Başarır İnşaat

Başarır İnşaat

Ankara'da Eskişehir Yolu üzerinde yer alan Tepe Prime'da satışı devam eden son 9 ofisin fiyatları 785 bin liradan başlıyor

Tepe Prime Ofis Projesi'nde metrekaresi 5 bin TL'ye!

Tepe Prime Ankara; 218 ofis, 100 business stüdyo ve 37 mağazadan meydana geliyor. Business stüdyolarda yaşamın yüzde 70 başladığı projede ortalama metrekare fiyatı 5 bin TL olarak belirlendi

Başarır İnşaat 3 ilde enerji santralleri yapacak!

Başarır İnşaat 35 milyon dolarlık yatırım bedeliyle 3 enerji santrali inşa edecek. 22 yıldır gayrimenkul sektöründe adından söz ettiren firma yeni girişimlerle gündeme geliyor.

Başarır İnşaat'tan Fikirtepe'ye 800 konutluk proje geliyor!

Fikirtepe’de 800 konutluk projeye başlamayı planlayan Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, Fikirtepe bölgesinde Bağdat Caddesi’ndeki gibi bir fiyat düşüşü olmayacağını belirtti.

Başarır İnşaat yeni projelerine başlayacak!

Başarır İnşaat 2017'de gayrimenkul projelerine start veriyor. 14 milyon dolarlık enerji yatırımı planlayan firma ardından konut projelerine yoğunlaşacak.

Konuta KDV indirimi hem tüketiciye hem de üreticiye kazandıracak!

Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, konutta KDV indirimi ile ilgili görüşlerini açıkladı.

Başarır İnşaat bu yıl Anadolu'da konut Avrupa yakasında ofis inşa edecek!

Başarır İnşaat, Fikirtepe ve Bağdat Caddesi’nde kentsel dönüşümle proje gerçekleştirecek, Avrupa yakasına da Zeytinburnu’da ofis projesi ile geçecek.

Türkiye ekonomik büyümede yeniden ivme yapacak!

Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır 2016-2017 yılını değerlendirdi. İşte Alptekin Başarır'ın değerlendirmesi..

Başarır İnşaat'tan Fikirtepe'ye 850 konutluk proje!

Fikirtepe'de iddialı inşaat sektöründe 1995 yılından bu yana faaliyette olan Başarır inşaat'ın Bağdat Caddesi, Yakacık ve Kurtköy'de devam eden şantiyeleri bulunuyor.

Helenium Sky Suites fiyat listesi 2016!

Başarır İnşaat tarafından hayata geçirilen Helenium Sky Suites projesi 18 katlı tek blokta 214 üniteden meydana geliyor. İşte Helenium Sky Suites fiyat listesi 2016...

Helenium Sky Suites fiyatları!

Helenium Sky Suites Projesi, Başarır İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 5 bin 500 metrekare alanda yayılan proje, 85 milyon TL yatırım bedeli ile yükseliyor..

Helenium Sky Suites'te fiyatlar 239 bin liradan başlıyor!

Başarır İnşaat İstanbul Anadolu yakasında ‘Helenium’ markasıyla yaptığı projelere bir yenisini daha ekliyor

Helenium Sky Suites’te şimdi al Mart 2017’de öde dönemi!

İstanbul’da Helenium markası altında ezberleri bozan projeler geliştiren Başarır İnşaat, Kartal’da hayata geçirdiği Helenium Sky Suites projesine özel kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.

Helenium Sky Suites'te lansmana özel fiyatlar 239 bin TL’den başlıyor!

Başarır İnşaat, 85 milyon TL’ye Helenium Sky Suites’i hayata geçiriyor. 1+1’den 3+1’e kadar birçok farklı daire büyüklüğüne sahip, suites konseptine farklı bir yorum getiren projede lansmana özel fiyatlar 239 bin TL’den başlıyor.

Helenium Sky Suite Kartal'da 239 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Başarır İnşaat'ın yeni Helenium projesi Sky Suite Kartal'da daire fiyatları 239 bin TL'den başlayarak değişiyor...

Başarır İnşaat

Başarır İnşaat Başarır İnşaat

Ankara Çankaya'da Eskişehir Yolu üzerinde Tepe İnşaat imzasıyla inşa edilen Tepe Prime; Business, Residence ve Avenue bölümlerinden oluşuyor. Projede 28 dönüm alan üzerinde yaşama geçiyor ve 319 bağımsız bölümden oluşuyor.


Tepe Prime'da yer alan residence'ların satışı tamamlandı, satışı devam eden ofislerin metrekareleri 331 ila 113 metrekare arasında değişiyor.


Tepe Prime Ankara'da satışı devam eden son 9 ofisin fiyatı 785 bin liradan başlıyor, projede peşin alımlarda yüzde 12 indirim yapılıyor. Banka kredisinin kullanabildiği projede, firma bünyesinde de farklı ödeme planlarıda bulunuyor.


Anahtar teslimlerinin hemen yapıldığı proje Eskişehir yolu üzerinde bulunan ve ODTÜ, Bilkent, Hacettepe, Başkent gibi altı üniversite, çeşitli hastane ve bakanlıklar ile birçok kamu ve özel kuruluşun merkezinde yer alıyor.


0312 287 0 666

www.tepeprime.com.tr


Ceren...