anthill residence

anthill residence

Ant Yapı dolar ile satışa sunduğu tüm projelerinde kuru 2,20 TL’den sabitledi. Böylelikle Anthill Residence, Antorman ve Antteras projelerinde dolar kuru 2,20 TL’den hesaplanıyor.

Ant Yapi konut projelerinde kampanya devam ediyor!

“Ant Yapi dolar ile satisa sundugu tum projelerinde kuru 2,20 TL’den sabitledi. Anthill Residence, Antorman ve Antteras projelerinde dolar kuru 2,20’den hesaplaniyor.

Anthill Residence'tan Kadınlar Günü'ne özel Hanımeli Fasıl!

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda Şişli Bomonti'de Ant Yapı tarafından hayata geçirilen Anthill Residence; 8 Mart Pazar günü saat 14.30 ile 18.00 arasında Kadınlar Günü'ne özel bir etkinliğe imza atıyor.

Fraser Place Anthill İstanbul Türkiye’nin Lüks Servisli Daireleri ödülünü kazandı!

Fraser Place Anthill İstanbul, lüks otel sektöründe en iyilerinin değerlendirildiği ve mükemmeliyeti onurlandıran Dünyanın En İyi Lüks Otelleri Ödülleri 2015 organizasyonu tarafından “Türkiye’nin Lüks Servisli Daireleri” ödülünü kazandı.

Anthill Residence, Antorman ve Antteras'ta dolar kuru 1,98'e sabitlendi!

Ant Yapı dolar ile satışa sunduğu Anthill Residence, Antorman ve Antteras projelerinde dolar kurunu 1,98’den sabitledi. Firma ayrıca 3 projesinde vade farksız ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Antasya Residence iç mekan düzenlemesi fark yaratıyor!

Antasya Residence’ın tasarım konsepti; Ant Yapı brifiyle Akasya Yapı’nın yükleniciliğini yaptığı AVM ve ofis kulesinin tasarım çözümlerini uyum içinde çözümleyen As-üs Mimarlık ve deneyimli uluslarararası ortağı L35’e emanet...

Bomonti Anthill'in havadan yeni görüntüleri!

Ant Yapı imzası ile Şişli Bomonti'de hayata geçirilen Anthill projesi 54 katlı 2 blok halinde yükseliyor. Anthill projesi 5 Kasım 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Anthill Residence'da fiyatlar 589 bin dolardan başlıyor!Hemen teslim!

İstanbul Avrupa Yakası Şişli'de konumlanan Anthill Residence'da fiyatlar 589 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri mevcut...

Bomonti Anthill Rezidans'ın havadan son videosu!

Ant Yapı tarafından Bomonti bölgesinde hayata geçirilen Ant Hill projesi 28 Eylül 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden olan kameraman Sayen Kaspar tarafından havadan görüntülendi.

Anthill Rezidans'ın havadan en yeni görüntüleri!

Ant Yapı imzası ile 54 katlı 2 blok halinde inşa edilen Anthill Residence projesi toplam 804 konuttan meydana geliyor. Anthill Residence projesi www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Anthill Residence 'ta 589 bin dolara 1+1!

Ant Yapı'nın Anthill Residence, Antorman ve Antriva projelerinde gecerli olan ve dolar kurunu 1,50’den sabitleyen kampanyası 31 Ağustos'ta sona eriyor. Anthill Residence 'ta fiyatlar 589 bin dolardan başlıyor

Anthill Residence satılık daire!

Anthill Residence satılık daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon ve de 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projede konutların fiyatları 589 bin dolardan başlıyor

Anthill Residence satış ofisi!

Anthill Residence satış ofisi telefon numarası 0212 232 42 32 olarak hizmet veriyor. Anthill Residence projesinde 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 589 bin dolardan başlangıç gösteriyor...

Şişli Bomonti Anthill Residence ulaşım!

Şişli Bomonti Anthill Residence ulaşım bilgileri şöyle: Cumhuriyet Mah. İncirlidede Cad. No:6 34380 Bomonti – Şişli İstanbul / Türkiye - Anthill Residence telefon numarası: 0212 232 42 32

Anthill Residence projesinden son görüntüler!

 Ant Yapı tarafından hayata geçirilen Anthill Residence projesinin son halini www.havadanEmlak.Com ekibi görüntüledi....

Ant Yapı 20 yıl vade kampanyasıyla 3 yıldız projesiyle katılıyor!

Ant Yapı, GYODER’in Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye kampanyasına üç yıldız konut projesiyle destek vermeyi sürdürüyor. 31 Mart’a dek Anthill Residence, Antteras ve Antasya Residence’ta düşlediğiniz konutlar büyük ödeme kolaylıkları ve indirimlerle sizin olabilir.

Anthill Residence fiyatları 2017!

İstanbul Şişli Bomonti'de konumlandırılan Anthill Residence projesinde anahtar teslimler anında yapılıyor. İşte Anthill Residence fiyatları 2017...

Bomonti Anthill Residence güncel fiyatları!

Bomonti Anthill Residence güncel fiyatları 505 bin dolardan başlangıç gösteriliyor. Anthill Residence'ta 0,79 faizle 240 ay taksitli ödemeler yapılıyor...

Anthill Residence Şişli fiyatlar 2017!

Ant Yapı tarafından hayata geçirilen Anthill Residence projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor. İşte Anthill Residence Şişli fiyatlar 2017...

Ant Yapı'dan 20 yıl vade kampanyasına destek!

GYODER'in kampanyasına Ant Yapı da destek vermeye devam ediyor. Ant Yapı, kampanyaya 3 projesiyle destek veriyor. Anthill Residence, Antteras ve Antasya Residence projelerinde yüzde 20 peşinat ile ev sahibi olmak mümkün

Anthill Residence projesine yeşil bina sertifikası!

Ant Yapı, sürdürülebilir ve çevre dostu binalarına aldığı yeşil bina sertifikalarına bir yenisini daha ekledi. Anthill Residence projesine BREEAM sertifikası alan Ant Yapı, önümüzdeki süreçte de talebin her geçen gün arttığı yeşil bina konseptine yatırım yapmayı sürdürecek.

Anthill Bomonti'de son 20 konut! Dolar kuru 2.40 TL!

Anthill Residence'ta satışlar devam ediyor. Son 20 konutun kaldığı projede peşin ödemelerde dolar kuru 2.40 TL’den sabitlendi.

Antasya Residence Frasers Hospitality ile anlaşma yaptı!

TÜRKİYE pazarına Ant Yapı'nın Bomonti'deki Anthill Residence projesiyle adım atan Frasers Hospitality, Antasya Residence'ta da hizmet sunmak için anlaşma imzaladı.

Frasers Hospitality, Antasya Residence’ta hizmet sunacak!

Türkiye pazarına Ant Yapı’nın Bomonti’deki Anthill Residence projesiyle adım atan Frasers Hospitality, Antasya Residence’ta da hizmet sunmak için anlaşma imzaladı.

Sinpaş GYO Queen Central Park Projesi!

Sinpaş GYO Queen Central Park Projesi 'nde daireler 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Anthill Residence'a yakın bir bölgede inşa edilen projede metrekare birim fiyatı 11 bin TL olarak belirlendi.

Fikret Bila Anthill Residence Kat 54'ü neden tercih ediyor?

Fikret Bila, vakit buldukça Anthill Residence Kat 54'e uğrayan bir Ant Yapı dostu. Milliyet Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila Anthill Residence Kat 54'ü neden tercih ediyor?

Anthill Residence, Antorman ve Antteras'ta dolar kuru 2,20 TL'ye sabitlendi!

Ant Yapı dolar ile satışa sunduğu tüm projelerinde kuru 2,20 TL’den sabitledi. Böylelikle Anthill Residence, Antorman ve Antteras projelerinde dolar kuru 2,20 TL’den hesaplanıyor.

Ant Yapi konut projelerinde kampanya devam ediyor!

“Ant Yapi dolar ile satisa sundugu tum projelerinde kuru 2,20 TL’den sabitledi. Anthill Residence, Antorman ve Antteras projelerinde dolar kuru 2,20’den hesaplaniyor.

anthill residence

anthill residence anthill residence

Anthill Residence projesinde kalan son 20 konut ile Çekmeköy’deki Antorman projesindeki son 3 konut için firma  bünyesinde yüzde 50 peşin, kalanı vade farksız olarak 12 ay vadelendiriliyor. 

Antteras projesinde ise inşaat halen sürüyor. Teslimler 2015 Haziran sonunda yapılacak. Örnek daireleri hazır projenin kabaları tamamlandı. Antteras projesinde firma bünyesinde yüzde 25 peşin kalanı yine vade farksız olarak 2016 yılı sonuna kadar vadelendirilebiliyor.


Antteras hakkında: 

300 milyon dolar yatırım bedeli ile yükselen Antteras projesi, Ant Yapı tarafından Beylerbeyi'nde inşa ediliyor. Teslimlerin 2015 Haziran olarak belirlendiği Beylerbeyi Antteras projesinin toplam arsa alanı 65 bin metrekare olarak belirlendi. 2 oda 1 salon ve 5 oda 2 salon dublekslerden meydana gelen projede 72 dubleks ve 16 normal konut yer alıyor. 


Beylerbeyi Antteras iletişim

Telefon: 0216 630 67 67

Web Adresi:...