Kandıra belediyesi yeni hizmet binasının ihalesi yapıldı!

Kandıra belediyesi yeni hizmet binasının ihalesi yapıldı! Kandıra belediyesi yeni hizmet binasının ihalesi yapıldı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kandıra’da yapılacak olan yeni belediye hizmet binasının ihalesi gerçekleştirildi ve ihaleye 2 firma teklif verdi.Geçtiğimiz yıllarda Başiskele ve Karamürsel belediyelerini yeni belediye hizmet binaları kazandıran Büyükşehir Belediyesi Kandıra için de yeni ve modern bir hizmet binası inşa edecek. 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre yeni hizmet binası Kandıra ilçesi Akdurak Mahallesi’nde yapılacak. Mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi ait arazi üzerinde yapılacak olan belediye hizmet binası toplam 13 bin 893 metrekare kullanım alanına sahip olacak. 

Kandıra Belediyesi yeni belediye hizmet binası için Büyükşehir Belediyesi’nde ihale yapıldı. İhaleye iki firma teklif verdi. İhale komisyonunu teklifleri değerlendirmesinin ardından belirlenecek olan yüklenici firma yer tesliminden itibaren projeyi 450 günde tamamlayacak. Hizmet binası üç blok halinde inşa edilecek. Kandıra belediyesi yeni hizmet binası tam donanıma sahip olacak. Yapının en alt ve orta bodrum katlarında otopark yer alacak. En alt bodrum 44 araçlık otopark ve sığınak olarak, orta bodrum kat da 40 araçlık otopark ve depo, duş, arşiv alanları olarak düzenlenecek.