09 / 12 / 2022

Bayrampaşa Sebze ve Meyve Hali

Bayrampaşa Sebze ve Meyve Hali

1986 yılında Eminönü Hali tarihe karışacakmış. İstanbul'un yarası durumundaki hal kapanarak Bayrampaşa'daki, 264 işyerinin bulunduğu yeni hal kompleksine taşınacakmış. Eski hal binası yıkıldıktan sonra park olacakmış.

İSPARK, Bayrampaşa Hali'ndeki zammı durdurdu!

Bayrampaşa Hali'ndeki İSPARK zammı hal esnafının protestoları sonrasında görüşülmek üzere durduruldu

Bayrampaşa Kocatepe Mahallesi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli plan tadilatı askıda!

Bayrampaşa ilçesi, Kocatepe Mahallesi, 48 ada, 1 parselin bitişiğindeki tescil dışı alan ve 22646 parselin bir kısmına ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli 20.09.2022 tasdik tarihli Nazım ve Uygulama İmar Planı tadilatı askıya çıkarıldı.

Ankara Hali fiyatları açıklandı! Ankara Hali'nde sebze ve meyve ne kadar? 19 Kasım 2022 fiyat listesi 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Hali'nin 19 Kasım 2022 güncel fiyat listesi açıklandı. Halde sebze ve meyve fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte 19 Kasım 2022 Ankara Hal fiyat listesi...

Aklar İnşaat Taahhüt Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa Şubesi açıldı!

Aklar İnşaat Taahhüt Hırdavat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa Şubesi 7 milyon TL sermaye bedeli ile Edip Aktoprak tarafından açıldı.

Altuntaş İnşaat Yapı Malzemeleri Madencilik Nakliyat Tur Tic Ve San  Limited Şirketi Bayrampaşa Şubesi açıldı!

Altuntaş İnşaat Yapı Malzemeleri Madencilik Nakliyat Tur Tic Ve San  Limited Şirketi Bayrampaşa Şubesi 1 milyon 700 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Altuntaş tarafından açıldı. 

Bayrampaşa Sağmalcılar 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıya çıktı!

Bayrampaşa İlçesi, Sağmalcılar Mevkii, Kentsel Dönüşüm Amaçlı 1/5000 ve 1/1000 ölçekli 22.12.2020 tasdik tarihli Nazım ve Uygulama İmar Planı askıya çıktı.

Narevim Gayrimenkul Otomotiv İletişim Organizasyon Pazarlama Ve Ticaret A.Ş.Bayrampaşa Şubesi açıldı!

Narevim Gayrimenkul Otomotiv İletişim Organizasyon Pazarlama Ve Ticaret A.Ş.Bayrampaşa Şubesi bugün Bayrampaşa'da 12 milyon TL sermaye bedeli ile Şükrü Soylu tarafından açıldı.

Niksar Turizm Taşımacılık İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa Şubesi açıldı!

Niksar Turizm Taşımacılık İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa Şubesi bugün Bayrampaşa'da 1 milyon 110 bin TL sermaye bedeli ile Dursun Önder tarafından açıldı.

Birevim Tasarruf Gayrimenkul Otomotiv Organizasyon Pazarlama ve Tic.A.Ş. İstanbul Bayrampaşa Şubesi açıldı!

Birevim Tasarruf Gayrimenkul Otomotiv Organizasyon Pazarlama ve Tic.A.Ş. İstanbul Bayrampaşa Şubesi Bayrampaşa'da 4 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Bayrampaşa'ya otopark ve millet bahçesi müjdesi!

Partisinin Bayrampaşa mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, son 17 yılda İstanbul'a yapılan yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Şehri Yar Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Bayrampaşa Şubesi açıldı!

Şehri Yar Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Bayrampaşa Şubesi bugün 150 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

TOKİ Kars Atatürk ve Bayrampaşa Mahallesi'nde dönüşüme başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kars'ın Kars'ın Merkez ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi ve Bayrampaşa Mahallesi'nde kentsel dönüşüm kapsamında 366 adet daire inşa edecek...

Bayrampaşa Otopark ve Yüzme Havuzu'nun inşaatı başladı!

Yeni Bayrampaşa yolunda ‘İleri Belediyecilik’ projelerini bir bir hayata geçiren  Bayrampaşa Belediyesi, Muratpaşa Mahallesi Tuna Caddesi’ne 210 araç kapasiteli otopark ve 2 adet yüzme havuzu inşa ediyor.

Süleymanpaşa'ya modern sebze ve meyve hali inşa edilecek!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Süleymanpaşa ilçesinde hizmet verecek sebze ve meyve halinin inşaat çalışmaları başlandı.

Bayrampaşa Sebze ve Meyve Hali Haberi

Bayrampaşa Sebze ve Meyve Hali

.


İstanbul'un yeni hal kompleksinin krokisi...


Hal bugün kapanıyor


İSTİHBARAT SERVİSİ


   BELEDİYE Başkanı Bedrettin Dalan dün yaptığı açıklamada, ''Sebze Hali'nde çarşamba günü son satış yapılacak ve akşamına sebze ve meyveler yeni hale indirilecek, böylece İstanbul'un yarası durumundaki hal kapanmış'' olacak dedi.

   Başkan Dalan, ''Yeni hal binasında 264 işyeri bulunduğunu'' belirterek, şunları söyledi:

   ''Perşembe sabahından itibaren sebze ve meyve satışı Bayrampaşa'daki (üstteki krokide işaretlenen) yeni halde yapılacak. Şimdiki hal binasının yıkımına ise derhal başlanacak ve burası yaz gelmeden park olacak.''


Milliyet Gazetesi 14 Ocak 1986 Abdullah Kutalmış...