avni çelik kimdir

avni çelik kimdir

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik yeni şirket kurdu. Güney İstanbul Gayrimenkul Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi Beşiktaş'ta kuruldu.

Konut satışının hareketlenmesi için faizler düşmeli!

GYODER Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, sektörün gelişimine dair açıklamalarda bulundu. Çelik, konut kredilerinde faizleriyle ilgili devletten altın vuruş beklediklerini söyledi.

Dönüşümde itici güç siyasi iradenin kararlılığıdır!

5'inci Kentsel Dönüşüm ve Stratejik Yaklaşımlar Kurultayı'na katılan Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Çelik, "Kentsel dönüşümde en büyük itici güç siyasi iradenin kararlılığıdır" ifadelerini kullandı.

2023'e kadar 7 milyon konut yenilenmeli!

Kentsel dönüşümün uzun vadeli bir süreç olduğunu belirten Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik siyasi iradenin desteğinin tam olduğunu belirtti.

Avni Çelik 2017'de mesleği bırakacağını açıkladı!

Gayrimenkul başta olmak üzere 34 şirketi çatısı altında toplayan Sinpaş Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, ‘Bugüne kadar en büyük servetim, itibar sermayem oldu’ dedi. Çelik ayrıca, 2017 yılında profesyonel olarak mesleği bırakacağını da açıkladı…

Avni Çelik: En kötü senaryoda bile 3 bin ev satarız!

Ülke içinde yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmelere karşın yılda 3 bin konut satışı hedefiyle yola devam ettiklerini belirten Çelik, “En kötü senaryoda sektör yüzde 30 küçülse bile biz yılda 3 bin ev satarız. Kalan bölümü diğer şirketler paylaşır” dedi.

Avni Çelik'in Servet GYO'daki payı yüzde 47,93'e yükseldi!

Avni Çelik'in Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın sermayesindeki payı bugün itibariyle yüzde 47,75'ten, yüzde 47,93'e yükseldi.

Yabancının konut talebi ortamın iyileşmesine bağlı!

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yüksek İstişare Kurulu, bu yılki 3. toplantısını gerçekleştirdi. GYODER İstişare Kurulu Başkanı Avni Çelik, yabancıya konut satışı arttığını belirtti.

Seba Gacemer görevden alındı!

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Hürriyet Gazetesi’nin 1 Eylül 2015 tarihli nüshasında yayınlanan ve yanlış yorumlamalara yol açabilecek röportajı dolayısıyla, Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik tarafından tedbiren görevden alındı.

Sinpaş GYO pay alım işlemlerini gerçekleştirdi!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda Sn.Avni Çelik'in Sinpaş GYO sermayesindeki payları hakkında bilgilerini yayınladı.

Avni Çelik'in Sinpaş GYO'daki patı yüzde 12,37'ye çıktı!

Sinpaş GYO A.Ş. payları ile ilgili olarak 0,69-0,70 fiyat aralığından 596.322 adet alış işlemi şirket hissedarlarından Avni Çelik tarafından gerçekleştirildi. Avni Çelik'in Sinpaş GYO A.Ş. sermayesindeki payları 08.06.2015 tarihi itibariyle %12,37'ye çık

Avni Çelik MÜSİAD'ın Adana Bölgesel İş Geliştirme Toplantısı'na katıldı!

MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından Adana'da Bölgesel İş Geliştirme Toplantısı düzenlendi. Sinpaş Holding Yönetin Kurulu Başkanı Avni Çelik de toplantıya katıldı..

Sinpaş 7 milyar TL ciroya ulaştı!

Yolculuğuna Başkent'ten başlayan Sinpaş, 40. yılında yeni hedeflerini ve projelerini açıkladı. Düzenlenen basın toplantısına Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer ve holdingin yöneticileri katıldı.

Avni Çelik: Kentsel dönüşüm sorunluluk!

Sinpaş Holding'in 40. Yılına özel 10 yeni proje başlattığını kaydeden Çelik, "Kentsel dönüşüm olmazsa olmaz. Birincisi kötü, sağlıksız konutları yenilemek için gerekli. İkincisi kent dokusunu iyileştirmek için gerekli" dedi

Sinpaş'tan son 8 yılda 6 milyar TL ciro!

Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, Sinpaş'ın 1974 yılındaki kuruluşundan bu yana her yıl büyümeyi başardığını belirterek. 40 yıldır hiç frene basmadıklarını ve istikrarla yollarına devam ettiklerini söyledi.

Avni Çelik ve Ahmet Çelik yeni şirket kurdu!

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik yeni şirket kurdu. Güney İstanbul Gayrimenkul Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi Beşiktaş'ta kuruldu.

Güney İstanbul Gayrimenkul Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi kuruldu!

Güney İstanbul Gayrimenkul Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 2 milyon 250 bin TL sermaye bedeli ile Avni Çelik ve Ahmet Çelik ortaklığında kuruldu.

Mustafa Sefa Çelik kimdir?

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Sefa Çelik kimdir? Mustafa Sefa Çelik daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mustafa Sefa Çelik'in biyografisi...

Mehmet Çelik kimdir? 

Sinpaş GYO’nun Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çelik kimdir? Mehmet Çelik daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mehmet Çelik'in biyografisi...

Atıl 2B arazileri kente kazandırılmalı!

GYODER’in, ‘Yatırım Ortamının İyileştirilmesi’ başlığıyla düzenlediği Yüksek İstişare Kurulu toplantısı'nda gayrimenkul sektörünün son durumu hakkında değerlendirmeler yapıldı ve öneriler sunuldu. Dr. Avni Çelik, 2B arazileri konusunda bürokrasinin hafifletilip bu alanların kent dokusuna kazandırılm

Konutta KDV oranı yüzde 8'in altına düşürülmeli! 

GYODER Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Dr. Avni Çelik, "Konut kredisi faizleri etkili bir şekilde başta kamu bankalarında olmak üzere geri çekildi. Bu destekler için ilgili bakanlıklarımıza sektör olarak teşekkür ederiz" dedi...

Avni Çelik Servet GYO'daki 3.4 milyon TL'lik hissesini sattı!

Avni Çelik'in Servet GYO'da sahibi olduğu 3 milyon 407 bin 278 TL nominal bedelli 3 milyon 407 bin 278 adet hissenin borsa dışı satışını gerçekleştirildi...

Servet GYO'dan 3.4 milyon TL'lik hisse devri!

Servet GYO, hissedarı olduğu Avni Çelik'in sahibi olduğu  3 milyon 407 bin TL nominal bedelli 3 milyon 407 bin adet hissenin satışını yaptığını açıkladı.

Kızılkum Otel Yönetimleri ve Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Kızılkum Otel Yönetimleri ve Hizmetleri Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Avni Çelik, Ahmet Çelik ve Mahmut Sefa Çelik ortaklığında kuruldu. 

Beyazkum Satış Pazarlama İşletme Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Beyazkum Satış Pazarlama İşletme Hizmetleri Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Avni Çelik, Ahmet Çelik ve Mahmut Sefa Çelik ortaklığında kuruldu. 

Konut satışının hareketlenmesi için faizler düşmeli!

GYODER Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, sektörün gelişimine dair açıklamalarda bulundu. Çelik, konut kredilerinde faizleriyle ilgili devletten altın vuruş beklediklerini söyledi.

Rıdvan Özçelik kimdir?

Aveb Proje Danışmanlık bünyesinde projeler satış yöneticisi olarak görev yapan Rıdvan Özçelik kimdir?

Burçin Çelik kimdir?

Aveb Proje Danışmalığı kurucusu Burçin Çelik kimdir? Burçin Çelik, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

avni çelik kimdir Haberi

avni çelik kimdir

Güney İstanbul Gayrimenkul Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 2 milyon 250 bin TL sermaye bedeli ile Avni Çelik ve Ahmet Çelik ortaklığında kuruldu.

Konut projelerinde lider marka sloganıyla birçok önemli projeye imza atan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, inşaat sektöründe 1974'ten beri uzmanlık, güven, kalite, özgünlük, doğa ve insan sevgisi temelleri üzerinde yükselen Sinpaş’ın, kurumsal yönetişim ilkelerini hayata geçirmek ve sermayesini tabana yaymak için 2007'de kuruldu. 

Sinpaş GYO'nun aktif büyüklüğü 30 Eylül 2019 tarihi itibariyle 5 milyar TL'yi aştı. Sinpaş GYO’nun bugüne kadar yurt içinde tamamladığı pek çok proje sektör için örnek teşkil etti ve yurt dışında da ödül sahibi oldu.

İstanbul’da Aqua City, Bosphorus City, Sancaktepe Lagün, Ege Boyu, Sinpaş Country, MetroLife, Queen Bomonti, Gökorman; Ankara’daki İncek Life, İncek Blue ve...