Kavaklı Evleri'nde fiyatlar 285 bin YTL'den başlıyor

Kavaklı Evleri'nde fiyatlar 285 bin YTL'den başlıyor

Kavaklı Evleri'nde 200 metrekare büyüklüğündeki villaların fiyatı 285 bin ile 300 bin arasında değişiyor.


Almanya kökenli Town-Country'nin Türkiye temsilcisi olan Harem Villa'nın Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi'nde yaptığı Kavaklı Evleri'nin satışı sürüyor. 2007 yılının Ağustos ayında inşaatına başlanan ve 2008 yılının Kasım ayında bitirilecek olan 13 villalık proje 8 bin metrekare alanda yapılıyor. Her villanın en az 500 metrekare bahçeye sahip olduğu Kavaklı Evleri bölgede yapılması planlanan Yeşil Vadi Projesi'nin hemen yanıbaşında yer alıyor.

Projede ortalama 500 metrekare arsa ile birlikte 2 katlı 200 metrekare büyüklüğündeki villaların fiyatı 285 bin ile 300 bin arasında değişiyor.
Town-Country Genel Müdürü Doğan Dalgıç, Kavaklı Evleri'nde kalan az sayıdaki villayı sattıktan sonra bölgede inşaatlara başlayacaklarını belirterek, "2006 yılında Türkiye'ye geldik ve 2 yıl içerisinde 13 villadan oluşan Kavaklı Evleri ile 11 villadan oluşan Şile Palmiye Evleri'ne imzamızı attık. Türkiye bizi, biz de ülkemizi çok sevdik. Almanya'da tasarlanan yeni villa modellerimiz ile ürün yelpazemizi de büyütmeye karar verdik" dedi.

Projede neredeyse bir daire fiyatına bahçeli lüks bir villa sattıklarını ifade eden Dalgıç, kurdukları Harem Villa İnşaat firması ile apartman, işyeri, plaza gibi yapıları da imal edebilme aşamasına geldiklerini sözlerine ekledi.
Villalarda Vaillant kombili ısıtma sistemi, odalar lamine parke, ıslak zeminler Ege Seramik, Kale çelik dış kapı, Premdor amerikan panel iç kapılar, Eurodekor hazır mutfak ve banyo dolapları, Ege Seramik küvetli duşakabin ile pencerelerde Winsa ısıcamlı PVC kullanılıyor. Deprem yönetmeliğine uygun, radye karkas temel olarak inşa edilen projede TSE'ye uygun hazır beton kullanılıyor.

Milliyet Emlak