İzmit Belediyesi'nin Süleymaniye Köyü'ndeki hizmet binası açıldı!

İzmit Belediyesi'nin Süleymaniye Köyü'ndeki hizmet binası açıldı! İzmit Belediyesi'nin Süleymaniye Köyü'ndeki hizmet binası açıldı!

İzmit Belediyesi tarafından Süleymaniye köyünde tadilatı yapılan hizmet binası, muhtarlık ve çok amaçlı salon İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katıldığı törenle açıldı.İzmit Belediyesi tarafından Süleymaniye köyünde tadilatı yapılan hizmet binası, muhtarlık ve çok amaçlı salon İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katıldığı törenle açıldı.


Törene, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta konuşan Başkan Doğan, “Köylerimizi çok seviyoruz. Ben de bir köylü çocuğuyum. Köylerimize hizmet etmek için adeta çırpınıyoruz. Köylerimizin hiçbir sorun olmaması için gece gündüz çalışıyoruz. İstiyoruz ki köylerimiz Avrupa’nın köylerinden daha güzel olsun, vatandaşımızın kazancı çok daha fazla olsun. Bunun içinde projeler üretiyoruz. Eskiden köylerimize sadece Büyükşehir Belediyemiz hizmet götürüyordu. Son mahalli seçimlerden sonra hem Büyükşehir Belediyesi hem İzmit Belediyesi olarak biz hizmet ediyoruz. Köylerimize iki koldan birden hizmet yağmaya başladı. Parklar yapılıyor, mahalle konakları, asfalt, parke yollar yapılıyor. Camilerimizin eksikleri gideriliyor. Ziraat mühendisimiz, veteriner hekimimiz köyleri karış karış dolaşıp, başta tarım ve hayvancılık konularında eğitimler veriyor” dedi.


Köylerimizin durumu 13-15 yıl öncesiyle mukayese bile edilemez diyen Başkan Doğan, “Eskiden köyden şehre göç olurdu. Yapılan güzel hizmetlerden sonra şehirden köye dönüş başladı. Şehir konforundaki köylerimize daha çok hizmet etme çabamız bundan sonra da devam edecektir. Kim ülkemiz, kentimiz için bir çivi çakmışsa ondan Allah razı olsun. Siyaset biter gider, biz birbirimize kalırız. Ama partide lazım, seçim de lazım. Biz hükümetimizle, bakanımızla, belediye başkanlarımızla bir ekip olarak çalışıyoruz. Her zaman sizin desteğinizi görüyoruz. Sizlerin istekleriniz bizim için değerli. Sizlere karşı her zaman samimi olduk. Siz de bunu gördünüz ve karşılığını bize güvenerek her zaman verdiniz” şeklinde konuştu.

Köy Muhtarı Nazmi Özdemir de yapılan hizmetler için Başkan Doğan ve emeği geçenlere teşekkür etti.


Milliyet