ahmet aydın

ahmet aydın

TBMM Başkanvekili ve Ak Partili Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Kahta’da yaşayan dar gelirli vatandaşlar için 500 konut yapılacağını söyledi.

Adıyaman Beşpınar Vadisi ve Eğriçay Projesi için ödenek aktarıldı!

TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Kalkınma Bakanlığı tarafından Adıyaman’a 16 milyon TL kaynak aktarıldığını açıkladı.

Adıyaman Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yeni binası ne zaman açılacak?

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının 2016 yılı yatırım programına alındığını kaydetti.

TBMM'nin 3 lojmanı yıkıldı!

TBMM içinde bulunan üç lojman yıkıldı. Yıkılan lojmanların yeri şimdi otopark olarak kullanılıyor. TBMM yerleşkesi içindeki lojmanların tadilatları ve yıkımlarına ilişkin soru önergesini yanıtlayan Başkanvekili AKP’li Ahmet Aydın, şunları kaydetti:

Yıkılan TBMM lojman binalarının işlemleri denetimden geçti mi?

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, TBMM yerleşkesi içinde bulunan üç lojmanın 142 bin 468 TL bedelle mantolandıktan kısa bir süre sonra yerleşke içindeki lojmanlarının tamamının 42 bin TL bedelle yıkıldığını bildirdi.

Adıyaman Hizmet İçi Eğitim Merkezi'nin inşaat ihalesi ne zaman?

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Milli Eğitim Hizmet İçi Eğitim Merkezi İnşaat yapım ihalesinin 24 Mart 2016’da yapılacağını bildirdi. Hizmet içi eğitim merkezinin maliyetinin 33 Milyon TL olacağını ifade edildi.

Kahta–Narince–Siverek yolunun ihalesi 10 Mart'ta yapılacak!

Aydın, yapmış olduğu yalı açıklamada Kâhta-Narince-Siverek yolu 86 kilometre uzunluğunda olduğunu belirterek, “ Bunun 3,5 km’si sathi kaplamalı bölünmüş yoldan oluşmakta ve 79,9 kilometresi ise sathi kaplamalı tek yoldur.

Adıyaman Çelikhan Yeşiltepe köyüne gölet yapılacak!

İnşaatın bitirilmesi ile birlikte bölge 800 hektar tarım arazisi suya kavuşacak, çiftçiler damlama ve yağmurlama sulama sistemleri ile arazilerini sulayabilecek.

Adıyaman eski devlet hastanesi açılıyor!

Adıyaman Milletvekilleri seçim sonrasında bir araya gelerek çalmadık kapı bırakmıyorlar. Adıyaman’da hazırlanan dosyaları bir bir bakanlara ulaştıran milletvekilleri Adıyaman’ın sorunlarının çözümü için önemli adımlar atıyorlar.

Batumi İnşaat Taahhüt Tarım Turizm ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü Şubesi açıldı!

Batumi İnşaat Taahhüt Tarım Turizm ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü Şubesi, Ahmet Aydın Şube Müdürlüğü'nde 50 bin TL sermaye ile 9 Temmuz'da Beylikdüzü' nde açıldı.

Aydın Bros İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aydın Bros İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Zeytun Aydın, Ahmet Aydın tarafından 15 bin TL'lik sermaye bedeli ile 19 Ağustos'ta Bağcılar, Fatih Mahallesi'nde kuruldu.

Batumi İnşaat Taahhüt Tarım Turizm ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Batumi İnşaat Taahhüt Tarım Turizm ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Aydın tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 17 Nisan'da Zeytinburnu, Tercüman Sitesi A3 Blok'ta kuruldu.

Siirt'te yeni hükümet konağının temeli atıldı!

Siirt İl Özel İdare Müdürlüğü arsası üzerinde yapılacak olan yeni hükümet binasının temeli atıldı. Temel atma töreninde konuşan Vali Ahmet Aydın, 12 milyon liraya mal olacak binanın 2015 yılında bitirilmesi hedefleniyor...

Park Elektrik A.Ş, Siirt Şirvan'da 16 derslikli lise yaptıracak!

Ciner Holding bünyesindeki Park Elektrik AŞ., Siirt Şirvan'da kurduğu maden köyden sonra şimdi de 16 derslikli endüstri meslek lisesi yaptıracak...

Nemrut Dağı, Adıyaman'ın mı, Malatya'nın mı

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Meral Akşener başkanlığında toplandı. TBMM Genel Kurulu’nda, Çoğaltılmış Fikir ve Sanat Eserlerini Derleme Kanunu Tasarısı üzerinde konuşan BDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Malatya’nın Nemrut Dağı’na ta

Yüksek Mimar Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp son yolculuğuna uğurlandı! 

Kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden  Yüksek Mimar Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp'in cenazesi, Aydın'ın Kuşadası ilçesinde toprağa verildi.

Ahmet Aydın'dan Seferihisar’daki arazi satışlarına tepki!

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Seferihisar Belediyesi’nin son olarak 2 arazisini daha satışa çıkarmasına tepki göstererek, “Hazırdan yenmeye ve geçmişte yapılan hatalara devam ediliyor. Bu yapılan Seferihisar’a ihanettir. Bu hatadan bir an önce dönülmeli" dedi.

Ahmet Ercan'dan Aydın için uyarı: Aydın’da yıkıcı deprem şaşırtmaz!

Sisam adasında yaşanan ve İzmir'de büyük yıkıma sebep olan 6.9 büyüklüğündeki depremin ardından tüm Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, dikkatleri Aydın'ın Efeler, Nazilli ile Kuşadası ilçelerine dikkat çekti. Ercan, “Bu üç yerden birinde yıkıcı bir deprem olması şaşırtıcı olmaz”

Ahmet Ercan'dan kritik uyarı: Bu binalar öldürür!

Deprem uzmanı Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, Aydın ve İzmir başta olmak üzere birçok şehirde girişte duvarsız bırakılan katların, deprem güvenliğini yüzde 15 düşürdüğüne dikkat çekti. Prof. Dr. Ercan, "Deprem yönetmeliklerine aykırı bu hatalar nasıl yapılıyor, doğrusu şaşırıyorum" dedi.

Aydın'daki Ahmet Gazi Cami restorasyonu tam gaz!

Aydın Çine'de bulunan Ahmet Gazi Camisi'nde restorasyon çalışmaları tam gaz devam ediyor. 

TOKİ Besni konutlarında teslimler başlayacak!

AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile TOKİ tarafından hayata geçirilen Besni’de yapımı gerçekleştirilen ancak teslimi bir türlü yapılmayan TOKİ konutlarında mutlu sona gelindiğini dile getirdi.

Adıyaman şantiye alanına döndü!

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman'da yapımı devam eden proje ve yatırımlarda incelemelerde bulundu. Aydın, hizmetiçi eğitim merkezi, 24 derslikle okul ve 4. Etap çalışmaları hakkında bilgi aldı.

TOKİ'den Zonguldak Karapınar'a 128 yeni konut!

TOKİ tarafından Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Karapınar beldesine 128 adet konut inşa edilecek. Belediye Başkanı Ahmet Aydın, TOKİ konutlarıyla ilgili bilgiler verdi.

Ahmet Alp: Aydın çarpık yapılaşma kıskacında!

Mimarlık Akademisi Bölge Başkanı Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp, Aydın'da çarpık yapılaşmanın olduğunu söyledi. Aydın, düzeysiz kentleşmenin ve yapılaşma ülkemizin yarası olduğunu belirtti.

Aydın'a havalimanı yapılmamasına ilişkin soru önergesi hazırlandı!

CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar, Aydın İline havalimanı yapılmamasına ilişkin soru önergesi hazırladı. Baydar sorularının Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yanıtlandırılmasını talep etti..

İzmir-Aydın otobanı mecliste konu oldu!

İzmir-Aydın otobanı meclis gündemine taşındı. Otoban hakkında soru önergesi hazırlayan CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, sorularının Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yanıtlandırılmasını talep etti..

Yeni kentsel dönüşüm yönetmeliği nasıl işleyecek?

Avukat Ahmet Aydın 6306 sayılı yeni kentsel dönüşüm kanunu kapsamında yapılan değişiklikleri ve yeni maddeleri kaleme aldı. İşte, Ahmet Aydın'ın yazısı...

Ahmet Arslan'dan Ege'ye iki yeni otoyol müjdesi!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Afyonkarahisar'daki AK Parti 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda, Aydın-Denizli ve Menemen- Aliağa-Çandırlı otoyollarının ihalesinin bu yıl yapılacağı müjdesini verdi.

ahmet aydın Haberi

ahmet aydın

Adıyaman Kahta’da yapımı devam eden yatırımları gezen TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’a, AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Ak Parti Kahta İlçe Başkanı Engin Akel eşlik etti.


Kahta’da yapımı devam eden Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hizmet binası inşaat alanında incelemede bulunan TBMM Başkanvekili Aydın, dar gelirli vatandaşlar için 500 konut yapılacağı müjdesini verdi.


Yapılan hizmetlerin asla yeterli olmadığını belirten Aydın, “ Bizler halkın hizmetkarı olmak için çaba gösteriyoruz. Halkımız, Hastane kapılarında ilaç alamadığı günleri ve cenazesini hastaneden alamadığı anları asla unutmaz. bugün gelinen seviyeyi tüm Türkiye görmektedir. Bu yapılan hizmetleri asla yeterli bulmuyoruz, çünkü yıllarca hizmete susadı. Allah’a hamdolsun o günler geride kaldı. Türkiye artık...