almira rezidans nerede

almira rezidans nerede

2012 yılının Şubat ayında tamamlanacak olan Almira Residences'ta yılbaşı kampanyası başlatıldı. 5 gün için geçerli olan kampanyada çok özel indirimler sunuluyor. 360 konutluk bir proje olan Almira Residences, 3 bloktan meydana geliyor  

Almira Residence fiyat listesi! 123 bin 900 TL'ye!

70 metrekarelik 1+1 dairelerin satıldığı Almira Residence projenin tamamı bu yılın Temmuz ayında teslim edilecek. Projede minimum daire fiyatı 123 bin 900 TL olarak belirlendi

Başakşehir Sakura Rezidans nerede? Lokasyon bilgisi!

Başakşehir Sakura Rezidans nerede? Lokasyon bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Başakşehir Sakura Rezidans nerede sorusunun yanıtı ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sakura Rezidans nerede?

Sakura Rezidans nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Sakura Rezidans nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Çamlıca Antwell Sağlık Rezidansı nerede?

Ant Yapı imzası taşıyan Çamlıca Antwell Sağlık Rezidans projesi tek blok şeklinde yükseliyor. Peki Çamlıca Antwell Sağlık Rezidansı nerede?

Maltepe Kayım Rezidans nerede?

"Bir konum, her konuma ne kadar yakın olabilir?" sloganıyla basına tanıtılan Maltepe Kayım Rezidans'ta fiyatlar 289 bin TL'den başlıyor. Peki Maltepe Kayım Rezidans nerede?

Petra Yapı Petra Blan Rezidans nerede?

Kişiye özel ödeme imkanı sunulan Petra Blan Seyrantepe  projesinde daire fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. Peki Petra Yapı Petra Blan Rezidans nerede?

3. İstanbul Grand Rezidans nerede? İşte lokasyon!

Peşinde yüzde 15 indirim sağlanan 3. İstanbul Grand Rezidans projesinde daire fiyatları 299 bin liradan başlıyor. Peki 3. İstanbul Grand Rezidans nerede? İşte lokasyon!

Bostancı Deluxe Rezidans nerede?

Yapıen İnşaat imzasıyla inşa edilen Bostancı Deluxe projesi 61 adet daireden meydana geliyor.Proje tek blok şeklinde yükseliyor. Peki Bostancı Deluxe Rezidans nerede?

Ncadde Hayat Rezidans nerede?

Tek blok şeklinde yükselen Ncadde Hayat Rezidans projesi 214 adet daireden meydana geliyor. Peki Ncadde Hayat Rezidans nerede?

14 soruda Sur Yapı Mirage Rezidans projesi!

Sur Yapı Mirage Rezidans nerede yükseliyor? kime ait? alanı kaç metrekare? teslimler ne zaman yapılacak? İşte 14 soruda Sur Yapı Mirage Rezidans projesi...

Atiye Rezidans nerede?

Atiye Rezidans'ta toplamda 108 adet konut yer alıyor. Tek blok şeklinde tasarlanan projede vade farksız 24 ay taksit yapılıyor. Peki Atiye Rezidans nerede?

DKY İnşaat DKY Ada Rezidans nerede?

DKY Ada Kartal'da 740 adet konut bulunuyor. 2018 yılı Aralık ayında teslim edilecek proje 4 blok halinde inşa ediliyor. Peki DKY İnşaat DKY Ada Rezidans nerede?

Babacan Prime Palace Rezidans nerede?

Prime Palace Residence'de teslimlerin 2016 yılı Eylül ayında yapılması planlanıyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sağlanıyor. Peki Babacan Prime Palace Rezidans nerede?

Gültaş Meydan Halkalı Rezidans nerede?

Meydan Halkalı'da teslimlerin 2017 yılı sonunda gerçekleşmesi öngörülüyor. Proje 287 daire ve 56 ticari birimden oluşuyor. Peki Gültaş Meydan Halkalı Rezidans nerede?

almira rezidans nerede Haberi

almira rezidans nerede

2012 yılının Şubat ayında tamamlanacak olan Almira Residences'ta yılbaşı kampanyası başlatıldı. 5 gün için geçerli olan kampanyada çok özel indirimler sunuluyor. 360 konutluk bir proje olan Almira Residences, 3 bloktan meydana geliyor.

14 katlı bloklar halinde yükselen Almira Residences içerisinde;
call center, site güvenliği, housekeeping, güvenlik, teknik servis, resepsiyon, jeneratör, vale parking, kapalı otopark, sığınak ve depolar, çocuk oyun alanı, kamelyalar ve yürüyüş parkurları, fitness, sauna ve buhar banyosu, tenis kortu ve basketbol sahası, yarı olimpik yüzme havuzu, Almira Sağlık Kulubü, akıllı ev uygulaması (Opsiyonel), digital uydu sistemleri, cafe, restaurant ve eve yemek servisi, toplantı salonu, market, bayan kuaförü ve çocuk kreşi yer alıyor.

Beylikdüzünde inşaatı hızla devam eden Almira Residencesta yılbaşı için 5 günlük peşin fiyatlarda fırsat kampanyası sunuluyor....