05 / 07 / 2022

İstanbul Finans Zirvesi 6-7 Eylül'de gerçekleştirilecek!

İstanbul Finans Zirvesi 6-7 Eylül'de gerçekleştirilecek!

İstanbul Finans Zirvesi (Istanbul Finance Summit - IFS), 6-7 Eylül tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.Avrupa ve Orta Doğu başta olmak üzere, küresel anlamda önde gelen pek çok kurum ve kuruluş temsilcisine önemli iş birliği fırsatları sunan İstanbul Finans Zirvesi, bu yıl 6-7 Eylül 2016'da Conrad İstanbul Bosphorus’da düzenlenecek. 


IFS'den yapılan açıklamaya göre, Başbakanlık himayelerinde bu yıl 7'ncisi düzenlenecek zirve, dünya ekonomisine yön veren pek çok karar alıcı, özel sektör temsilcisi ve akademisyene 2 gün boyunca ev sahipliği yapacak. 


Anadolu Ajansı'nın (AA) global iletişim ortağı olduğu zirvenin ana teması "Jeopolitik Riskler ve Finans" olarak belirlendi. 

Başta Türkiye Cumhuriyeti bakanları olmak üzere birçok bankanın ve şirketin genel müdürleri ile yönetim kurulu başkanları düzeyinde temsiliyet sağlandığı zirve, birbirinden önemli konuşmacıları ağırlıyor. 


Avrupa Birliği ile ilişkilerin sürekli yön değiştirdiği günümüzde İstanbul Finans Zirvesi, Avrupa Parlamentosu Başkan Yardımcısı Ryszard Czarnecki’yi konuşmacıları arasında ağırlayacak. Czarnecki, zirvenin 2. günü olan 7 Eylül tarihinde açılış seramonisinde konuşmasını gerçekleştirecek. Hürriyet