Karabük Belediye Meclisi'nde imar komisyonu raporları kabul edildi!

Karabük Belediye Meclisi'nde imar komisyonu raporları kabul edildi! Karabük Belediye Meclisi'nde imar komisyonu raporları kabul edildi!

Karabük Belediye Meclisi Şubat ayı toplantısı gerçekleşti. Toplantıda imar komisyonu raporları yapılan oylamada oy birliği ile kabul edildi.Karabük Belediye Meclisi Şubat ayı toplantısı Belediye Başkanı Rafet Vergili başkanlığında yapıldı.


Karabük belediyesi nikah salonunda yapılan toplantıda, bir önceki toplantıda alınan belediye meclis kararları ile plan ve bütçe komisyonu ve imar komisyonu raporları yapılan oylamada oy birliği ile kabul edilirken, gündem harici konular görüşülerek karara bağlandı. Bazı maddeler ise incelenmek üzere ilgili komisyonlara havale edildi.


Karabük belediye meclisinde zam istemi, plan ve bütçe komisyonu’na havale edilirken, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı da, Karabük’te faaliyet gösteren şehir içi hatlı minibüs ücret tarifesinde de, özel halk otobüslerine verilen taşıma ücretinin zamla ilgili kararı görüşülmek üzere oy birliği ile komisyona havale edildi. Yolcu taşıma ücretlerine zam yapılıp yapılmayacağının, Mart ayındaki meclis toplantısında karara bağlanacağı bildirildi.Milliyet