Kentsel Dönüşüm Zirvesi bugün Bursa'da!

Kentsel Dönüşüm Zirvesi bugün Bursa'da! Kentsel Dönüşüm Zirvesi bugün Bursa'da!

Rönesans Holding ana sponsorluğu ve Emlak GYO'nun katkılarıyla DÜNYA gazetesi ile CNBC-e işbirliğinde düzenlenen "Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Zirvesi" bugün üçüncü durağı Bursa'da yapılacak.


Rönesans Holding ana sponsorluğu ve Emlak GYO'nun katkılarıyla DÜNYA gazetesi ile CNBC-e işbirliğinde düzenlenen "Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Zirvesi" bugün üçüncü durağı Bursa'da. Zirve,  Adana  ve Antalya'nın ardından bugün Bursa Hilton Otel'de saat 13:00'te başlayacak. 


Bursa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşecek zirvede Bursa'nm dönüşümü, yatırım fırsatları tartışılacak. DÜNYA Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, CNBC -e Genel Yayın Yönetmeni Servet Yıldırım, Rönesans Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Yanıkömeroğlu ve Bursa Büyükşehir Belediye Başka m Recep Altepe'nin açılışını yapacağı zirvenin ilk panelinde GYODER Başkanı Aziz Torun, Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Hafele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, Frarıke Güneydoğu Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Kafkasya Bölge Direktörü Özgen Özkan konuşmacı olarak yer alacak. Panelin moderatörlüğünü Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Vahap Munyar yapacak. 


Bursa'daki yatırım fırsatları da DÜNYA Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ'ın moderatörlüğünde Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Vardar, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve Uludağ Üniversitesi İnşaat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Doğantürk tarafından masaya yatırılacak.


Moderatörlüğünü Milliyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Şükrü Andaç'ın yapacağı 'Bursa'nm Dönüşümü' konulu panelde ise Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Ali Güvenç Kiraz, İlbank Genel Müdürü Turgut Dedeoğlu, EAA Mimarlık Ofisi Kurucusu Emre Arolat, İkidesign Mimarlık Kurucu Ortağı Murat Kader, Sözüneri Mimarlık Kurucusu Hasan Sözüneri'nin yanı sıra İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSIAD) Başkanı Namık Ziya Mescioğlu söz alacak. 


Dünya