batışehir nerede

batışehir nerede

Batışehir 2017 güncel fiyat listesi daire tiplerine ve kat planlarına göre değişiklik gösteriyor.  İstanbul Bağcılar'da İSTOÇ'un hemen yanında yükselen projede yaşam başladı. 

Batışehir'de bankasız 120 ay vade fırsatı!

Batışehir'de bankasız 120 ay vade fırsatı devam ediyor. Sadece 70 daire için geçerli olacak kampanya dahilinde yüzde 0,79 vade farkıyla ev sahibi olunabiliyor..

Şimdi güneş Batışehir'den doğuyor!

Ege Yapı imzası taşıyan Batışehir projesi ödeme kapsamında 0,79 faiz oranıyla banka kredisiz 120 ay taksitli ödemeler yapılıyor. Proje 818 bin metrekare alanda konumlandırılıyor.

Ege Yapı Batışehir’de son 70 daire için dev kampanya!

Ege Yapı, Türkiye’de tüm fonksiyonları ile hayata geçen ilk karma yaşam projesi Batışehir’de sadece 70 daire için muhteşem bir kampanya düzenliyor.

Batışehir'de bankasız 120 ay vade imkanı!

Ege Yapı mucize gibi bir ödeme planı teklif ediyor... “Ege Yapı Finansman Modeli” ile tam 120 ay vade ile Batışehir’den evinizi bugün alıp yarın taşınabilirsiniz.

Batışehir'de Premium'a özel yeni fırsatlar sunuluyor!

Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle Bağcılar’da hayata geçirdiği ve büyük satış başarısı yakalayan Batışehir, bu yıl içerisinde teslim edilecek olan Premium etabınaözel yeni fırsatlar sunuyor.

Batışehir'de ramazana özel kampanya başladı!

Hemen teslim evde peşinat iki yıl sonra Ege Yapı Group tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle Bağcılarda hayata geçirilen ve yaşamın başladığı Batışehir'de Ramazan'a özel kampanya başladı.

Batışehir Bağcılar'da 3 bin 50 TL taksitle! Yüzde 15 peşinatla!

Batışehir Bağcılar projesinde düzenlenen kampanyayla 60 ay firma bünyesinde yüzde 0,69'luk faiz oranlarıyla vadelendirme yapılıyor. Proje kapsamında yer alan konutlar için yüzde 15 peşinat veriliyor.

Batışehir projesi 4 farklı ödeme seçeneğiyle!

Batışehir projesinde açık-kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, güvenlik, koşu parkuru, bisiklet parkuru, çocuk oyunları, süs havuzları, fitness center, basketbol sahası, güneşlenme terasları, spor alanları bulunuyor...

Batışehir kolay ödeme planlarıyla daire sahibi yapıyor!

EgeYapı Group’un Bağcılar’da hayata geçirdiği Batışehir’de, 2015’in ilk kampanyası düzenleniyor. Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi olan Batışehir'de kampanya kapsamında 4 farklı ödeme seçeneği sunuluyor.

Batışehir projesinde banka kredisiz 2.297 TL taksitle!

Daire fiyatlarının 268 bin TL'den başlangıç gösterdiği Batışehir projesi kapsamında banka kredisi kullanmadan taksitler 2 bin 297 TL'den başlıyor. Projede Emlak Konut güvencesiyle vadelendirme yapılıyor.

Batışehir’den 2015’in ilk kampanyası! 36 ay 0 faiz!

EgeYapı Group’un Bağcılar’da hayata geçirdiği ve dünyanın en önemli ekonomi yayınlarından biri tarafından “Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi” seçilen ve ilk 2 etabı teslim edilen Batışehir’de, 2015’in ilk kampanyası düzenleniyor.

Ege Yapı Batışehir'de banka kredisiz vade imkanı!

Batışehir projesinde açık-kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, güvenlik, koşu parkuru, bisiklet parkuru, çocuk oyunları, süs havuzları, fitness center, basketbol sahası, güneşlenme terasları, spor alanları bulunuyor...

Ege Yapı Batışehir satılık!

Banka kredisi ile ödeme yapılarak daire sahibi olunabilen Ege Yapı Batışehir satılık daire fiyatları 255 bin liradan başlangıç gösteriyor. Proje İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar'da yükseliyor.

Batışehir Ege Yapı fiyat listesi!

Dairelerin yanı sıra ticari alanlar, açık hava alışveriş caddesinin de yer aldığı Bağcılar Batışehir projesinde taksitler 2 bin 297 TL'den başlangıç gösteriyor. İşte Batışehir Ege Yapı fiyat listesi...

Batışehir Residence nerede?

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Batışehir'de 1+0'dan 5+1 dublekse kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Projede 3 bin 180 TL'lik taksitlerle ödeme yapılabiliyor. Peki Batışehir Residence nerede?

Batışehir cadde dükkanları ihalesi nerede?

Ege Yapı imzası ile hayata geçirilen Batşehir projesi 121 adet cadde dükkanı ve 3 bin 226 adet daireden meydana geliyor. Peki Batışehir cadde dükkanları ihalesi nerede?

Batı Şehir Evleri nerede?

Batı Şehir Evleri nerede sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor. Batışehir projesi stüdyo, 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 4,5 oda 1 salon ve dubleks dairelerden meydana geliyor...

Batışehir nerede yapılıyor?

Ödemelerde banka kredisi kullanılan Batışehir nerede yapılıyor sorusuna yanıt olarak İstanbul Avrupa yakası Bağcılar deniliyor. Ege Yapı Group imzası taşıyan proje, toplam 3 bin 226 adet daireden meydana geliyor...

Ege Yapı Group Batışehir Loca nerede?

Ege Yapı Group Batışehir Loca nerede sorusuna yanıt olarak İstanbul Avrupa yakası Bağcılar deniliyor. Proje, stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks daire tiplerinden oluşuyor...

Bağcılar Batışehir Loca nerede?

İçinde; yüzme havuzu, spor alanları, yürüyüş yolları, fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları ve bunun gibi sosyal olanakların bulunduğu Bağcılar Batışehir Loca nerede?

Batı Şehir Loca Bağcılar nerede?

Batı Şehir Loca Bağcılar nerede? sorusundan önce projeden bahsedelim. Ege Yapı imzasını taşıyan Batı Şehir Loca projesinde ev fiyatları 233 bin TL'den başlayarak değişiyor...

Batışehir Loca nerede?

Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dairelerden meydana gelen Batışehir Loca nerede sorusuna İstanbul Avrupa yakası Bağcılar cevabı veriliyor...

Batı Şehir Loca Bağcılar nerede?

Batı Şehir Loca Bağcılar nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Batı Şehir Loca Bağcılar projesindeki dairelerden 1+1 dairelerin fiyatları 281 bin TL ile 468 bin TL arasında değişiyor.

Ege Yapı Group Batışehir Loca nerede?

Ege Yapı Group Batışehir Loca nerede sorusuna İstanbul Avrupa yakası Bağcılar ilçesi cevabı veriliyor. Batışehir projesinin son etabı olarak yükselen projede stüdyo dairelerin fiyatları 221 bin TL'den başlıyor...

Batışehir Loca Bağcılar nerede?

36 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme yapılan Batışehir Loca Bağcılar nerede sorusuna yanıt olarak İstanbul Avrupa yakası Bağcılar deniliyor. Projede başlangıç fiyatı 221 bin TL olarak belirlendi...

Batışehir nerede?

İçinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks konut seçeneklerinin bulunduğu ve Bağcılar'da inşa edilen Batışehir nerede?

Bağcılar Batışehir Loca nerede?

Ege Yapı Group tarafından hayata geçirilen Bağcılar Batışehir Loca nerede? sorusunun yanıtına Batışehir Loca iletişim bilgileri ve adres bilgisine haberimizin içerisinde yer veriyoruz. Fiyatlar 220 bin liradan başlangıç gösteriyor...

batışehir nerede Haberi

batışehir nerede

Batışehir projesinde toplamda 3 bin 226 daire, otel, ofis ve mağazalar yer alıyor. 818 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen proje İstanbul Bağcılar'da İSTOÇ'un hemen yanında bulunuyor. 

1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 daire seçeneklerinin sunulduğu projede daire alanları 76 ile 359 metrekare arasında değişiyor.


 

Batışehir 2017 güncel fiyat listesi!

1+0 daire fiyatları 404 bin TL'den  1+1 daire fiyatları 470  bin TL'den  2+1 daire fiyatları 800 bin TL'den  3+1 daire fiyatları 1 milyon TL'den  4+1 daire fiyatları 1 milyon 360 bin TL'den başlıyor.
 


Batışehir ödeme planı:

2 bin 240 bin TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunuyor.   0 peşinat imkanı sağlanıyor.  Taksit ödemeleri 2019 yılında başlıyor. 12., 24., 36.  aylarda yüzde 10 ara ödeme, 48 ay sonra yüzde 15 ara ödeme yapılıyor. Kalan kısım banka kredisi ile...