ant yapı projeleri

ant yapı projeleri

Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi Listesi’nde Türkiye’yi temsil eden ilk 10 şirket arasında 6. sırada yer alan Ant Yapı, 2019 Yılı Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Başarı Ödülleri Töreni'nde yurt dışındaki başarıları nedeniyle ödül aldı...

Mehmet Okay: Yılmadan mücadeleye devam!

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay EQ’nun Nisan-Mayıs 2019 sayısındaki "Hayatı ertelemeyin..." başlıklı yazısında, "Yılmadan mücadeleye devam" dedi...

Ant Yapı, rotasını İngiltere ve ABD’ye çevirdi!

Rusya’da büyüyüp Türkiye’nin en güçlü gayrimenkul geliştiricilerinden birine dönüşen Ant Yapı, rotasını İngiltere ve ABD’ye çevirdi...

Mehmet Okay: Türkiye'den gitmeyin!

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay EQ’nun Eylül sayısında "Teşekkür" başlıklı yazısında Anthaven projesine gelen ilgiden bahsetti. Okay ayrıca Türkiye'den gitmeyin çağrısı da yaptı...

Ant Yapı'dan konutta indirim kampanyasına destek!

Ant Yapı, teslime hazır iki projesi ile “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasına destek veriyor...

Antorman keyfi yeniliklerle artıyor!

Ant Yapı imzası ile hayata geçirilen Antorman projesinin sakinleri yapılan yeniliklerle ve geliştirilen güvenlik ve tasarruf tedbirleriyle rezidanslarının keyfine keyif katmayı sürdürüyorlar.

Barçın Canbolat Ant Yapı'nın Antwell projesini değerlendirdi!

Psikolog Barçın Canbolat, Ant Yapı'nın Antwell projesini değerlendirdi. Canpolat, ''kişinin kendini güvende hissedeceği bir ortamda yaşaması, dilediğinde sağlık desteği alabileceğini bilmesi, harika'' dedi. 

Ant Yapı projeleri tamamlanıyor!

Ant Yapı projeleri tamamlanıyor. Yurt içinde ve dışında yeni projeler start alıyor.

Antplato’da ikinci el süreci başladı!

Ant Yapı'nın prestijli ilk ofis projesi Antplato’da ikinci el dönemi start aldı. Kiralamalar ve ikinci el satışla ilgili ekibimiz size yardıma hazır.

Ant Yapı iş sağlığı ve güvenliğine önem veriyor!

Ant Yapı, bünyesindeki antiye, otel, merkez birimlerinde sürdürdüğü iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini EQ Dergisi'ne anlattı... 

Mehmet Okay'dan sağlıklı yaşlanma temennisi!

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, geçtiğimiz ay lansmanını gerçekleştirdikleri Antwell Life Care Residence projesine başladıklarını müjdeledi.

Ant Yapı Batı ülkelerine yöneldi!

Para Dergisi Mart ayı sayısında 37 şirkete zor yılda sağlıklı kalma formüllerini sordu. İşte 2017'nin zor bir yıl olacağında hem fikir olan şirketlerin formülleri...

Ant Yapı'dan 20 yıl vade kampanyasına destek!

GYODER'in kampanyasına Ant Yapı da destek vermeye devam ediyor. Ant Yapı, kampanyaya 3 projesiyle destek veriyor. Anthill Residence, Antteras ve Antasya Residence projelerinde yüzde 20 peşinat ile ev sahibi olmak mümkün

Ant Yapı her koşulda yatırıma devam etti!

ANT Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay EQ İnsan ve Yaşam Dergisi'ndeki yazısında geçmişten bugüne Ant Yapı'yı anlattı. İşte Mehmet Okay'ın o yazısı..

Anthill Residence projesine yeşil bina sertifikası!

Ant Yapı, sürdürülebilir ve çevre dostu binalarına aldığı yeşil bina sertifikalarına bir yenisini daha ekledi. Anthill Residence projesine BREEAM sertifikası alan Ant Yapı, önümüzdeki süreçte de talebin her geçen gün arttığı yeşil bina konseptine yatırım yapmayı sürdürecek.

Ant Yapı'nın Rusya'daki gurur projeleri!

Ant Yapı Rusya'da bugüne kadar bir çok projeye imza attı. İşte Ant Yapı'nın Rusya'daki gurur projeler...

Ant Yapı, yurt içi ve yurt dışında önemli projeler hayata geçiriyor!

“ENR Dünyanın En Büyük 250 Müteahhidi” listesinde geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu yıl da 86. sırada yer alan, Türkiye’de de ilk 10’da bulunan Ant Yapı, yurt içi ve yurt dışında önemli projeleri hayata geçiriyor. Başarılı yatırımlar birbirini izliyor.

Ant Yapı projeleri tamamlanıyor!

Ant Yapı projeleri tamamlanıyor. Yurt içinde ve dışında yeni projeler start alıyor.

Ant Yapı, Belgravia Gate'de metrekaresi 50 bin Pound'a!

Ant Yapı'nın İngiltere'deki ilk projeleri olan, Belgravia Gate 40 milyon pound yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Belgravia Gate 2017'de tamamlanması hedefleniyor.

Ant Yapı Moskova'da OXO projesine imza attı!

1991’de kurduğu Ant Yapı, Moskova’da OXO adını taşıyan proje ile Avrupa’nın en yüksek binasına imza attı. Şirketin yeni projeleri de yolda.

Ant Yapı'da yeni projeler yolda!

Dört ortağın 1991'de kurduğu Ant Yapı, Moskova'da 0X0 adını taşıyan proje İle Avrupa'nın en yüksek binasına imza attı. Şirketin yeni projeleri de yolda.

Ant Yapı ilk ofis projesi Antplato'yu inşa edecek!

Bugüne kadar Türkiye’de Anthill Residence, Antriva gibi daha çok oturmaya yönelik projeleri hayata geçiren Ant Yapı, ilk ofis projesi Antplato'yu inşa etmeye hazırlanıyor. İşte detaylar...

Ant Yapı Antriva'da son 3 villa! 972 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Ant Yapı imzası ile hayata geçirilen Antriva projesinde yer alan son 3 villanın satış süreci devam ediyor. Ant Yapı Antriva'da yer alan villaların fiyatları 972 bin dolardan başlıyor.

Ant Yapı Antasya Residence projesinde 380 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Ant Yapı Antasya Residence projesinde yer alan daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Antasya Residence projesinde yer alan dairelerin fiyatları 380 bin TL'den başlıyor.

Ant Yapı Antriva'da 972 bin dolara! Son 3 villa!

Ant Yapı Antriva projesinde yer alan villalardan son 3'ünün satışı devam ediyor. Teslimlerin hemen yapıldığı projede satışı devam eden villaların fiyatları 972 bin dolardan başlıyor.

Ant Yapı Antasya Residence'ta 380 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Ant Yapı Antasya Residence projesinde yer alan dairelerin fiyatları 380 bin TL'den başlıyor. Projedeki daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salondan oluşuyor.

Ant Yapı Antriva'da son 3 villa! 972 bin dolara!

Ant Yapı Antriva'da yer alan villalardan satışı devam eden villaların fiyatları 972 bin dolardan başlıyor. Projede yer alan villalardan son 3 tanesinin satışı devam ediyor.

Ant Yapı Antasya Rezidans'da fiyatlar 380 bin liradan başlıyor!

42 katlı tek blok halinde yükselen Antasya Rezidans projesi Ant Yapı imzası taşıyor. Ant Yapı Antasya Rezidans'da yer alan dairelerin fiyatları 380 bin liradan başlangıç gösteriyor.

ant yapı projeleri

ant yapı projeleri ant yapı projeleri

Uluslararası inşaat sektörü dergisi ENR'nin, (Engineering News Record) her yıl firmaların, ülkeleri dışında gerçekleştirdikleri projelerden elde edilen gelirleri esas alarak hazırladığı "Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi Listesi"nde yer alan Ant Yapı; Türkiye Müteahhitler Birliği’nin 25 Aralık 2019 tarihinde düzenlediği "2019 Yılı Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Başarı Ödülleri Töreni”nde ödüllendirildi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımı ile gerçekleştirilen törene, Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay katıldı. Ant Yapı’nın 2016 - 2018 yılları arasındaki performansları sayesinde kazandığı ödülü, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay tarafından verildi. 

Yurt dışı ziyareti nedeniyle bu yılki törene katılamayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ödül alan şirketleri gönderdiği tebrik mesajı ile kutladı.

Global müteahhitlik sektöründe en büyüklerin bulunduğu ENR’nin listesinde Türkiye, 2018'de uluslararası müteahhitlik pazarındaki performansını...