İtalyan estetiği ve İstikbal kalitesi buluşuyor

İtalyan estetiği ve İstikbal kalitesi buluşuyor

Kullanışlı ve şık tasarımlarıyla mutfaktan beklenen en iyi performansı sergileyen İstikbal Regina, birbirinden şık modellerini İstikbal kalitesi ve İtalyan estetiği ile birleştirerek yaşam alanlarını farklılaştırmaya devam ediyor.


İstikbal Regina, tasarımdaki anlayış farklılığı, şıklığı ve kullanım kolaylığı ile yaşam alanlarında yeni konseptler oluşturmayı sürdürüyor. Ürün çeşitliliği, farklı model ve renk seçenekleri ile birçok alternatif yaratan İstikbal Regina mutfak ve banyolar, hazır mutfak ve banyo pazarının yeni standartlarını belirliyor. "Evinizin buluşma noktası" anlayışı ile üretilen İstikbal Regina mutfaklar, "Evinde mutfaktan daha fazlasını yaşamak" isteyenlere kaçırılmayacak avantajları da beraberinde sunuyor.

Klasik ve modern mutfak seçenekleri ile farklı tarzları yansıtan İstikbal Regina, Canto, Palais, Karat, Ultra, Gent, Parma, Arte, Alessa, Felicia, Zita ile mekanlara rahatlıkla uyum sağlıyor ve mutfaklarda keyifli zaman geçirebilecek her tür imkanı sunuyor. İstikbal Reginalar tüm modellerde kullanılan raylı çekmece ve dolap sistemi, ankastre ürün kapakları, isteğe göre ada uygulaması, stor dolap, yerli ve ithal aksesuarlar ile mutfağı çok daha konforlu bir yaşam alanı olarak yeniden tanımlıyor.

Mutfak dışında şık tasarımları ve ihtiyaca yönelik çözüm alternatifleri sunan İstikbal Regina Raylı Dolap Sistemleri  de bir dolaptan daha fazlasını bekleyenler için tasarlanıyor. İstikbal Regina, raylı çekmeceleri, kullanışlı rafları, hareketli askılar ve pantolonluk bölümleriyle bir dolaptan beklenin üzerinde performans sergiliyor.

Her eve ve her mekana uygun çözümler sunan İstikbal İstikbal güvencesinin yanında, ücretsiz projelendirme ve montaj hizmeti veren İstikbal Regina, ürettiği mutfaklarda üretim ve malzeme hatalarına karşı da 2 yıl garanti hizmeti veriyor.

İstikbal Regina, Mutfak ve Banyolar modern tasarımı, kullanım kolaylığını ve geniş yelpezedeki  renk ve model seçenekleri ile Türkiye çapında İstikbal Regina bayiliklerinde tüketici ile buluşuyor.

Mynet Emlak