01 / 10 / 2023

ağaoğlu inşaat

ağaoğlu inşaat

Türkiye İtibar Endeksi 2017 Araştırması sonuçları açıklandı. Açıklamaya göre, İnşaat sektöründe “Türkiye’nin En İtibarlı Markası”, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aağaoğlu oldu.

Ağaoğlu varlıklarını satıp borçlarını azaltacak!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, aktiflerin yüzde 4-5'ini satarak borçlarını azaltacaklarını söyledi. Ağaoğlu, inşaat sektöründeki durgunluktan etkilenmediklerini ifade etti.

Ağaoğlu'ndan 3 milyar dolarlık yatırım!

15 Temmuz darbe girişiminden sonraki 2 gün boyunca yabancı yatırımcılarla telefon görüşmesi yaptığını söyleyen Ali Ağaoğlu, “Çok olumlu tepkiler aldım. Darbe girişiminden 2 gün sonra 25 milyon liralık satış yaptık'' dedi.

Ağaoğlu Maslak 1453 ofis bloğunun yarısı satıldı!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, "Maslak 1453'ün ilk ofis bloğunu bir ayda satarız demiştim. Şimdiden satışların yarısı tamamlandı. Bu ay bitmeden tamamını satarız" dedi.

Ağaoğlu My Newwork'un metrekaresi 6 bin 40 dolar!

My Newwork projesi Ağaoğlu İnşaat tarafından İstanbul Atasehir'de hayata geçiriliyor. Metrekaresi 6 bin 40 dolardan başlayan projede ofis büyüklükleri 106 ile 172 metrekare arasında değişiyor.

Ağaoğlu, Dubai Finans Merkezi’ni ziyaret etti!

Dubai Finans Merkezi yöneticileri Ağaoğlu heyetine yaptığı sunumda uluslararası finans merkezi olmak için verilmesi gereken teşvik ve vergisel avantajları anlattı. Heyet görüşme sonrasında günün anısına Ali Ağaoğlu’na bir plaket takdim etti.

Ali Ağaoğlu 2 yeni gayrimenkul şirketi kurdu!

İNŞAAT sektöründeki markalı projeleriyle gündeme gelen ve Forbes listelerine göre Türkiye'nin en zengin 10 kişisi arasına giren Ali Ağaoğlu, iki yeni şirket daha kurdu.

2006 yılında Eltes Güneşi'nde 146.000 liradan başlayan fiyatlarla daire!

2006 yılında Ağaoğlu'nun Ümraniye'de inşa ettiği, yüzde 70 oranında yeşil alanın bulunduğu, Eltes Güneşi Sitesi'nde bulunan daireler 146 bin liradan (623 adet altın parası) başlayan fiyatlarla satılıyormuş.

2006 yılında Ataşehir'e 'en büyük' rezidans!

2006 yılında Ağaoğlu İnşaat, Ataşehir'e dünyanın en büyük rezidansını inşa edecekmiş. My World projesinin içinde yer alacak, Andromeda ismini alan projede yer alanda daireler 165 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyormuş.

2001 yılında Ağaoğlu My City'de 79 milyardan başlayan fiyatlarla daire!

2001 yılında Ağaoğlu City İstanbul'da kalan 34 daire ve 5 villa 79 milyar (899 adet altın parası) liradan başlayan fiyatlarla, lira bazında 36 aya varan vadelerle satılıyormuş.

Ağaoğlu'nun yüzde 35 faiz desteği kampanyası sona erdi!

Ağaoğlu İnşaat'ın düzenlediği hemen teslim dairelerde yüzde 35 oranında faiz desteği kampanyası sona erdi. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerliydi.

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasında yüzde 1 peşinat imkanı!

Ağaoğlu İnşaat'ın faiz desteği kampanyası devam ediyor. My Towerland, Andromeda Gold ve My Home Maslak projelerinde geçerli olan kampanyada yüzde 1 peşinat imkanı bulunuyor.

Ağaoğlu İnşaat'tan yüzde 35 faiz desteği!

Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için Ağaoğlu İnşaat'ın başlattığı yüzde 35'lik faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya 13 Şubat tarihinde başlayan kampanya yeni fırsatlar sunuyor.

Ağaoğlu İnşaat'tan 3 projesine yüzde 35 faiz desteği kampanyası!

Ağaoğlu İnşaat'ın 13 Şubat tarihinde başlattığı yüzde 35'lik faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim 200 dairede yüzde 35 faiz desteği!

13 Şubat taraihinde başlayan Ağaoğlu faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinat sonrasında yüzde 24'lük kısım taksitlendiriliyor. Yüzde 75'lik kısmın yüzde 35'inde faiz desteği sağlanıyor.

Ağaoğlu varlıklarını satıp borçlarını azaltacak!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, aktiflerin yüzde 4-5'ini satarak borçlarını azaltacaklarını söyledi. Ağaoğlu, inşaat sektöründeki durgunluktan etkilenmediklerini ifade etti.

Ağaoğlu inşaat sektörünün en itibarlı firması seçildi!

Türkiye İtibar Endeksi 2017 Araştırması sonuçları açıklandı. Açıklamaya göre, İnşaat sektöründe “Türkiye’nin En İtibarlı Markası”, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aağaoğlu oldu.

Ağaoğlu Bağcılar projesi için geri sayım başladı!

Çekmeköy'deki yeni projesini 21 Eylül'de yapacağı lansmanla tanıtacak olan Ağaoğlu İnşaat, Bağcılar projesi için de düğmeye bastı. Projenin inşa edileceği alana tabela asıldı.

Ağaoğlu İnşaat bu yıl 4 yeni projeye başlayacak!

Fanatik Gazetesi'ne özel röportaj veren Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi-Murahhas Aza Hasan Rahvalı, “2017 yılı içerisinde başlamayı planladığımız 4 projemiz var; Çekmeköy, Bağcılar, Yeniköy ve Bakırköy” dedi.

Ağaoğlu İnşaat'tan 3 milyar dolarlık 4 yeni proje geliyor!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, 2017 yılı içinde başlamayı planladığı 4 proje için 3 milyar dolarlık yatırım planlıyor. Projeler; Çekmeköy, Bağcılar, Yeniköy ve Bakırköy'de hayat bulacak

Emre Ağaoğlu İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emre Ağaoğlu İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Emre İbrahimağaoğlu kuruldu.

Ağaoğlu İnşaat Central Park fiyatları!

Ağaoğlu İnşaat Central Park fiyatları 976 bin liradan başlangıç gösteriliyor. Ağaoğlu Central Park Evleri Bakırköy projesi 2018 yılı Mart ayında teslim ediliyor...

Ağaoğlu İnşaat My Newwork projesinde metrekaresi 6 bin 40 dolara!

Teslimlerin 2017 yılında gerçekleşmesi öngörülen projede Ağaoğlu İnşaat imzası bulunuyor. İstanbul Ataşehir'de inşa edilen projede ofislerin büyüklükleri 106 metrekare ile 172 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Ağaoğlu İnşaat My Newwork'te teslimler 2017'de!

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de hayata geçirilen My Newwork projesinde teslimlerin 2017 yılında gerçekleşmesi öngörülüyor. Proje Ağoğlu İnşaat imzası taşıyor.

Ağaoğlu İnşaat My Newwork'te 6 bin 40 dolara!

Ofis alanlarının 106 ile 172 metrekare arasında tasarlandığı proje Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ataşehir'de yükselen projede anlaşmalı bankalardan kredi sağlanıyor.

Ağaoğlu İnşaat My Newwork'te 30 ay vade farksız taksitlerle!

Ofis fiyatlarının metrekare bazında hesaplandığı proje konum olarak İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de inşa edilyor. My Newwork Projesi Ağaoğlu İnşaat imzasıyla yükseliyor.

Ağaoğlu İnşaat My Newwork'te 30 ay 0 faizle!

Ağaoğlu İnşaat My Newwork'teki ofislerin alanları 106 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor. Projede 30 ay vade farksız taksitle ödeme de yapmak mümkün.

Ağaoğlu İnşaat My Newwork'te 30 ay 0 faizle!

Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen projede ofislerin büyüklükleri 106 metrekare ile 172 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede teslimlerin 2017 yılının Mart ayında yapılması planlanıyor.

ağaoğlu inşaat Haberi

ağaoğlu inşaat

Türkiye İtibar Endeksi 2017 Araştırması ile enerji, beyaz eşya, GSM, inşaat, otomobil, hazır giyim, gıda, ilaç, ulaşım, bankacılık, elektronik eşya, turizm, sigorta, eğitim, makine, mobilya, perakende, alkolsüz içecek ve akaryakıt sektörlerindeki şirketlerin itibarı ölçümlendi.

Türkiye İtibar Akademisi Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Acar, konu le ilgili olarak “Seçkin akademisyenlerce hazırlanan Türkiye İtibar Endeksi Raporu, ülke ekonomimizin lokomotif sektörlerindeki firmaların gelişimine, kurumsallaşmasına ve ülkemize daha çok katkı yapmasını sağlayan bir pusula ve navigasyon aracı görevi üstlenecek” açıklamasında bulundu.

İnşaat sektöründe “Türkiye’nin En İtibarlı Markası”,Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aağaoğlu seçildi. Ağaoğlu, ödülünü ise İtibar Akademisi Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Acar’ın elinden...