Kalekent'te 106 bin TL'ye stüdyo daireler!

Kalekent'te 106 bin TL'ye stüdyo daireler!

Firma: Gül İnşaat-Liv Yapı

Proje: Kalekent

Gül İnşaat-Liv Yapı imzalı Kalekent projesi, stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut alternatiflerinden oluşuyor. Fiyatlar 106 bin TL'den başlangıç gösteriyor..Toplamda 100 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan  Kalekent  projesi ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü bölgesinde yükseliyor. Kalekent projesi 33 blok halinde inşa ediliyor.


Beylikdüzü Kalekent projesi 1.471 konuttan meydana geliyor. Konut tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Teslim tarihi 2015 yılı olarak düşünülen Kalekent projesinde satışlar resmi olarak 12 Eylül'de başladı. 


Kalekent te 106 bin TL ye stüdyo daireler!


Kalekent satılık daire fiyatları 106 bin TL'den başlayıp 565 bin TL'ye kadar yükseliyor. Kalekent projesi satılık daire fiytları hakkında detaylı bilgi almak için satış ofisiyle iletişime geçebilirsiniz. projenin ödeme planı kapsamında 48 ay sıfır faizli ödemeler ya da taksitli banka kredisiyle ödemeler gibi ödeme seçenekleri mevcut.


Kalekent projesi dahilinde yüzme havuzu, çocuk oyun aklanları, kapalı otopark, fitness center gibi sosyal alanlar da bulunuyor. Kalekent projesi lokasyon olarak Beylikdüzü Anadolu Caddesi züerinde bulunuyor.Kalekent Beylikdüzü iletişim

Telefon: 444 38 07

Web adresi: http://livyapi.com/

Tuğçe ERSOY/Emlakkulisi.com


projeye sor