Beşiktaş İnönü Stadı

Beşiktaş İnönü Stadı

Beşiktaş, yıkılan İnönü Stadı’nın yerine yapılacak Vodafone Arena'nın temel atma töreni için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan tarih bekliyor. Stadın temelinin Kasım ayı sonunda atılması planlanıyor...

İnönü Stadı'nın temeli ay sonunda atılıyor!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni stat ve Ronaldinho transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni stadın açılışı hakkında kesin bir tarih veren Orman, "2014 yılının Ağustos ayında stadımızı açmayı planlıyoruz" dedi...

İnönü Stadı 16 ayda tamamlanacak!

Beşiktaş İnönü Stadı’ndaki çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. “Dönüşümüz Muhteşem Olacak” sloganlarıyla çevrelenen Dolmabahçe’deki inşaat alanında her geçen gün bir adım daha mesafe kat ediliyor...

İnönü Stadı'nın 4'te 3'ü için anlaşma sağlandı!

Beşiktaş yönetimi Odeabank, Denizbank ve Arçelik ya da Beko markasından biri olmak üzere Koç grubuyla artık imza aşamasında. Kalan diğer tribün için de şirketlerle görüşmeler sürüyor...

Beşiktaş İnönü Stadı'nda yangın çıktı!

Beşiktaş İnönü Stadı'nda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yıkımı devam eden Beşiktaş İnönü Stadı'nda, ofis olarak kullanılan kısımda çıkan yangın, kısa bir sürede söndürüldü.

Ömer Erbil: İnönü Stadı'nın yapılışına değil, yapılış biçimine karşıyız!

Radikal Gazetesi muhabirleri bir süredir bazı Beşiktaş taraftarlarının tepkisine hatta tehdit ve küfürlerine maruz kalıyor. Bun yüzden muhabirler gazetenin İnönü Stadı konusundaki duruşu doğru anlaşılsın istiyor...

Beşiktaş İnönü Stadı yıkımı durduruldu!

Koruma Kurulu, İnönü Stadı'ndaki yıkım çalışmalarını tedbiren durdurdu. 3 nolu Anıtlar kurulu başkanı Cafer Bozkurt, basında çıkan "Kurul'un İnönü'de yıkımı durdurduğu" yönünde haberlerin ardından açıklamalarda bulundu...

Beşiktaş İnönü Stadyumu'nun son hali!

Beşiktaş İnönü Stadyumu 8 Temmuz 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekbi tarafından görüntülendi

İnönü, Dünya'nın en iyi 4'üncü stadı seçildi!

The Times'ın yaptığı Dünya'nın en iyi 10 stadı sıralamasında, Beşiktaş İnönü Stadyumu, dördüncü sırada kendisine yer buldu

Beşiktaş İnönü Stadı'nın planları İBB Meclisi'nin gündeminde!

Beşiktaş İnönü Stadı'nın planları dün İBB Meclisi'nin gündemine geldi

İnönü Stadı Anıtlar Kurulu engelini aşamadı!

İnönü Stadı tarihi dokusu nedeniyle Anıtlar Kurulu engeli bir türlü aşamadı

İnönü Stadı'nın yıkılan parçaları satılacak!

Yıkım çalışmalarına başlanan İnönü Stadı'nın yıkılan parçalarının satılması için çalışmalarda sona gelindi...

Fikret Orman; En değerli projemiz stad!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, kulüp için en önemli projelerinin stad olduğunu belirtti...

Fikret Orman yeni stad için tüm belgelerin alındığını açıkladı!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'ne ait yapılacak yeni stad için tüm izinlerin alındığı Başkan Fikret Orman tarafından açıklandı...

İnönü Stadı inşaat ihalesi bittikten sonra yıkılabilecek!

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Beşiktaş İnönü Stadı'nın inşaat ihalesi bitmeden yıkılmasına izin veremeyeceklerini söyledi...

İnönü Stadı’nın kapalı tribünü de yıkıldı!

Yerine Millet Bahçesi yapılacağı açıklanan Malatya İnönü Stadı’nın kapalı tribünü de yıkıldı. Kapalı tribünün yıkımı sırasında çalışmaları izleyen vatandaşlar duygusal anlar yaşadı.

Malatya İnönü Stadı'nın yıkımına tepki!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği Malatya İnönü Stadı'nın millet bahçesi olması kararının ardından çalışmalar başlatıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya İnönü Stadı'nın yıkımına tepki gösterdi.

Malatya Millet Bahçesi için çalışmalar başladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği Malatya İnönü Stadı'nın millet bahçesi olması kararının ardından çalışmalar için tören düzenlendi.

Malatya İnönü Stadı'nın yıkım ihalesi yapıldı!

Malatya İnönü Stadı, millet bahçesine dönüştürülmesi için yıkılacak. Stadın ihalesi gerçekleşti. ihaleyi 2 milyon 200 bin TL teklif veren Gülten Alagaş kazandı.

Malatya İnönü Stadı bu yıl yıkılacak!

1970 yılında kullanılmaya başlanan Malatya İnönü Stadı müsabakalara veda etti. Stadın bu yıl içinde yıkılması planlanıyor.

Cebeci İnönü Stadı yıkılacak!

Başkent'in en büyük stadyumu olan Cebeci İnönü Stadı yıkılıyor. Yıkılacak stadyumun yerine 3 bin 500 kişilik kız öğrenci yurdu yapılacak.

Malatya İnönü Stadı yıkılacak!

Malatyaspor'un TOKİ'ye devredilecek olan stadı İnönü Stadı yıkılacak. TOKİ yıkıma Haziran ayında başlayacak.

Malatyaspor’un yeni stadında çalışmalar sürüyor!

Evkur Yeni Malatyaspor’un maçlarını oynadığı İnönü Stadı’na Türkiye Futbol Federasyonu tarafından müsabaka oynamaya elverişsiz raporu verilmesinden sonra gözler yeni stada çevrildi.

Malatya İnönü Stadı kapatıldı!

TFF heyeti, Malatya İnönü Stadı'nda incelemelerde bulundu. Heyetiin, statta Nisan ayına kadar futbol oynanamayacağı yönünde rapor vermesi üzerine, Evkur Yeni Malatyaspor yönetimi de iç saha maçları için İstanbul’da stat aramaya başladı.

Vodafone Arena’nın yüksekliği 4 metre!

Beşiktaş’ın Stadı Vodafone Arena’nın avam projede onaylanan ölçülere uymadığı ve toplam ‘4 metre’ yükseltildiği belirlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vodafone Arena'nın mimarisine dahlim oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beşiktaş'ın stadı Vodafone Arena'nın inşaat süreci hakkında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “O statta, özellikle de mimarisinde biraz olsun benim de dahlim oldu” dedi.

Paolo Vietti-Violi kimdir?

İnönü Stadı, İstanbul Spor ve Sergi Sarayı ve Ankara 19 Mayıs Stadyumu gibi projelerin tasarımcılarından İtalyan Mimar Paolo Vietti-Violi kimdir? Paolo Vietti-Violi hayatı boyunca hangi işlere imza attı?

Vodafone Arena için 350 milyon liranın üzerinde harcama yapıldı!

Beşiktaş Kulübünün, BJK İnönü Stadı'nın yerine inşa ettiği ve 3 yıla yakın bir sürede tamamlanan Vodafone Arena'nın yarın protokol açılışı yapılacak. Vodafone Arena, Türkiye'nin ilk akıllı stadı özelliğini taşıyor.

Beşiktaş İnönü Stadı

Beşiktaş İnönü Stadı Beşiktaş İnönü Stadı


Beşiktaş, yıkılan İnönü Stadı’nın yerine yapılacak Vodafone Arena'nın temel atma töreni için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan tarih bekliyor. 


Kasım ayı sonunda temel atma töreninin gerçekleştirileceği öğrenildi. Öte yandan, İnönü Stadı’ndaki çalışmalar ise tüm hızıyla sürüyor. Birçok iş makinesi stadın zemininde çalışıyor. 


Ercan...