Kaya Prestige Konutları'nda 290 bin TL'ye!

Kaya Prestige Konutları'nda 290 bin TL'ye!

Proje: Karşıyaka, Konak, Bornova gibi merkezlere yakın, Aydın, Çeşme Ankara ve İstanbul yollarıyla bağlantılı, Büyük alışveriş merkezlerinin ve hafif raylı metro durağının yakında, her yönden deniz manzaralı bir konumda bulunuyor

300 konuttan meydana gelen Kaya Prestige Konutları içerisinde 4 adet villa da mevcut.  İzmir  Karşıyaka'da inşa edilen Kaya Prestige, Günkon İnşaat projesi

2+1, 3+1 ve 4+1 konutlardan oluşan Kaya Prestige, 10 katlı bloklardan meydana geliyor. Projede 2+1 konutların fiyatları 290 bin TL ile 330 bin TL, 3+1 konutların fiyatları 351 bin TL ile 413 bin TL, 4+1 konutların fiyatları ise 489 bin TL ile 513 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Projeden konut sahibi olmak isteyenler peşin ödeme yapabiliyorlar veya banka kredisi kullanarak ödeme yapabiliyorlar.

Kaya Prestige Konutları, Bostanlı-Mavişehir Çevre Yolu Yamaç Mahallesi çıkışında bulunuyor. Yeraltı otoparkı sayaesinde projede yüzde 70 doğal yeşil alanlar mevcut.

Proje: Karşıyaka, Konak Bornova gibi merkezlere yakın, Aydın, Çeşme  Ankara  ve İstanbul yollarıyla bağlantılı, Büyük alışveriş merkezlerinin ve hafif raylı metro durağının yakında, her yönden deniz manzaralı bir konumda bulunuyor.

Proje özellikleri:

Market
Cafe
Yüzme Havuzu
Teni Kortu
Basketbol Sahası
Koşu Parkuru
Fitness Salonu
Oyun Alanları
Çocuk Parkları
Kapalı Otopark

0232 361 71 80/83
www.kayaprestigekonutlari.com


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com