ahmet nazif zorlu

ahmet nazif zorlu

Genelkurmay eski Başkanı Orgeneral Özkök, bu yaz İzmir Urla'da aldığı süper lüks üç katlı villasına taşınıyor

İş dünyasından istihdam seferberliği çağrısına destek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin tüm üyeleri nezdinde bugün başlattığı istihdam seferberliği çağrısına iş dünyasından büyük destek geldi.

Ahmet Nazif Zorlu: Keşke Zorlu Center'ı yapmasaydım!

Dünyanın en zengin isimleri arasında gösterilen Ahmet Nazif Zorlu, Habertürk`e açıklamalarda bulundu. Ahmet Nazif Zorlu “Keşke bunu hiç yapmasaydım!’’ dedi.

Ahmet Nazif Zorlu’nun Rumelihisarı’ndaki köşküne keşif yapıldı!

Zorlu Holding’in sahibi Ahmet Nazif Zorlu’nun Rumelihisarı’nda “2. grup tescilli tarihi eseri müze yapacağım diye alarak kendisine havuzlu villa yaptığı” iddiası incelemeye alındı.

2007 yılında Karayolları arazisine 'Zorlu Center'!

2007 yılında Karayolları'nın Zincirlikuyu'daki 96 bin 500 metrekarelik arsasını 800 milyon dolara satın alan Zorlu Holding, arsaya inşa edilecek projenin 'Zorlu Center İstanbul' olarak açıklamış.

Zorlu Tesis Yönetim Anonim Şirketi Zorlu Center Markalı Konutlar Şubesi açıldı!

Zorlu Tesis Yönetim Anonim Şirketi Zorlu Center Markalı Konutlar Şubesi, Mehmet Emre Zorlu, Olgun Zorlu, Ahmet Nazif Zorlu, Zeki Zorlu Müdürlüğü'nde 500 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Ahmet Nazif Zorlu'dan İzmir eleştirisi!

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu'nun İzmir'deki yatırım koşullarına yönelik eleştirileri büyük yankı buldu. Zorlu'nun "Çankaya'da yapacağımız rezidans projesine 50 tane engel çıkarıldı" dedi

İntermar Ticaret Pazarlama Turizm Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

İntermar Ticaret Pazarlama Turizm Sanayi Anonim Şirketi, Olgun Zorlu, Ahmet Nazif Zorlu Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 15 milyon 90 bin 612 TL'lik sermaye ile 17 Aralık'ta kuruldu.

Ahmet Nazif Zorlu ve Olgun Zorlu'dan yeni şirket!

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ve Zorlu Enerji Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Olgun Zorlu bugün yeni şirketleri İntermar Ticaret Pazarlama Turizm Sanayi Anonim Şirketi'ni kurdu...

Ahmet Nazif Zorlu: İzmir'in turizm potansiyeli geliştirilmeli!

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, "İzmir bir cennet. Bu, çok iyi bir şekilde planlanarak kullanılırsa İzmir turist cenneti olur. Bunu çok akıllıca düşnerek yapmak gerekir. İzmir'de bu potansiyel var ancak değerlendirilmiyor" dedi.

Zorlu Yapı Yatırım Anonim Şirketi Performans Sanatları Merkezi Şubesi açıldı!

Zorlu Yapı Yatırım Anonim Şirketi Performans Sanatları Merkezi Şubesi, Mehmet Emre Zorlu, Olgun Zorlu, Ahmet Nazif Zorlu, Zeki Zorlu tarafından 10 milyon TL'lik sermaye ile açıldı.

Zorlu Yapı Yatırım Anonim Şirketi Levent 199 Şubesi açıldı!

Zorlu Yapı Yatırım Anonim Şirketi Levent 199 Şubesi, Mehmet Emre Zorlu, Olgun Zorlu, Ahmet Nazif Zorlu, Zeki Zorlu Müdürlüğü'nde 10 milyon TL'lik sermaye ile kuruldu.

Zorlu Yapı Yatırım Anonim Şirketi Zorlu Center Otelcilik Şubesi açıldı!

Zorlu Yapı Yatırım Anonim Şirketi Zorlu Center Otelcilik Şubesi, Mehmet Emre Zorlu, Olgun zorlu, Ahmet Nazif Zorlu, Zeki Zorlu Müdürlüğü'nde 10 milyon TL'lik sermaye ile açıldı.

Zorlu Tesis Yönetim Anonim Şirketi Levent 199 Şubesi açıldı!

Zorlu Tesis Yönetim Anonim Şirketi Levent 199 Şubesi, Mehmet Emre Zorlu, Olgun Zorlu, Ahmet Nazif Zorlu ve Zeki Zorlu Şube Müdürlüğü'nde 500 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Türkiye'nin patronları rotayı Doğu ve Güneydoğu'ya çevirdi!

Çözüm süreciyle değişen iklim, ‘cumartesi buluşmasıyla’ bahara döndü. Türkiye’nin patronlarına göre şimdi sıra dev yatırımlarda. İş dünyası “Artık herkes işin ciddiyetini anladı. Bu iklimi yatırımlarla ısıtmanın vakti geldi” görüşünde...

Zorlu Toplu Yapı Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Zorlu Toplu Yapı Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Zeki Zorlu, Ahmet Nazif Zorlu, Olgun Zorlu, Selen Zorlu Melik ve Mehmet Emre Zorlu ortaklığında kuruldu. 

Econ Grup İnşaat Moda Tasarım Maden Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Econ Grup İnşaat Moda Tasarım Maden Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ahmet Nazif Oğur ortaklığında 25 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ahmet Nazif Zorlu: İzmir'i marka kent yapmalıyız!

İzmir Sanayici ve İş Adamları Derneği (İZSİAD) Çarşamba Toplantısı gerçekleşti. Toplantıda konuşan Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, İzmir'in markası olmadığı, doğu kenti gibi gözüktüğünü söyledi.

İstanbul Rezidans Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Rezidans Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Olgun Zorlu ve Ahmet Zazif Zorlu imzasıyla kuruldu.

Yenisolar Enerji Yatırım Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Yenisolar Enerji Yatırım Ve Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Zeki Zorlu ve Ahmet Nazif Zorlu imzasıyla kuruldu.

Zorlu Holding'ten enerjiye 2 milyar dolarlık yatırım!

15 Temmuz darbe girişimine karşı Türk halkının birbirine sarılarak vatana millete sahip çıktığını söyleyen Zorlu Holding’in Başkanı Ahmet Zorlu, “Bu beraberliği her alana yayalım. İşlerimize daha çok sarılıp daha fazla üretelim” dedi.

Ahmet Zorlu: Sanayiye gayrimenkulden çok yatırım yaptık!

ZORLU Holding Başkanı Ahmet Zorlu, ‘son yıllarda gayrimenkule, sanayiden daha çok yatırım yaptığına’ dair algının yanlış olduğunu söyledi ve “Onun iki mislini sanayiye yatırdık." dedi.

Ahmet Nazif Zorlu’nun villası davalık oldu!

Koruma Kurulu, Zorlu Holding'in sahibi Ahmet Nazif Zorlu’nun müze yapmak için alıp villa yaptığı tarihi bina için adli ve idari işlem başlatılmasını istedi.

Zorlu Holding Levent 199'u sattı mı?

Zorlu Holding'in patronu Ahmet Nazif Zorlu, Zorlu Center projesiyle bir semti hayata geçirdiklerim söylüyor. Ahmet Nazif Zorlu, gayrimenkulde bir diğer önemli projeleri olan Levent 199 ile ilgili olarak ise "İstediğim parayı verirlerse tabii satarım" diy

Ahmet Nazif Zorlu: Keşke Zorlu Center'ı yapmasaydım!

Dünyanın en zengin isimleri arasında gösterilen Ahmet Nazif Zorlu, Habertürk`e açıklamalarda bulundu. Ahmet Nazif Zorlu “Keşke bunu hiç yapmasaydım!’’ dedi.

Zorlu Holding Rumelihisarı'ndaki tarihi eseri villaya mı dönüştürdü?

Zorlu Holding sahibi Ahmet Nazif Zorlu Rumelihisarı üstünde aldığı, 2. grup tescilli tarihi eseri restore ettirmek için İBB'den “müze yapacağım” diye izin almıştı. Zorlu'nun eseri havuzlu villa yaptığı ve etrafını duvarlarla çevirdiği söyleniyor.

Ahmet Nazif Zorlu’nun Rumelihisarı’ndaki villası projeye aykırı mı?

Ahmet Nazif Zorlu’nun Rumelihisarı’nda “2. grup tescilli tarihi eseri müze yapacağım diye alarak havuzlu villa yaptığı” iddiası belgelendi. Boğaziçi İmar Müdürlüğü projeye aykırı uygulamalar yapıldığını saptadı.

Nazif Zorlu'nun villasına Koruma Kurulu incelemesi!

Koruma Kurulu, 2.Grup tarihi eseri “müze yapacağım” diyerek aldığı, ancak müze yerine havuzlu villa yaptırdığı iddiasıyla Zorlu Holding’in patronu için inceleme başlattı. A.Nazif Zorlu için 3 yıla kadar hapis cezası istenebileceği gündeme geldi.

ahmet nazif zorlu

ahmet nazif zorlu ahmet nazif zorlu

Genelkurmay eski Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök, 2006'da, emekli olduktan sonra Urla'da aldığı villaya bu yaz yerleşecek. İzmir'in Urla İlçesi, Kekliktepe Mevkii'ndeki Fortuna Çiftlik Evleri'nde, 300'er metrekarelik 19 villadan birini satın alan Özkök, geçtiğimiz yaza yetiştirilemeyen villanın bu yaza yetiştirilmesi için işleri sıkı tuttu. Bundan 20 gün önce villayı eşi ile birlikte gezen Özkök, çalışmaların bir an önce bitirilmesi için şirket yetkililerini uyardı. İç ve dış yapımı tamamlanan villanın çevresi sabit ve 180 derece dönebilen hareketli kameralarla donatıldı, villaya giden tüm yollara asfalt döküldü. Fortuna Çiftlik Evleri'nin yapımını üstlenen firmanın ortaklarından Adnan Ekşioğlu Özkök'ün, villayı teslim alabilmesi için 30 ila 50 arasında işçiyi dönüşümlü olarak çalıştırdıklarını açıklamıştı. Villanın, bahçe düzenlemesi tamamlandıktan sonra, Özkök ailesine teslim edileceği öğrenildi.

HELİKOPTER PİSTİ VAR
Zeytin...