Aydınlı

Aydınlı

Daire alanlarının 64.91 metrekareden başlangıç gösterdiği proje toplam 722 adet daireden meydana geliyor. Tuzla Lokum Evler lokasyon bilgileri kapsamında sahile 8 dakika kadar uzaklıkta yer alıyor.

KoruFlorya'da Ramazan'a özel kampanya!

Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği KoruFlorya, Ramazan ayına özel olarak ilk kez bir ödeme seçeneği hazırladı. Vade farksız 60 ay taksitlendirme yapılabiliyor...

Akfırat-Orhanlı-Aydınlı üçgeni hızla gelişiyor

İstanbul'da son 10 yılda Kurtköy büyük gelişim kaydetti.

Yabancılar büyük arazi kovalıyor

Tuzla'ya bağlı Aydınlı, Orhanlı ve Akfırat'ın yanı sıra Pendik'in kuzeydeki köyleri Kurna, Ballıca ve Göçbeyli de arazi yatırımlarının gözdesi...

Dumankaya Dizayn Aralık'ta satışta!

Dumankaya Grubu'nun Aydınlı'da inşa ettiği Dumankaya Dizayn projesi Aralık ayında satışa çıkıyor

Dumankaya Botanik Evleri'nde 47 bin TL'ye!

Dumankaya Botanik Evleri'nde 35-36 metrekarelik stüdyo konutlar 47 bin TL'den, 56-57 metrekarelik 1+1'ler 69 bin TL'den, 77-78 metrekarelik 2+1'ler ise 99 bin TL'den baÅŸlayan fiyatlarla sat&Aum

Dumankaya Dizayn görücüye çıkıyor!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, 2009 yılının bu son günlerinde ilgi uyandıracak yeni projesi Dumankaya Dizayn'ı tanıtıyor

Konutta cazip fırsatlar! 35 bin TL'ye!

İnşaatçılar, konutları satın alınabilir ekonomik fiyata indirmek için yaşam alanını 31 metrekareye kadar düşürdü

Dumankaya Dizayn'ın tüm teknik detayları!

Dumankaya İnşaat, yeni projesi Dumankaya Dizayn'ı Tuzla Aydınlı'da hayata geçirecek

Dumankaya Design'da 59 bin TL'ye!

Dumankaya Design farklı mimarisinin yanı sıra konumu ile de dikkat çekiyor. Projeden ev alanların manzarası asla kapanmayacak

Uğur Dumankaya: Konut satışları mayıstan itibaren artar

İnşaat devi Dumankaya, 2010'u fiyatların çok yükselmediği bir yıl olarak öngörüyor

Dumankaya Dizayn'da 59 bin TL'ye!

Dumankaya Dizayn farklı mimarisinin yanı sıra konumu ile de dikkat çekiyor. Projeden ev alanların manzarası asla kapanmayacak

Dumankaya Dizayn'da her blokta farklı manzara! 59 bin TL!

Dumankaya Dizayn'da 35 metrekare stüdyo daireler 59 bin TL'ye satılıyor

Aydınlı Grup Silivri lojistik merkezinin temellerini attı!

Aydınlı Grup, 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarına hız kazandırdı. Bu kapsamda Aydınlı Grup Silivri lojistik merkezinin temellerini attı.

Tuzla Aydınlı nazım ve uygulama imar planı tadilatı askıda!

Tuzla İlçesi, Aydınlı Mahallesi'ndeki bazı parsellerin imar planı tadilatı askıya çıkarıldı..

Tuzla Aydınlı Mahallesi imar planı askıda!

Tuzla Aydınlı Mahallesi 3562 ve 4682 parsellerin bir kısmı ile bir kısım tescil dışı alana ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıya çıktı..

Aydınlı Küçük Sanayi Alanı Nazım İmar Planı askıya çıktı!

Tuzla'daki Aydınlı Küçük Sanayi Alanı Nazım İmar Planı değişikliğine ilişkin imar planı tadilatı bugün askıya çıktı...

Aydınlı Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aydınlı Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 1 milyon TL sermaye bedeli ile Seda Aydınlı tarafından kuruldu. 

Tuzla Aydınlı Mahallesi imar planı askıya çıktı!

Tuzla İlçesi, Aydınlı Mahallesi, 2906, 2907 parsellerin bir kısmı ile 2910 parsel ve bir kısım tescil dışı alana ilişkin itiraz planı bugün askıya çıktı..

Tuzla Aydınlı Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Tuzla Aydınlı Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Zeytinburnu’nda 5 milyon 200 bin TL sermaye bedeli ile Hakkı Kağan Biter ve Gülbin Biter ortaklığında kuruldu. 

Şehr-i Aydınlı güncel fiyatlar!

Şehr-i Aydınlı güncel fiyatlar kapsamında projede daire fiyatları 468 bin TL'den başlıyor. Şehr-i Aydınlı projesi 2+1, 2+2 dubleks, 3+1, 3+2 ve 4+2 dubleks konut tipleri bulunuyor...

Tuzla Aydınlı Mahallesi imar planı tadilatı askıya çıktı!

Tuzla İlçesi'ne bağlı Aydınlı Mahallesi, 8570 ada, 1 parselin bir kısmı ile bir kısım tescil dışı alana ilişki imar planı tadilatı askıya çıktı..

Lokum Evler Aydınlı güncel ödeme şekli!

Lokum Evler Aydınlı güncel ödeme şekli kapsamında peşinatsız 120 aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapılabiliyor. Üstelik Lokum Evler projesine taşınana kadar oturduğunuz evin kirası Lokum Evler'den...

Emlak Konut'tan Orhanlı ve Aydınlı'daki arsaların değerlemesi!

Emlak Konut GYO Tuzla'nın Aydınlı ve Orhanlı mahallelerinde yer alan 4 adet parselin 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Tuzla Aydınlı Mahallesi imar planı askıda!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Tuzla İlçesi, Aydınlı Mahallesi'ndeki bazı alanların parselasyon planı askıya çıktı..

Aydınlı Lokum Evleri ödeme kampanyası 2017!

Aydınlı Lokum Evleri ödeme kampanyası 2017 kapsamında cazip ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede daire fiyatları 290 bin TL'den başlıyor...

Aydınlı

Aydınlı Aydınlı

Toplam 53 dönüm arsa üzerinde inşa edilen projede daire seçenekleri kapsamında 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Proje toplam 722 adet daireden meydana geliyor.


Sosyal kullanım alanları arasında projede kuru temizleme, araç yıkama, ev temizliği, resepsiyon, fitness center, yeşil alan, spor alanları ve havuz bulunuyor.


Daire büyüklükleri kapsamında projedeki 1+1'lerin alanları 64.91 metrekare iken, 2+1'lerin alanları 102.87 metrekare olarak dizayn edildi. Proje İstanbul Tuzla Aydınlı'da hayata geçiriliyor.


Ödeme planı kapsamında proje peşin ödendiğinde yüzde 15 indirim sağlanıyor. Projede ekstra yüzde 3 indirim, 60 ay 0,89 veya 120 ay 1,03 vade imkanı sağlanırken, peşinat teslimde ödeniyor.


Tuzla Lokum Evler lokasyon bilgileri kapsamında Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika, Üniversiteler'e 12 dakika, sahile 8 dakika kadar uzaklıkta yer alıyor.


0 216...