Kanyon'a ICSC'den ikinci ödül

Kanyon'a ICSC'den ikinci ödül18 Haziran'da gerçekleştirilen International Counsil of Shopping Centers (ICSC) Solal Pazarlama Ödülleri'nde Kanyon Alışveriş Merkezi de ödül aldı...Ticari gayrimenkul alanının en saygın ödüllerinden biri olan International Counsil of Shopping Centers (ICSC) Solal Pazarlama Ödülleri 18 Haziran'da sahiplerini buldu...

Kanyon Alışveriş Merkezi, halkla ilişkiler kategorisinde finalist olduğu ICSC'de, `Kanyon Urban Reflecrions Weekend' projesiyle `Solal Silver 2009' ödülü aldı.

ICSC'in 80'den fazla ülkede, yatırımcılar, pazarlama uzmanları, perakendeciler, AVM sahipleri ve kiracılar gibi sektör profesyonellerinden oluşan 70 bini aşkın üyesi bulunuyor.

Kanyon, 2007'de de açılışı için gerçekleştirdiği `Underconstruction' organizasyonuyla ICSC'den ödül almıştı.

Milliyet

Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler

Kanyon'a halkla ilişkiler ödülü 
 
Ticarî gayrimenkul alanının saygın ödüllerinden ICSC Solal Pazarlama Ödülleri 17-19 Haziran 2009 tarihlerinde Viyana'da sahiplerini buldu.  
 
Alışveriş merkezi Kanyon'un boş zamanları geçirmek için şehirde keyif noktası olarak konumlandırıldığı bir halkla ilişkiler projesi olan Kanyon Urban Reflections Weekend, 'Solal Silver 2009' ödülünü aldı.
Zaman