Karlı Vadi'de 235 bin YTL'ye dubleks villa

Karlı Vadi'de 235 bin YTL'ye dubleks villa Karlı Vadi'de 235 bin YTL'ye dubleks villa

40 konaktan oluşan Karlı Vadi Konakları'nda villalar 235 bin YTL ile 330 bin YTL arasında satılıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Karlı Vadi Konakları, yılın `Dört Mevsim Yaşam Keyfi' sloganı ile doğanın tüm renklerinin keyfini bir arada yaşama imkânı sunuyor.

Karlı Vadi Konakları projesi, toplam 18 bin metrekare alan üzerinde kurulu bulunuyor. 30 adedi 124 metrekarelik dubleks, 10 adedi 191 metrekarelik tripleks olmak üzere toplam 40 konaktan oluşan proje, 2006 yılında hayata geçti.

Denizden yüksekliği 250 metre olan Karlı Vadi Konakları'nın etrafı kayın, kestane, çam ve meyve ağaçları ile çevrili bulunuyor. İstanbul'a en yakın kayak merkezi Kartepe'ye sekiz kilometre uzaklıkta olan konaklar, Sapanca Gölü'ndeki su kayağına ise dört kilometre mesafede yer alıyor.

Projenin içinde bulunan ve sadece Karlı Vadi Konakları sahiplerinin paylaştığı ve içerisinde sauna, buhar odası, masaj odası, spor salonu, kapalı havuz ve şöminenin bulunduğu 300 metrekare kapalı alana sahip bir sosyal tesis yer alıyor. Bunun dışında sitede 300 metrekare açık havuz, tenis, basketbol ve voleybol sahası, koşu ve bisiklet yolları...gibi spor alanları mevcut.

Karlı Vadi Konakları'nda 124 metrekare dubleks villaların 235 bin YTL, 191 metrekare tripleks villaların ise 330 bin YTL'den sattıklarını belirten Yacon İnşaat Genel Müdürü Kürşat Yaşar, Karlı Vadi Konakları'nın Kartepe'ye yakın olmasının buradan ev alacakların kayak keyfini yaşayacaklarının altını çiziyor.

Öte yandan, Yacon İnşaat; Yüksek Jeoloji Mühendisi Nur Yaşar ve uluslararası işletme mezunu Kürşat Yaşar tarafından 1995 yılında kurudu. Daha önce İstanbul Kadıköy ve Gayrettepe'de iş hanları inşa etmiş olan Yacon İnşaat, 1998 yılında ilk konut-villa projesini yine Büyük Derbent'te gerçekleştirdi. Karlı Vadi Konakları'ndan sonra aynı bölgede Karlı Vadi  Apart adıyla 36 üniteden oluşacak yeni bir projeye daha başlamayı planlıyor.

www.karlivadi.com

Detaylı bilgi için: 0216 632 44 48

pus