Kentsel dönüşüm ankastre kullanımını artırdı!

Kentsel dönüşüm ankastre kullanımını artırdı!2016yılındaprojelerde önemli atılımlar gerçekleştirmeyi planlayan Silverline, proje pazarında yüzde 11 paya sahipken, bu rakamı 2016 yılında yüzde 15'e çıkarmayı planlıyor.


2016 yılında projelerde önemli atılımlar gerçekleştirmeyi planlayan Silverline, proje pazarında yüzde 11 paya sahipken, bu rakamı 2016 yılında yüzde 15'e çıkarmayı planlıyor. 


2010 yüından beri Türkiye genelinde toplam 6 bin 267 projede 212 bin 160 birim konutta toplam 532 bin adet ürünle yer alan Silverline, güçlü üretici kimliğiyle sektörün önemli oyuncuları arasına girmeyi başardı. 


Silverline Ankastre Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Laçin, Türkiye'nin amiral gemisi olarak çok önemli değerler üreten, yurt içi ve yurt dışında ciddi projelere imza atan inşaat sektörünün her geçen yü büyüdüğünü ve bir çok sektörü olumlu etkilediğini ifade etti. Türkiye'nin önemli bir üretim üssü olduğunun altını çizen Laçin, Türkiye ankastre mutfak ürünleri pazarının son 5 yılda önemli bir atüım gerçekleştirdiğini belirtti Mustafa Laçin, pazarın yaklaşık yüzde 100 büyüdüğünü ve ankastrenin toplam beyaz eşya pazarının yüzde 28'ini oluşturduğunu ifade ederek, sektörün büyümesini tetikleyen en önemli etkenlerin inşaat ve konut sektöründeki büyüme, kentsel dönüşüm projeleri, kentlere göçün artması, mutfakların yenilenmesi ile 1+1 ve 1+0 konut talebinin artası olduğunu söyledi. 


Dünya
Haber Ekonomi Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Konut sektörüne girdiği 2010 yılından bu yana proje pazarında her yıl yüzde 80 büyüme kaydeden ve proje pazarında yüzde 11 paya sahip olan Silverline Ankastre, bugüne kadar Türkiye genelinde toplam 6267 projede 212 bin 160 birim konutta toplam 532 bin adet ürünle yer aldı... Konut sektörüne yönelik kaliteli ve hızlı çözümler sunan Silverline, 23-27 Şubat tarihleri arasında Unicera Fuarı'nda inşaat sektörünün profesyonelleri ile de buluşacak. 2016 yılında proje pazarmda önemli atılımlar gerçekleştirmeyi planlayan Silverline, proje pazarında yüzde 11 pazar payına sahip iken bu rakamı 2016 yılında yüzde 15'e çıkarmayı planlıyor. 2010 yılından bu yana Türkiye genelinde toplam 6267 projede 212 bin 160 birim konutta toplam 532 bin adet ürünle yer aldı. Güçlü üretici kimliği ile konut sektörüne adım attığı günden bu yana sektörün önemli oyuncuları arasına giren Silverline Ankastre, projelere hızlı, kaliteli ve esnek çözümler üretiyor. Konut sektörüne özel proje ekibi ile inşaat projelerine özel çözümler ve satış sonrası hizmetler sunan marka hem projeyi hem de projeden satın alma yapan nihai tüketiciyi mutlu ediyor. Ekonomi Gazetesi