İstanbul'da bayram trafiği başladı!

İstanbul'da bayram trafiği başladı! İstanbul'da bayram trafiği başladı!

Kurban Bayramı nedeniyle İstanbul’da yoğun trafik yaşanıyor. Kurban Bayramı öncesi son iş günü olması ve erken bayram tatiline çıkanlar yüzünden Boğaiçi Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü başta olmak üzere pek çok noktada yoğunluk yaşanıyor...İstanbul’da bayram tatilinin başlamasına saatler kala trafikte yoğunlaşma başladı. Ataşehir’de meydana gelen kaza nedeniyle TEM’de bir şerit trafiğe kapandı.


İSTANBUL’da yaklaşan Kurban Bayramı trafiği etkilemeye başladı. Bayram tatiline gidenlerle son iş gününü değerlendirenler nedeniyle İstanbul trafiği özellikle Boğaz köprülerinde çok etkili. Havadan yaptığımız çekimlerde ise İstanbul Otogarı sakinliğini koruyor. Otogar’ın bu geceden itibaren yoğunlaşması bekleniyor.


Kurban Bayramı nedeniyle İstanbul’da yoğun trafik yaşanıyor. Kurban Bayramı öncesi son iş günü olması ve erken bayram tatiline çıkanlar yüzünden Boğaiçi Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü başta olmak üzere pek çok noktada yoğunluk yaşanıyor. Köprülerde her iki yönde kilometrelerce araç kuyrukları var.


Eskihisar’daki feribot iskelesinde yoğunluk yaşanıyor.


İstanbul’un Ataşehir ilçesinde TEM otoyolunda bir kaza meydana geldi. Kaza nedeniyle bir şerit trafiğe kapatılınca trafik kilitlendi.


Kaza, trafik sıkışıklığının Bahçeşehir’e kadar uzanmasına yol açtı.


Öte yandan havadan yaptığımız çekimlerde İstanbul Otogarı’nda durum şu anda sakin görülüyor. Yetkililer bu akşamdan itibaren otogarda yoğunluk yaşanmaya başlanacağını söylediler.


D-100 KARAYOLUNDA YOĞUNLUK


Bayram tatilini İstanbul dışında geçirmek isteyenlerin karayollarında oluşturduğu yoğunluk, saatler ilerledikçe artarken, TEM’in yanı sıra D-100 Karayolu’nda da yoğunluk başladı.


D-100 Karayolu’nun İzmit kent içi geçişinde İstanbul yönüne çok az araç giderken,  Ankara  yönünden yoğun araç trafiği bazı noktalarda zaman zaman yığılmalara neden oldu.Milliyet