Ariston

Ariston

Eğitim merkezi ve tüm ürünlerin sergilendiği showroom´un da bulunduğu yeni binasına taşınan Ariston Thermo, hem müşterilerine hem de bayi ve servislere daha geniş alanda maksimum kalitede hizmet verecek.

Ariston’dan kapasite sınırlarını zorlayan hareket!

Bu ürün gamı özellikle resmi kurumlarda, cezaevi, adalet sarayları, üniversiteler ve okullar gibi pek çok yüksek kapasite ihtiyacı gerektiren tesiste kullanılmaya başlandı. Ariston’dan kapasite sınırlarını zorlayan hareket.

Ariston yeni kombinin tanıtımına Türkiye’den başladı!

Ariston Thermo’nun yeni ürün serisinin ilk oyuncusu Cares Premium kombinin tanıtımı Türkiye’den başladı. Genel Müdür Mete Zadil, ürünlerinde yenilenebilir enerji ve enerji tasarrufunun birinci kriter olduğuna dikkat çekti.

Hotpoint-Ariston bulaşık makinelerinde 2 güne özel fiyat

Ariston'da 10-11 Temmuz tarihlerinde 'Hotpoint-Ariston' LBF 51 EU/HA model 5 programlı bulaşık makineleri 699 TL

Mudo, Ariston ile beyaz eşyaya girdi

Hotpoint- Ariston'un ünlü tasarımcı Makio Hasuike imzası taşıyan yeni beyaz eşya serisi Black Line, bayilerden önce giyim ve dekorasyon markası olan Mudo Mağazaları'nda 1 ayı aşkın süre ile teşhir edilecek.

Ariston Thermo'dan akıllı termosifon

Ariston Thermo Group, yenilediği ürün gamını tüm dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye pazarına sundu

Ariston elektrik kullanımında tasarruf dönemi başlatıyor!

Ariston Thermo Group, yeni Calidos serisindeki üç yeni modelle elektrik kullanımında tasarruf dönemini başlatıyor

Indesit Prime'dan yeni ankastre fırın

Indesit Prime ankastre fırınların en maharetlilerinden "IF 89 K.A IX" modeli, 8 pişirme programı sayesinde her çeşit yemeği mükemmel şekilde hazırlıyor

Hotpoint-Ariston'dan yeni buzdolapları

Hotpoint-Ariston buzdolapları, "akıllı soğutma sistemi" ile yiyecekleri miktarına göre en az enerji sarf ederek soğutuyor.

Beyaz eşya pazarında bahar rüzgârı sürüyor

15 Mart'ta başlayan ÖTV indiriminin hareketlendirdiği beyaz eşya sektörü yaz aylarında da canlılığını koruyor

Hotpoint-Ariston'da ankastre set 999 TL!

Hotpoint-Ariston'da fırın,ocak ve dekoratif davlumbazdan oluşan üçlü ankastre set 999 TL'ye sizin olabilir

Ariston, İnfomobil aracı ile müşterilerine ücretsiz destek veriyor!

Ariston Thermo Group’un Mart ayında yola çıkan ‘İnfomobil’ aracı Adana,Adapazarı, İstanbul, İzmir, Manisa,Bolu,Trabzon ve Rize´yi dolaşarak güvenli doğalgaz kullanımı ve doğalgazlı ürünler hakkında ücretsiz destek vermeye devam ediyor

Hotpoint-Ariston"dan Enerji Tasarrufu Haftası"na özel indirim kampanyası!

Hotpoint-Ariston Enerji Tasarrufu Haftası"na özel olarak düşük enerji tüketimi sağlayan ürünlerinde yüzde 50"ye varan indirim kampanyası başlatıyor. 9 Ocak"ta başlayacak olan kampanya 31 Ocak"a kadar devam edecek

Loft Dragos Kartal'ın ısınma tercihi Ariston!

İstanbul Kartal Dragos’da yer alan 100 konutun yanı sıra ticari alanların da bulunduğu projeye 8x150 KW kaskad uygulaması yapılarak yüksek kapasite ihtiyacına hem akıllı hem de sessiz çözüm sunulacak.

Ariston kombi ve Türk Telekom'la kışlar daha konforlu!

Isıtma sektörünün lider markası Ariston, soğuk kış aylarının yaklaştığı bu günlerde Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence şirketi Türk Telekom ile birlikte avantajlarla dolu bir kampanyaya imza attı.

Ariston X Kombi Serisi görücüye çıktı!

Isıtma sektörünün lider markası Ariston, akıllı telefonlara ücretsiz yüklenecek “ARISTON NET” uygulamasıyla yönetilen Yeni X Kombi Serisi’ni basın toplantısı ile tanıttı.

Ariston Thermo Group bayilerini ödüllendiriyor!

Isıtma ve su ısıtma sistemlerinin dünya lideri Ariston Thermo Group, satış ve üstün performans gösteren bayilerini ödüllendirmeye devam ediyor. Başarılı bayiler bu kez Belgrad gezisi ve Afyon Korel Thermal Otel tatili ile motivasyon depoladı.

Ariston Kombi Galatasaray ile reklam filmine imza attı!

Galatasaray’ın İtalyan sponsoru Ariston Kombi, Spor Toto Süper Lig’in bu devresinde sponsoru olduğu Galatasaray’ın yetenekli ayaklarından Sabri Sarıoğlu ile yeni bir reklam filmine imza attı.

Velis Evo: Sıcak su konforunun yeni adı!

Ariston Thermo Group, yeni termosifonu VELIS EVO ile banyo saatlerini unutulmaz keyif anlarına dönüştürüyor. Yüksek performansı ve teknolojik özellikleriyle VELIS EVO, konfor kavramına yeni bir boyut getiriyor.

Ariston Thermo'nun hedefi enerji tasarruflu ürünler!

Ariston Thermo, bu yıl bayileriyle Kıbrıs’ın incisi Girne’de bir araya geldi. Türkiye genelinde 160 bayinin katıldığı toplantıda, Ariston Thermo 2015 değerlendirmesi yapıldı ve 2016 yılı hedefleri aktarıldı.

Ariston Thermo enerjide verimlilik ve tasarrufu halka anlatacak!

Yenilenebilir enerji teknolojileri, kombi ve termosifon ürünleri ile pazarın güçlü markaları arasında yer alan Ariston Thermo , kullanıcılara enerjide verimlilik ve tasarrufu anlatmak için tanıtım araçlarıyla 80 ile ulaşacak.

Ariston Nimbus ile ısıtma, su ısıtma ve soğutma sistemleri birarada!

Yenilenebilir enerji teknolojisi sayesinde ısı üretiminde maksimum tasarruf sağlayan çevre dostu ısı pompası Ariston Nimbus, Avrupa ile birlikte Türkiye’deki yerini alıyor.

Ariston Thermo, verimlilikte iddiasını sürdürüyor!

Müşterilerine, en son teknoloji olan tam yoğuşmalı kombiyle Avrupa standartlarında hizmet veren Ariston Thermo, bu kış da konfor ve verimlilikteki iddiasını sürdürüyor. Ariston Thermo, sunduğu fırsatlarla önce içinizi sonra evinizi ısıtıyor.

Ariston Nimbus maksimum enerji tasarrufu sağlıyor!

Yenilenebilir enerji teknolojisi sayesinde ısı üretiminde maksimum tasarruf sağlayan çevre dostu ısı pompası Ariston Nimbus, Avrupa ile birlikte Türkiye’deki yerini alıyor.

Ariston Nimbus: Isıtma ve soğutma ihtiyacının tek çözümü!

Yenilenebilir enerji teknolojisi sayesinde ısı üretiminde maksimum tasarruf sağlayan çevre dostu ısı pompası Ariston Nimbus, Avrupa ile birlikte Türkiye’deki yerini alıyor.

Ariston Kombi'den Avea ve TTNET kampanyası!

Isıtma sektörünün lider markalarından Ariston, soğuk kış aylarının yaklaştığı sonbahar günlerinde Türk Telekom Grubu şirketlerinden Avea ve TTNET ile birlikte avantajlarla dolu bir kampanyaya imza atıyor.

Ariston

Ariston Ariston

Isıtma sektörünün dünya çapındaki lider markası Ariston Thermo, yeni binasına taşındı. Tüm ürünlerin sergilendiği showroom’u ve eğitim merkeziyle iddialı olan merkez, aynı zamanda tüketicilere de kolay ulaşım olanağı sağlayacak.


Ümraniye Şerifali mevkiinde yer alan 5 katlı yeni merkez, hem müşteriler hem de bayiler açısından tam donanımlı olarak hazırlandı. Showroom’da kombiler, kaskad sistemler, yer ve duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, su ısıtıcıları, güneş enerjisi sistemleri, ısı pompaları ve boylerleri bir arada inceleme olanağı bulunuyor.


Binadaki eğitim merkezinde ise bayilere, tali bayilere ve servislere eğitimler verilecek. Test cihazlarının da bulunduğu eğitim merkezinde deneyimli eğitmenler eşliğinde tüm sektöre yönelik eğitim programları hazırlandı. Kesintisiz olarak eğitim verilecek alanda, Ariston Thermo’nun ürünlerinin kullanımı, olası sorunların çözümü gibi detaylar yer alacak. Ariston Thermo’nun her yeni ürünü için de...