Kemeraltı’na 12 gayrimenkul projesi!

Kemeraltı’na 12 gayrimenkul projesi!Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret (TARKEM) üyeleri, Genel Kurul Toplantısı'nda bir araya geldi. Yönetim Kurulu Başkanı Samim Sivri, 2023 yılına kadar 12 gayrimenkul projesinin tamamını bitirmeyi hedeflediklerini aktardı...


Kemeraltı’nı gelecek nesillere taşımak, İzmir’in ekonomisine ve turizmine kazandırmak hedefi ile  kurulan Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret (TARKEM) üyeleri, Genel Kurul Toplantısı’nda buluştu.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Samim Sivri, “2017 yılında başlattığımız yatırımlarımız devam ediyor. Son bir yıl içerisinde gayrimenkul proje sayımız 8’den 12’ye çıktı. Bu projelerden ikisinin 2019 yılı son çeyreği itibariyle restorasyonlarını sürdürüyoruz. 2020 yılı ilk çeyreği itibariyle en az iki, 2020 yılı üçüncü çeyreği itibariyle de toplamda en az dört yatırımın daha restorasyonuna başlayacağız” dedi.

Kemeraltı’na 12 gayrimenkul projesi!

2023’te tamam

2023 yılına kadar 12 projenin tümünü tamamlamayı planladıklarını aktaran Sivri, “Hatuniye Bölgesi’ndeki yatırımlarımızı konaklama, Havralar Bölgesi’ndeki yatırımlarımızı gastronomi ve turizm, Kestelli Bölgesi’ndeki yatırımlarımızı da tasarım, teknoloji, yenilikçi ofisler konsepti ile hayata geçireceğiz. 2023 yılına kadar yeni projeleri bünyemize katmak niyetindeyiz” diye konuştu.

Tarihi Kemeraltı Çarşısı TARKEM ile dönüşecek!