12 / 08 / 2022

aşçıoğlu inşaat

aşçıoğlu inşaat

Aşçıoğlu, 'Selenium Retro' Projesiyle eğitime destek verecek Sibel TÜRKER Gayrimenkul sektörünün gerçekleştirdiği projeleri ile lider markalarından Aşçıoğlu, Ataköy'deki yeni projesi Selenium Retro ile anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atı

Selenium Retro’dan eğitime destek!

Aşçıoğlu’nun Ataköy’deki yeni projesi Selenium Retro’dan daire sahibi olanlar, Türkiye eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) yapacakları bağışla her bir daire için 13 çocuğun eğitimine destek olacaklar.

Aşçıoğlu İnşaat Deyaar ile ortak yapacağı yeni projesine hazırlanıyor!

Aşçıoğlu İnşaat, Dubai merkezli Deyaar ile yaptığı ortaklık anlaşmasının ardından ilk projesine imza atmaya hazırlanıyor.

Aşçıoğlu İnşaat, Deyaar İle Midtown projesine başlıyor!

Gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projeler ile Türkiye'yi global çapta temsil eden Aşçıoğlu, Dubai merkezli Deyaar ile yaptığı ortaklık anlaşmasının detaylarını Dubai Cityscape 2015 Fuarı'nda aktardı.

Aşçıoğlu İnşaat, Dubaili Deyaar ile ortak oldu!

Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul geliştirme kuruluşlarından Aşçıoğlu Grubu, Birleşik Arap Emirliklerinin önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Dubai merkezli Deyaar ile ortaklık anlaşması imzaladı.

Aşçıoğlu, Selenium Retro'nun temelini attı!

Aşçıoğlu, toplam 100 milyon dolar yatırımla İstanbul Ataköy’de inşa ettiği yeni projesi Selenium Retro’nun temelini atarak projeye başladı. Proje iki blok ve 396 üniteden oluşuyor.

Aşçıoğlu İnşaat'a Dubaili ortak!

Gayrimenkulün yurtiçinde parlayan yıldızı, yurtdışından yatırımcı çekmeye devam ediyor. Dubai'nin önde gelen bir inşaat şirketi Aşçıoğlu İnşaat ile ortak proje geliştirecek.

Aşçıoğlu İnşaat Zöet ile işbirliği gerçekleştirdi!

Gayrimenkul yatırımcısı Aşçıoğlu, Ataköy'de inşa ettiği Selenium Ataköy projesi için ses ve görüntü sistemleri markası Zöet ile işbirliği gerçekleştirdi.

Aşçıoğlu İnşaat yatırımlarına devam edecek!

Dünyaca ünlü ses ve görüntü sistemleri markası Zöet ile Selenium Ataköy projesi için işbirliği gerçekleştiren Aşçıoğlu, yatırımcılarına çok özel fırsatlarla sürdürüyor.

2006 yılında Aşçıoğlu İnşaat, Selenium ile İstanbul dışına çıkacak!

2006 yılına kadar İstanbul'da 5 ayrı yerde inşa ettiği Selenium projesiyle toplam 534 daireye imza atan Aşçıoğlu İnşaat, Selenium projelerini İstanbul dışında farklı illere taşıyacakmış.

Selahattin Aşçıoğlu son yolculuğuna uğurlandı!

Aşçıoğlu İnşaat’ın kurucusu Selahattin Aşçıoğlu’nun cenazesine spor, siyaset ve iş dünyasından birçok ünlü katıldı. Cenaze, Şişli Camii’nde kılınan namazının ardından Sakarya Akyazı’daki Merkez Mezarlığı’na defnedildi.

Aşçıoğlu, Levent ve Bakırköy'de yeni projelere hazırlanıyor!

Selenium markasıyla tanınan Aşçıoğlu İnşaat, şehir merkezinden ayrılmıyor. En son Avrupa Yakası Ataköy’de yeni projeye başlayan Aşçıoğlu, bölgede bir parsel daha alırken Levent ve Bakırköy’e hazırlanıyor.

Aziz Torun iş hayatına çaycılıkla başladı!

Mecidiyeköy'deki Torun Center inşaatında 10 işçinin ölümüyle gündeme gelen Torun Ailesi, çaycılıkla başladıkları iş hayatlarında önce gıda işine girdi, ardından inşaat işinde büyüdü. İşte ailenin büyüme hikayesi...

Aşçıoğlu İnşaat sektöre tuğla üretimiyle girdi!

Bayram Aşçıoğlu ve oğlu Selahattin Aşçıoğlu'nun 1955'te Samsun Bafra'da tuğlacılıkla başlayan serüvenin, bugün Yaşar Aşçıoğlu ile oğulları İrfan ve Cenk'in birlikte geliştirdikleri projelerle devam ediyor...

Aşçıoğlu İnşaat yatırımı büyüttü!

AŞÇIOĞLU Grubu, Ataköy’deki konut projesi Selenium’da hızlı satış yapınca yeni yatırımlara soyundu. Şirket, Ataköy-Bakırköy hattında 500 milyon dolar değerinde konut yapacak. Aşçıoğlu İnşaat yatırımı büyüttü.

Esin Moralıoğlu inşaatçılığı bırakıp turizmci oldu!

Eski manken Esin Moralıoğlu inşaatçılığı bırakıp turizmciliğe soyundu. Moralıoğlu, Güney Amerika’ya turlar düzenlemeye başladı.

Aşılıoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Aşılıoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Erba  Aşılıoğlu tarafından kuruldu. 

Yaşar Aşçıoğlu: Gayrimenkulde riski bölüşmeliyiz!

İNDER Onursal Başkanı ve Aşçıoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Aşçıoğlu, gayrimenkul sektöründe yaşanan sorunların çözümü için bir öneride bulundu...

Aşçıoğlu İnşaat'tan tam gaz yatırım!

Ataköy merkezli yatırımlarıyla bölgede büyük değer oluşturan Aşçıoğlu, yeni yatırımlarına da hız verdi. Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu yeni projeleri hakkında açıklamalar yaptı.

Mustafa Karslıoğlu: İnşaat sektörü canlandı!

Adana Kamu Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Türkiye'nin yakın gelecekte aydınlık günlere kavuşacağını söyledi. Karslıoğlu, inşaat sektöründe hızlı canlanma başladığını söyledi.

Pirinçoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Pirinçoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Burçin Pirinç imzasıyla kuruldu.

Osman Gümrükçüoğlu: İnşaat, Türkiye’nin lokomotifi!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Mustafa Yaylalı ve yönetim kurulunu makamında kabul etti. İşte Osman Gümrükçüoğlu'nun inşaat sektörü değerlendirmeleri...

New Aşçıoğlu İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

New Aşçıoğlu İnşaat Anonim Şirketi, Mehmet Göz Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda ve Hasan Serdar Akdeniz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 1 milyon TL sermaye ile 29 Şubat'ta Şişli, Teşvikiye Mahallesi'nde kuruldu.

Yaşar Aşçıoğlu inşaat sektöründe merak edilenleri yanıtladı!

Müteahhitliği işi bilmeyen insanların yapmaması gerektiğini belirten Yaşar Aşçıoğlu, "Saçını kuaföre emanet ederken prova isteyen, canını emanet ettiği müteahhitten geçmiş aramıyor. Bu acıdır ve yanlıştır" dedi

Keleşoğlu İnşaat Luxist Bahçeşehir Projesi!

Keleşoğlu İnşaat Luxist Bahçeşehir Projesi İstanbul Bahçeşehir 1. Kısım'da inşa edilecek. İnşaat alanı 398 bin metrekareden oluşan proje 67 bin 300 metrekarelik arsa üzerinde yükselecek.

Kapıcıoğlu İnşaat Sahilada satış fiyatları!

Kapıcıoğlu İnşaat Sahilada satış fiyatları 452 bin TL'den başlayarak değişiyor. Maltepe'de inşa edilen Sahilada projesi 25 katlı iki blokta 290 daireden meydana geliyor...

Kapıcıoğlu İnşaat Sahilada Residence fiyat!

Kapıcıoğlu İnşaat Sahilada Residence projesinde metrekare birim fiyatı 7 bin liradan başlıyor. Maltepe'de inşa edilen Sahilada projesinde 290 rezidans daire yer alıyor...

Kapıcıoğlu İnşaat'ın ikinci projesi Maslak'a!

Dünyagöz Hastaneleri'nin patronu Eray Kapıcıoğlu, inşaat sektörüne de yatırım kararı aldı. Maltepe'de lüks bir projeye başlayan Kapıcıoğlu, 290 dairelik Sahilada'ya 100 milyon dolar yatıracak. Sonraki proje ise Maslak'ta olacak

aşçıoğlu inşaat Haberi

aşçıoğlu inşaat

Aşçıoğlu, 'Selenium Retro' Projesiyle eğitime destek verecek Sibel TÜRKER Gayrimenkul sektörünün gerçekleştirdiği projeleri ile lider markalarından Aşçıoğlu, Ataköy'deki yeni projesi Selenium Retro ile anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor. Proje kapsamında, Aşçıoğlu'nun Ataköy'deki yeni projesi Selenium Retro'dan daire sahibi olanlar, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na yapacakları bağış ile her bir daire için 13 çocuğun eğitimine destek olacaklar. Bağışın ardından daire sahibine TEGV ve Aşçıoğlu tarafından isme özel hazırlanan sertifika hediye edilecek. Daha fazla çocuğun eğitimine destek olmak için hayata geçirilen proje dolayısıyla Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu ve TEGV Genel Müdürü Mete Meleksoy'un katılımıyla Selenium Plaza'da bir imza töreni gerçekleştirildi, işbirliğini değerlendiren Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu, geleceğin mimarları çocukların eğitimine verdikleri önemi vurgulayarak, şunları söyledi:...