Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ komşu oluyor!

Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ komşu oluyor! Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ komşu oluyor!

19 Şubat’ta 2,5 yıldır beraberlik yaşadığı stil danışmanı Başak Dizer’le Paris’te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ, Emirgan’a taşındı. 14 Mayıs’ta Cunda Adasında Sinem Kobal ile evlenecek Kenan İmirzalıoğlu'da Emirgan’a taşınacak.Yakışıklı oyuncu, nikah öncesi kiraladığı evin dekorasyon çalışmalarının bitmesinin ardından önceki gün Ulus’ta oturduğu evden Emirgan’daki yeni evine geçti. Kıvanç Tatlıtuğ’un yakın arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu da tıpkı Kıvanç Tatlıtuğ gibi 14 Mayıs’ta Cunda Adasında evlendikten sonra Emirgan’a taşınacak.


Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, evlendikten sonra Cihangir ve Rumelihisarı’ndaki evlerini bırakıp senarist arkadaşları Kerem ve Pınar Deren’in Emirgan’daki geniş bahçesiyle dikkat çeken Boğaz manzaralı villasına taşınacak. Böylece zaman zaman bir araya gelip konsol oyunu oynayan, birbirlerini çok seven Tatlıtuğ ile İmirzalıoğlu, Emirgan’da komşu olacak. 


HürriyetHaber Star Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Kenan İmirzalıoğlu evlilik hazırlıklarıyla beraber semt de değiştirmeye hazırlanıyor. Oyuncu bunun burukluğunu gazetecilerle paylaştı.


Kenan İmirzalıoğlu, gazetecilere açıklama yaptı: "Beni hep Cihangir'de görüntülüyordunuz ama oradan taşınıyorum. Artık beni bulamayacaksınız."


StarHaber Akşam Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Yakın zamanda Sinem Kobal ile nikâh masasına oturmaya hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu, Hilton Otel'inde görüntülendi.


Annesiyle konuştuğu sırada sohbetini yarıda kesmek zorunda kalan oyuncu, yakın sürede Cihangir’den taşınacağını söyledi. 19 Mayıs’taki düğün sonrası yaşamını Emirgan’da sürdürecek olan İmirzalıoğlu, “Artık beni Cihangir'de zor göreceksiniz. Yakın zamanda taşınacağım. Beni bulamazsınız" diyerek oradan uzaklaştı. 


Akşam