Karaman'da TOKİ İşçi Konutları teslim edildi!

Karaman'da TOKİ İşçi Konutları teslim edildi!

TOKİ tarafından Kırbağı Mahallesinde inşa edilen ve yapım çalışmaları tamamlanan Emekli - İşçi konutlarında 428 işçi konutun anahtar teslimleri başladı.


Geçtiğimiz aylarda emekliler için ayrılan konut tesliminin ardından şimdi de OSB Çalışanları Toplu Konut Projesi kapsamında inşa edilen 428 adet konut için teslim süreci başladı.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Karaman Halkbank Sanayi Şubesi’nden yapılan açıklamada konut dağıtımının 6 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edeceği belirtilirken, bugün ilk teslimler gerçekleştirildi. 

AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er, AK Parti Milletvekili Adayları Selman Oğuzhan Eser ve Hüseyin Mutlu, Kırbağı Mahallesi’ndeki Emekli ve İşçi Konutlarına giderek hak sahiplerine anahtarlarını teslim etti ve daireleri gezdi.

Anahtar teslim töreninde açıklamalar yapan AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, konut sahiplerine iyi ve güzel günlerde bu konutlarda yaşamlarını sürdürmeyi dileyerek,  TOKİ  konutlarının yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.