AVMler

AVMler

İstanbul'da 3 yıl içinde 31 yeni AVM açılacağını belirten Bendevi Palandöken, "Yeni yer, yüksek kiralar ve yüksek satış politikaları ile haksız rekabet ortamı oluşturmaya devam edecekler'' dedi.

Yeni AVM'lerin açılması yerli üretime zarar verecek!

Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken yeni AVM'lerin açılmasını yeni rant projeleri olarak açıkladı.

İstanbul'da 3 yıl içinde 31 yeni AVM açılacak!

Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni alış veriş merkezleri (AVM) açılmasını yeni rant projeleri olduğunu söyledi.

Bendevi Palandöken: Yeni AVM'ler esnafa zarar veriyor!

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni AVM'lerin üretim merkezi veya fabrika olmadığını, esnafa zarar verdiğini belirtti.

Ulaş Çetinkaya: Şehirde yapılacak AVM'lere karşıyız!

CHP Adana Büyükşehir Beledivesi Meclis Üyesi Ulaş Çetinkaya, Eski Başkan Vekili ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek ile birlikte şehirde yapılacak AVM'lere karşı olduklarını bildirdi.

Kur artışı AVM kirasına yansıdı!

JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, Türkiye'deki AVM kiralarının euro cinsinden yapıldığını belirtti. Alkaş, ''Kur artışları AVM kiralarına yansıdı'' dedi.

Salih Bezci: AVM'ler Türkiye'ye çağ atlattı!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, "AVM'ler Türkiye'ye çağ atlatmış projelerdir. Ankara ve İstanbul'daki AVM'ler son 10 yılda ekonomiye damga vurdu" dedi.

AVM'ler çevreyi kazanca çevirdi!

Altensis Kurucu Ortağı Serkan Emin, maliyetler sebebiyle işletmecilerin yakın zamanda yeşil bina sertifikalarıyla tanışacaklarını söyledi.

20 milyar TL vergi ödeyen AVM'ler müdahale istemiyor!

Yaklaşık 50 milyar dolarlık yatırım değerine sahip AVM sektörünün temsilcisi Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği'nin (AYD) gelenekselleşen AVM Yatırımları Konferansı dün gerçekleşti.

AVM yatırımcıları 5 Mart'ta toplanacak!

AVM (alışveriş merkezi) Yatırımları Konferansı 'nın, Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği ( AYD ) ve Soysal Danışmanlık işbirliğiyle 5 Mart'ta yapılacak.

AVM'lerdeki istihdam bu yıl 400 bini aşacak!

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Demeği'nin ( AYD ) 7'inci Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Hulusi Belgü açıklamalarda bulundu.

Hulusi Belgü: AYD Türkiye'de 400 bin istihdamı temsil ediyor!

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) Başkanı Hulusi Belgü bu yıl, modern ve iyi tasarlanmış yeni alışveriş merkezleri (AVM) ile birlikte sektördeki istihdamı 400 binin üzerine çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.

AVM'lerde ve Perakende Sektöründe Dijital Transformasyon başladı!

Gayrimenkul Türkiye Dergisi'nde farklı disiplinlerden kişilerin görüşlerine ve araştırmalarına yer verdiği dosyalar hazırlamaya devam ediyor. AVM'lerde ve Perakende Sektöründe Dijital Transformasyon için son başvuru 23 Şubat.

AVM Ciro Endeksi 5 yılın en yüksek değerine ulaştı!

AVM Ciro Endeksi, 2014 yılının aralık ayında, 2009 yılındaki başlangıcından bu yana en yüksek değerine ulaştı. Endeks, yıllık bazda yüzde 10,9 artışla 193 puana yükseldi.

AVM sayısı 2015'te 355'e ulaşacak!

Türkiye genelinde toplam aktif AVM sayısının 338 olduğunu söyleyen Hulusi Belgü, "2015 yılı için bu sayının yaklaşık 355 'e yükseleceğini tahmin ediyoruz" diye konuştu.

AVMler yılbaşında açık mı 2020?

Türkiye'de bulunan alışveriş merkezleri genel olarak sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki AVMler yılbaşında açık mı 2020? AVM yılbaşı çalışma saatleri Ocak 2020...

AVMler yılbaşında kaça kadar açık Ocak 2020?

AVMler yılbaşında kaça kadar açık Ocak 2020 sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Peki AVMler yılbaşında kaça kadar açık Ocak 2020? AVM'ler yılbaşında kaçta açılıyor? AVM'ler yılbaşında kaçta kapanıyor?

AVM'ler bayramda açık mı Ağustos 2019?

AVM'ler bayramda açık mı Ağustos 2019 vatandaşların bayram döneminde en çok merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Peki AVMler bayramda açık mı Ağustos 2019, alışveriş merkezleri bayramda açık mı 2019? İşte merak edilen soruların yanıtları...

AVMler bayramda açık mı 2019?

AVMler bayramda açık mı 2019 sorusunun yanıtı oldukça merak ediliyor. Peki AVM'ler bayramda açık mı 2019? AVM'ler bayramda kaçta açılıyor? AVM'ler Ramazan Bayramı'nda açık mı? İşte o soruların yanıtları...

Yılbaşında alışveriş merkezleri kaçta açılıyor?

Türkiye'deki alışveriş merkezleri genellikle sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmete açık oluyor. Peki Yılbaşında alışveriş merkezleri kaçta açılıyor, AVMler yılbaşında kaça kadar açık olacak Ocak 2019? AVMler yılbaşında kaçta kapanacak?

AVMler yılbaşında kaçta kapanıyor 2019?

Türkiye'deki alışveriş merkezleri genellikle sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmete açık oluyor. Peki AVMler yılbaşında kaça kadar açık olacak Ocak 2019? AVMler yılbaşında kaçta açılıyor Ocak 2019, AVMler yılbaşında kaçta kapanıyor 2019?

AVMler yılbaşında kaça kadar açık Ocak 2019?

Türkiye'de bulunan alışveriş merkezleri genellikle sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki avmler yılbaşında kaça kadar açık Ocak 2019? Avmler yılbaşında kaçta açılıyor 2019, Avmler yılbaşında kaçta kapanıyor 2019?

AVMler yılbaşında açık mı 2019?

Türkiye'deki AVM'ler genel olarak sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki AVMler yılbaşında açık mı 2019? AVM yılbaşı çalışma saatleri Ocak 2019...

AVM'ler bayramda açık mı 2018?

AVM'ler genellikle sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. AVMler bayramda açık mı 2018 sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Peki AVMler bayramda açık mı 2018?

AVMler bayramda açık mı 2017?

AVM'ler genellikle sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmete açık oluyor. AVMler bayramda açık mı 2017 sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Peki AVMler bayramda açık mı 2017?

AVMler bayramda açık mı 2016?

Alışveriş merkezleri genellikle sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. AVMler bayramda açık mı 2016 sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor.

Danfoss'un zemin ısıtma sistemleri statlarda kullanılıyor!

Danfoss'un DEVİ marka zemin ısıtma sistemi statlardan camilere, evlerden otoyollara kadar birçok alanda kullanılıyor. Sistem 25 kilometrelik Ankara Protokol Yolu, bazı AVMler ve hastanelerin acil ambulans ve otopark girişlerinde uygulandı.

AVMler yeni yıl hediyesinde yarışıyor!

Yeni yıla sayılı günler kala daha çok müşteri çekmek isteyen alışveriş merkezleri (AVM) düzenledikleri kampanyalarla 2012 model lüks araçlar hediye ediyor

AVMler

AVMler AVMler

İstanbul'da 3 yıl içinde 31 yeni AVM açılacağını belirten Palandöken, "Yeni yer, yüksek kiralar ve yüksek satış politikaları ile haksız rekabet ortamı oluşturmaya devam edecekler. Yabancı sermaye perakende piyasasına girmeye ve rant elde etmeye, yerli üretime zarar vermeye devam edecek. Buraları üretim merkezi ya da fabrika değiller. Bir diğer boyut ise; şehrin görsel kirliliği haline geldiler. Yeşilin yerine AVM diktiler, insanlara gidecek yer bırakmadılar" dedi. AVM'lerin ihtiyaç karşılığında yapılmadığını ve yenileri yapılırken, eskilerin işlevsizleştiğini, AVM çöplüğüne atıldığını belirten Palandöken, "Kapalıçarşı 600 yıldır faaliyet yürütürken, açılan bu AVM'lerin yerine birkaç yıl sonra yenileri yapılıyor. 2015 yılı birinci çeyrek rakamlarına göre, Türkiyede toplam alanı 10 milyon metrekareye ulaşan 344 alışveriş merkezi var. Ankara ise 294 metrekare ile şampiyonluğunu korudu. Henüz alışveriş...