mutfağını ve Türk yemeklerini bulmak mümkün. Pazar günleri Vogue’da 10.30’dan 16.00’ya kadar açık büfe kahvaltı ve brunch var.

“Gruplar için özel masalar ekledik”
Levent Büyükuğur
(İstanbul Doors Group Yönetim Kurulu Üyesi)-Vogue 13 yıldır mönüsü, hizmet anlayışı ve merkezi konumu ile akşam yemeklerinin yanı sıra öğle yemeklerinde de özellikle iş dünyasının tercih ettiği bir mekan olma özelliğini sürdürüyor. Yiyecek-içecek sektöründe en iyileri belirleyen Zagat Survey’e göre Vogue dünyanın en iyi restoranları arasında yer alıyor.
-Türk ve yabancı müşterilerimiz restoranımıza geldiği zaman birçok seçeneği bir arada bulabiliyor. 
-Vogue hem işadamlarının hem turistlerin hem de bu kişilerin iş dışı özel yemeklerinde de tercih ettiği bir mekan olma özelliğinde. İnsanlar Vogue’a, manzarası, ambiansı ve yemekleri için geliyor.
-Vogue baştan aşağı yenilendi ve mönüsünün yüzde 50’si de yeni yemeklerle oluşturuldu. İç mekandaki geniş camlar sayesinde tüm manzara restoran içerisinden rahatlıkla görülebiliyor. Gruplar için rahat bir ortam sağlamaya yönelik olarak büyük masalar da ekledik dekorasyona. Yemek öncesinde ve sonrasında keyifli sohbetler için lounge alanları yaratıldı.

Japon usta 72 çeşit suşi hazırlıyor
Vogue’un mönüsünde Uzakdoğu mutfağına da yer veriliyor. Vogue’un suşi mönüsünde 72 çeşit suşi bulunuyor. Suşiler Japon bir suşi ustası tarafından hazırlanıyor. Bunun yanı sıra konumu itibariyle birçok otele yakın olan Vogue’da özellikle yabancı müşteriler için çeşitli geleneksel Türk yemeklerine rastlamak mümkün. Kuzu incikten yoğurtlu kebaba, kuzu külbastıdan ızgara bonfileye, kadar birçok yemek bulunuyor. Aynı zamanda mönüde deniz ürünlerine de
yer verilmiş. Şili levreği ve zeytin gevrekli kalkan balığı ise bunlardan bazıları...

Vogue’un mönüsünden...
- Yoğurtlu kebap 48 TL.
-Kuzu külbastı 53 TL.
-Fırınlanmış kuzu incik 68 TL.
-Izgara somon 45 TL.
-Şili levreği 85 TL.
-Trüflü ve kuşkonmazlı lingiuni 38 TL.
-Ahtapot salatası 28 TL.
-Kıtır tel kadayıf arasında kabak tatlısı 18 TL.
Milliyet/Ece EMRE