İsthanbul'da 'önce otur sonra öde' kampanyası

İsthanbul'da 'önce otur sonra öde' kampanyası

'Başka İstHANbul Yok' sloganıyla yola çıkan Han Yapı Gayrimenkul, isteyen herkesi 6 ay ödemesiz 180 ay vade ile İstHANbul'lu yapıyor.


Gayrimenkul sektöründe yaşama geçirdiği pek çok ilk ile çıtayı daha da yukarılara taşıyan Han Yapı, Millennium Bank ile vardığı anlaşmayla 6 ay ödemesiz 180 ay vadeli kredi dönemini başlattı.

Han Yapı Gayrimenkul Pazarlama Müdürü Elif Pehlivanlı, yaptığı açıklamada, alternatif ödeme planları ile İstHANbul Evleri'nden daire sahibi olmak isteyenlere önemli ödeme kolaylıkları sunduklarını belirtti.

Millennium Bank'la yapılan yeni anlaşma kapsamında Mayıs 2008 teslimli 1. etaptakiler ile 2. etapta kalan son daireler için ilk 6 ay ödemesiz 180 ay vadeli kredi imkânı sağladıklarını bildiren Pehlivanlı, şöyle devam etti:

"İstHANbul Evleri, bin 660 konutu ile Beylikdüzü'nde yeni ve nitelikli bir yaşam merkezi alternatifi sunuyor. Bu kampanya ile "İstHANbul'lu olacak potansiyel müşterilerimiz Mayıs 2008 itibari ile teslim edilecek konutlarda önce oturacak, sonra kredilerini ödemeye başlayacaklar. Yani yüzde 25 peşinat vererek, 6 ay kredi ödemesi yapmadan daire sahibi olabilecekler. Aynı zamanda kendi bünyemizde 12 ay vade farksız ödeme planı uyguluyoruz.

İnsanlarımızı konut sahibi yaparken, bu kişilerin kendi ekonomik koşullarına uygun alternatifler üretmeye çalışıyoruz. Müşterimizin koşulları neye uygunsa, o pozisyona uygun ödeme planları yaratıyoruz. Tüm bu cazip kredi olanakları yanında başlattığımız kampanya dâhilinde peşinat oranına göre indirimlerimiz bulunuyor. Mesela yüzde 75 üstü peşin ödemelerde yüzde 6, tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulamamız halen devam etmektedir."

Elif Pehlivanlı, halen Millennium Bank ile 60 ay vade için aylık yüzde 0.99 ve Türkiye Finans Katılım Bankası ile de yüzde 0,95 faiz oranlı kredi anlaşmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi.

YENİ BİR YAŞAM İÇİN İSTHANBUL EVLERİ

İstHANbul Evleri - Beylikdüzü projesi üç etaptan oluşuyor. Şu anda 1. ve 2. etapta satışta olan son 3+1 daireler brüt 124 ile 142 metrekare arasında bulunuyor.

Kısa zamanda satışa çıkması planlanan 3.etap'ta ise 600'e yakın daire olacak. Bu etapta 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Tüm sosyal olanakların sunulduğu, ailenin her ferdinin ihtiyaçlarının en ince detayına kadar düşünüldüğü projede, 0-3 yaş bebek bakımının yanı sıra, kapalı havuz ve açık havuzlar, tenis kortu, basketbol sahası, güzellik ve bakım merkezi, restoran ve kafeler, market, eczane, 24 saat sağlık hizmeti, eğitim kurumu ve kapalı otopark bulunuyor.

Daha detaylı bilgiler için; 444 2 426 (HAN)