Kapı sektörü İstanbul'da buluşacak

Kapı sektörü İstanbul'da buluşacak

Demos Fuarcılık tarafından organize edilen ''Door Fair 2008'', 5 Haziran'da başlıyor.


Demos Fuarcılık tarafından organize edilen dünyanın en büyük ve en önemli kapı ihtisas fuarı iddiasındaki "Door Fair 2008", 5 Haziran'da başlıyor. İstanbul Fuar Merkezi'nde 3'ncü kez sektör profesyonellerini biraraya getirecek olan fuar 4 gün sürecek. Kapı sektörünü 2 yıldır İstanbul'da buluşturan Kapı Fuarı, 3 salonda 15 bin metrekare alan üzerinde gerçekleşecek.

2008'in kapı trendleri ve son teknolojilerinin sergileneceği fuara bu yıl İtalya, Almanya, ABD, Rusya, Gana, Fransa, İsveç, Romanya, Hollanda, Lübnan, Brezilya ve Gambiya başta olmak üzere çeşitli ülkelerden 20'nin üzerinde yabancı firma da katılacak.

Büyük konut projeleri için gerekli son teknolojik ürünler ve farklı alternatifler Kapı Fuarı'nda yerini alarak ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Geçtiğimiz yıllara ait ziyaretçi bilgileri de büyük inşaat firmalarının Kapı Fuarı'nı düzenli olarak ziyaret ettiklerini gösteriyor.

Buluşma noktası

Fuarda ziyaretçiler ile buluşacak ürünler arasında; çelik ve ahşap kapılar, endüstriyel ve otomatik kapı sistemleri, anahtar ve kilit sistemleri ile kapı kolu aksesuarları yer alıyor. Otomatik bariyer, giriş kapıları, kapı yan sanayi ekipmanları ve kapı üretim alet ve ekipmanları da fuarda sergilenecek.

Katılımcıların ihracatlarını artırmaları amacıyla, Demos Fuarcılık ve Dış Ticaret Müsteşarlığı koordinatörlüğünde Nijerya, Lübnan, Sudi Arabistan ve Tunus ile Avrupa ülkeleri fuarda biraraya gelecek.

Referans