Alfemo Mobilya

Alfemo Mobilya

Dünyanın mobilya trendlerini, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleriyle buluşturan Alfemo, 20’inci yılını birbirinden cazip indirimlerle kutluyor.

Alfemo'dan teknolojik mobilyalar!

Alfemo Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral; “İleri teknoloji hayatın akışını her geçen gün daha çok etkilerken, yaşamımızın odak noktası olan evlerimizin ve dolayısıyla mobilyalarımızın; bu akışa ayak uydurmaması bizce düşünülemez" dedi.

Alfemo İSaloni Fuarı'nda yeni ürünlerini sergiledi!

Mobilya pazarının köklü oyuncularından Alfemo, 14-19 Nisan arasında İtalya'nın Milano kentinde düzenlenen İSaloni Fuarı'nda yeniliklerini sergiledi.İhracat Müdürü Serkan Duman,fuarda bir dünya markası sıfatıyla yer aldıklarını bildirdi.

Alfemo'da yüzde 18 KDV indirimi!

Evinizi A’dan Z’ye yenileyebileceğiniz kampanyaya Alfemo, Kids&Teens, Baby ve Alfemo Yatak Merkezi’ndeki tüm ürünler dahil. Bu kampanya ile evinizin şifrelerini değiştirin, yenileyin, yenilenin…Alfemo'da yüzde 18 KDV indirimi...

Alfemo’nun yeni koleksiyonu Messina'da Ramazan’a özel indirim başladı!

Şehirli ve yenilikçi mobilya markası Alfemo’nun cevizin cazibesini taşıyan ve fonksiyonelliği ile dikkat çeken yeni koleksiyonu “ Messina ”da ramazan ayına özel 2000 TL’lik indirim başladı.

Alfemo ile yeni yılı evinizde keyifli değişiklikler yaparak karşılayın!

2014' te yeni yıla girerken evinizde yapacağınız küçük değişiklikler, farklı dokunuşlarla enerjinizi yükseltip yaşam alanlarınızı farklılaştırabilirsi niz... Yeni yılı evinizde Alfemo ile keyifli değişiklikler yaparak karşılayın...

ALFEMO’da toplu sözleşme görüşmeleri sonuçlandı!

Türkiye Mobilya sektörünün lider kuruluşlarından Alfemo bünyesinde çalışan işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonuçlandı.Çalışan işçilerin ücretlerinde toplu iş sözleşmesi süresinde gerçekleştirilecek artışlar karara bağlandı...

Alfemo'da sonbahara özel yüzde 33 indirim kampanyası!

Ürettiği özel tasarım mobilyalara daha çok kişinin ulaşabilmesini hedefleyen Alfemo, sonbaharı çok avantajlı bir kampanya ile karşılıyor. Alfemo'da sonbahara özel yüzde 33 indirim kampanyası müşterilere sunuluyor...

Türkiye mobilyada dünya markası oluyor

Mobilya Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Alfemo Mobilya Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, Türk mobilya sektörünün çevre ülkelerde gücünü hızla artırdığını belirterek, Türkiye imajının kendilerine büyük avantaj sağladığını kaydetti.

Alfemo'dan yaza özel yeni tasarımlar!

Yaz cıvıltısını evlerde hissetmeniz için Alfemo Mobilya’nın önerilerine göz atmadan yaz hazırlığına başlamayın. Yapacağınız ufak dokunuşlarla yazın neşesini evinize taşıyabilirsiniz...

Alfemo Mobilya Retro 70’s serisini satışa sundu!

Sıradışı ve modern mobilyanın öncüsü Alfemo, baharda evini yenilemek isteyenlere, 2013 sezonu için ürettiği iddialı ürünlerden Retro 70’s serisini öneriyor...

Alfemo Mobilya Milano Fuarı 'nda ürünlerini sergiledi!

Alfemo Mobilya İtalya'da düzenlenen I Saloni Milano Fuarı'nda tasarımlarını sergileyerek bir çok ödülle geri döndü...

Alfemo Mobilya, engelliler için tasarlanan ürüne sponsor oldu!

Engellilerin hayatını kolaylaştıran tasarımın hayata geçmesine destek olan Alfemo, ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Engelliler Yaz Kampı’na bu üründen 2 adet hediye etti...

Alfemo Mobilya, bahara indirimle giriyor!

5 kıtada 60 ülkeye ihracat yapan, yurt dışı ve yurt içi mağazalarını yenileyerek ‘mağaza içinde mağaza’ konseptini Türkiye’ye getiren Alfemo Mobilya, bahara indirimle giriyor

Alfemo, İMOB'da yeni tasarımlarını tanıtacak!

Alfemo, 29 Ocak-2 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Mobilya Fuarı (İMOB)'da yeni tasarımlarını tanıtacak...

Alfemo, mağaza sayısını iki katına çıkaracak!

Mobilya sektörünün öncü markalarından Alfemo, mağaza sayısını iki katına çıkarmayı hedefliyor.

Mobilya alacaklara Alfemo'dan indirim fırsatı!

Dünyanın mobilya trendlerini, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleriyle buluşturan Alfemo, 20’inci yılını birbirinden cazip indirimlerle kutluyor.

Alfemo'dan Viyana’ya yeni mağaza!

Türkiye mobilya pazarının önemli oyuncularından ve dünyada 60’ı aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren Alfemo, Avrupa’daki mağazalarına geçtiğimiz günlerde Viyana’da bir yenisini ekledi.

Alfemo, Panama'da dördüncü mağazasını açtı!

Mobilya pazarının lider markalarından Alfemo, Turquality programına dahil olduğu 2011 yılından bu yana; Avrupa’dan Orta Doğu’ya; Güney Amerika’dan Afrika ülkelerine dek dünyanın bir çok ülkesinde 40 konsept mağaza açtı.

13. Konya İnşaat Fuarı için İzmir'de toplanıldı!

Konya’da gerçekleştirilecek olan 13. Yapı, İnşaat Malzemeleri, İş ve İnşaat Makineleri, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Tesisat ve Doğalgaz Teknolojileri Fuarı için İzmir de yaşayan Konyalılar Alfemo Mobilya’nın ev sahipliğinde bir araya geldi.

Alfemo, İSMOB Fuarı'na katılıyor!

Türkiye Mobilya Pazarı’nın lider markalarından Alfemo, 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek İSMOB Fuarı’nda, estetik ve modern standında 2016 yılı mobilya koleksiyonunu sergileyecek.

Alfemo'ya onur ödülü!

Türkiye Mobilya Pazarı’nın lider markalarından Alfemo, tasarımın sektörün gelişimi için en önemli lokomotif güç olduğu bilinciyle bu yönde yapılan faaliyetleri ve genç tasarımcıları desteklemeyi; misyonunun bir parçası olarak görmektedir.

Alfemo, yurtdışında büyümeyi hedefliyor!

Türkiye’nin lider mobilya markalarından Alfemo, yurtdışı pazarlarda yaygınlaşma ve daha fazla tüketiciye ulaşma hedefi doğrultusunda yatırımlarına büyük bir hızla devam ediyor.

Mobilya alırken nelere dikkat edilmeli!

Alfemo Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, "Mobilya alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, ürünün kalitesi ve sağlığa zararlı malzemelerden yapılıp yapılmadığının kontrolü olmalı" ifadesini kullandı.

Alfemo Elazığ ve Malatya'da 2 mağaza açtı!

Türkiye mobilya sektörünün lider markalarından Alfemo, geçtiğimiz Cuma günü saat 13.30’da Malatya’da; saat 16.30’da Elazığ’da olmak üzere 2 Konsept Mağaza açılışı birden gerçekleştirdi.

Mobilya alımında sağlıklı malzeme şart!

Alfemo Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, "Mobilya alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, ürünün kalitesi ve sağlığa zararlı malzemelerden yapılıp yapılmadığının kontrolü olmalı" ifadesini kullandı.

Mobilya alımında sağlıklı malzeme şart!

-Alfemo Pazarlama Müdürü Zoral: "Mobilya alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, ürünün kalitesi ve sağlığa zararlı malzemelerden yapılıp yapılmadığının kontrolü olmalı" dedi.

Alfemo 45.mağazasını Diyarbakır'a açtı!

Dünyada 5 kıtada 60’tan fazla ülkede Türk Mobilya Sektörünü başarıyla temsil eden Alfemo, Türkiye’nin batı illerindeki mağazalaşma atağından sonra 3 milyon TL’lik yatırımla konsept mağazacılık anlayışını Diyarbakır’a taşıdı.

Alfemo Mobilya Haberi

Alfemo Mobilya

Yeni evlenecekler ve evini yenilemek isteyenler için Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından Alfemo, tüm ürün gruplarında birbirinden cazip indirim seçenekleri sunuyor. Eylül ayı sonuna kadar uzatılan KDV indirimi ile birlikte şimdi Alfemo’dan mobilya almanın zamanı başlıyor.


Net %50 İndirim Fırsatı

Alfemo’nun yatak odalarından yemek odalarına, yaşam ünitelerinden köşe takımlarına kadar tüm mobilyalarında 20’inci yıla özel net %20 indirim uygulanırken sehpa, aydınlatma, halı, kitaplık gibi “Home Decor” ürünlerinde net %50 indirim sunuluyor.


Alfemo’nun genç, çocuk ve bebek odası markası Kids&Teens’in tüm ürünlerinde net %20 indirim, yatak ve aksesuarlar ürünlerinde ise %50 indirim bulunuyor. Kids&Teens’in koleksiyonunda yer alan orijinal Disney lisanslı ürünler ve konsept oda takımları miniklerin kalbini fethederken, fonksiyonelliği ve uygun fiyatıyla da büyüklerin yüzünü güldürüyor.


Alfemo Yatak Merkezi’nde ise kişiye özel uyku konforu...