İşte muhteşem duvar resimleri!

İşte muhteşem duvar resimleri!Fransız sokak sanatçısı Patrick Commecy, binaların ön ve yan cephelerini murallarla süsülüyor. İşte Commercy’nin çizimleriyle yarattığı o farklı duvarlar...


Fransız sokak sanatçısı Patrick Commecy, gerçek üstü duvar boyamaları yapıyor. Binaların ön ve yan cephelerini ekibiyle birlikte harika murallarla süsleyen ve bambaşka görünümlere kavuşturan Commercy’nin çizimleriyle yarattığı farkı öncesi ve sonrasına ait fotoğraflara bakarak daha net görebileceksiniz.


İşte muhteşem duvar resimleri!


Commercy, sıkıcı ve renksiz beton yığınlarını gerçeğe çok yakın insan figürleri ve doğa çizimleriyle canlandırıyor, çizimlere derinlik ekleyerek 3 boyutlu hissi yaratıyor ve duvarları optik illüzyonlarla kaplı harika sanat eserlerine dönüştürüyor.


İşte muhteşem duvar resimleri!İşte muhteşem duvar resimleri!İşte muhteşem duvar resimleri!İşte muhteşem duvar resimleri!İşte muhteşem duvar resimleri!İşte muhteşem duvar resimleri!İşte muhteşem duvar resimleri!İşte muhteşem duvar resimleri!İşte muhteşem duvar resimleri!


Hürriyet