İsthanbul Evleri 180 Bin YTL'den Başlıyor

İsthanbul Evleri 180 Bin YTL'den Başlıyor

130 bin YTL ve 190 bin YTL'den satışa çıkartılan, Han Yapı'nın ilk projesi İsthanbul'da satışta kalan dairelerin fiyatı 180 bin YTL'yi aştı.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!
Han Yapı İsthanbul Evleri'nin 1. ve 2. etabındaki dairelerin çoğu satıldı. Proje ilk satışa çıktığında 3+1 daireler 130 bin YTL ile 190 bin YTL arasındayken şu anda satışta olan daireler 180 bin YTL ile 260 bin YTL arasında değişen fiyatlarla alıcı buluyor.


Han Yapı, 2005 Ağustos ayında Türkiye'nin önde gelen sanayici ve işadamları tarafından, gayrimenkul projeleri geliştirmek üzere kuruldu. Operasyonlarla ilgili satış ve pazarlama, proje geliştirme, finans ve bilgi işlem Han Yapı bünyesinde yer alırken, inşaat ve bağlantılı işler ülkenin önde gelen kuruluşlarından dış kaynak kullanılarak temin ediliyor.


Han Yapı, başta İstanbul olmak üzere tüm ülke genelinde arazi geliştirme, mimari konseptleri oluşturma, gerekli satış ve pazarlama kanallarını yapılandırma ve proje koordinasyonu konularında uzman bir firma. Han Yapı'nın ortakları Türkiye'nin önde gelen sanayici ve işadamları.


ORTAKLARIN HEPSİ SANAYİCİ


Büyük çoğunluğunun sanayici olması nedeniyle konut sektörüne farklı bir açılım getiren Han Yapı ortakları ihracatın getirdiği disiplinle yetişip, bu disiplinle iş yapmayı kendilerine ilke edinmiş. Ortakların en önemli özelliği ise sadece bir ortağının inşaat sektöründen ve diğerlerinin Türkiye'nin ihracat yapan sanayici işadamı kimliğini taşıması.


Han Yapı ortakları da bir araya gelerek Türkiye'nin yapısal değişim geçirmesinin genel değerlendirmesini yaparak, artık Türkiye'nin gelişmiş dünya ülkeleri içinde yerini aldığını ve gayrimenkul sektöründe farklılaşması gerektiği kararını verince sektörde yapılanma gereksinimi duyar.


1+1 VE 2+1'LER SATILDI


Han Yapı ilk konut projesi olan İsthanbul Evleri Beylikdüzü projesini 2006 yılı Mayıs ayında başlattı. 3 etaptan oluşan İsthanbul Evleri alanında ciddi farklılıklar gösteriyor. 1. etapta 21 bloktaki toplam 696 adet daire Mayıs 2008'de, 2. etapta bulunana 11 bloktaki toplam 388 adet daire Kasım 2008'de teslim edilecek ve İsthanbul Evleri'nde hayat başlayacak.


Kısa bir süre içinde satışa çıkması planlanan 3. etapta da 18 blok ve 576 daire olacak. Han Yapı İsthanbul Evleri Beylikdüzü projesinin 1. ve 2. etabında çoğunluk daireleri 3+1. Az miktarda 1+1 ve 2+1 daire de var ve bu dairelerin hepsi satıldı. Proje ilk satışa çıktığında 3+1 daireler 130 binle 190 bin YTL arasında satıldı. Şu anda satışta olan daireler ise 180 binle 260 bin YTL arasında satılıyor.


AYRICA TİCARİ ALAN OLACAK


3. etapta 1+1 ve 2+1 dairelere daha ağırlık verilecek ve projenin yüzde 35'i 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşacak. 3. etap daire fiyatları 90 binle 240 bin YTL arasında değişecek. 2. etapta bütün projeye hizmet etmesi düşünülen bir ticari alan da yer alıyor. Bu ticari alan açık ve kapalı yüzme havuzu, yemek salonu, küçük ölçekli bir alışveriş merkezi ve günlük çocuk bakımı olanağı içeriyor.


Yeni Şafak

pus