Beykoz Konakları

Beykoz Konakları

Tarkan'ın İstanbul Anadolu yakasında yer alan Beykoz Konakları'nda 2 milyon dolara yani yaklaşık 6 milyon TL'ye üç katlı bir villa satın aldığı iddia edildi.

Sibel Can Beykoz Konakları'ndaki evini tekrar dekore ettiriyor!

Sibel Can, Beykoz Konakları'ndaki evinin dekorasyonu nedeni ile mahkemelik olan iki firmaya kızdı. Şimdi 1.200 metrekarelik ev başka bir firma tarafından yeniden dekore ediliyor.

TMSF, Beykoz Konakları'nda villa satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) İktisat Bankası'yla ilgili alacağını tahsil amacıyla eski yöneticilerinden haczedilen Beykoz Konakları'ndaki lüks villa, 4 milyon 60 bin lira muhammen bedelle satışa çıkarıldı.

Zeynep Mutlu evinin dekorasyonunu kendi yaptı!

İnternet siteleri alısverismikrobum ve mutlumikrop'un kurucusu Zeynep Mutlu ilk eşi Tufan Kulaberoğlu'ndan olan kızı Nazlı ile Beykoz Konakları'nda oturuyor. Zeynep Mutlu Beykoz Konakları'ndaki evinin dekorasyonunu kendisi yaptı...

Beykoz Konakları'na kardeş geliyor

Tepe İnşaat Beykoz Konakları'ndan sonra İstanbul'daki ikinci villa projesini önümüzdeki yıl hayata geçiriyor.

Sibel Can'ın Beykoz Konakları’ndaki evine hırsız girdi!

Sibel Can'ın Beykoz Konakları’ndaki evi önceki gün soyuldu.Eve gece yarısı giren hırsız, ünlü sanatçının değerli eşyalarını aldı

Beykoz Konakları temizlik ve güvenlik hizmeti alacak!

Beykoz Konakları site yönetimi, site içinde güvenlik ve temizlik işlerini yaptırmak üzere ihale açtı

Beykoz Konakları'nın acı günü: Mustafa Küçük vefat etti!

Beykoz Konakları Yöneticiliği, vefat eden Yeminli Mali Müşavirleri Mustafa Küçük için başsağlığı ilanı yayınladı

Beykoz Konakları temizlik ve güvenlik hizmeti alacak!

Beykoz Konakları site yönetimi, site içinde güvenlik ve temizlik işlerini yaptırmak üzere ihale açtı

Beykoz Konakları'nda 1 milyon 100 bin TL'ye!

Mert İnşaat'ın hayat verdiği Beykoz Konakları projesinde yüzde 40 peşinatla 48 ay vade farksız vade yapılabiliyor

Gupse Özay ve Barış Arduç Beykoz Konakları'ndan ev aldı!

2014 yılında film setinde aşkları başlayan ünlü çift Gupse Özay - Barış Arduç çifti, yeni bir eve taşındı. İkili, artık Beykoz Konakları'nda oturacak...

Saray Halı konkordato talep etti!

Beykoz Konakları dahil 10'dan fazla sitenin arsa sahibi olan ve 1972'de kurulan Saray Halı konkordato talep etti...

Demet Akalın Beykoz Konakları’nda ev arıyor!

Okan Kurt'un iflası nedeniyle evine haciz gelen Demet Akalın, Beykoz Konakları’nda kiralık ev arıyor.

İşte Rüştü Reçber ve Işıl Reçber'in muhteşem evi!

Eski kaleci Rüştü Reçber ve Işıl Reçber, 1 ay önce Beykoz Konakları’ndaki yeni evlerine taşındı. 650 metrekarelik evi Işıl Reçber'in dizayn ettiği öğrenildi.

Maritza Vadi Konakları satılık daire!

İstanbul Anadolu Yakası Beykoz'da konumlandırılan Maritza Vadi Konakları projesinde teslimlerin 2018 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Maritza Vadi Konakları satılık daireler 3+1'den 6+2 kadar fark tiplerde dizayn ediliyor.

Maritza Vadi Konakları Beykoz teslim tarihi!

Ön taleplerin toplandığı Maritza Vadi Konakları Maritza İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. Maritza Vadi Konakları Beykoz teslim tarihi 2018 yılı Aralık ayı olarak belirtiliyor.

Dap Yapı Beykoz ve Maslak projeleri 2017'de başlıyor!

Dap Yapı Validebağ Korusu'nun karşısında yer alan arsada hayata geçirdiği Dap Validebağ Konakları ön talep toplamaya devam ediyor. Firma Beykoz ve Maslak projelerine 2017'de başlayacak.

Sibel Can Çubuklu’da vadi manzaralı süper lüks bir villa satın aldı!

Sibel Can, 10 yıldan fazladır oturduğu Beykoz Konakları’ndaki villasından taşındı. Sibel Can’ın, eski evini ise kiraya vereceği öğrenildi.

Olcan Adın, Caner Erkin'in eski evine taşındı!

Futbolcu Caner Erkin’in Asena Atalay’dan boşandıktan sonra boşalttığı Beykoz Konakları’ndaki evin yeni kiracısı yine futbol dünyasından oldu. Villayı Galatasaraylı Olcan Adın tuttu.

Ahu Orakçıoğlu evinin kapısını Şamdan Plus'a açtı!

Süleyman Orakçıoğlu'nun eşi Ahu Orakçıoğlu dekorasyonda marka oldu. Ahu Orakçıoğlu, Beykoz Konakları'ndaki evinin kapılarını Şamdan Plus'a açtı. İşte o haber..

Caner Erkin Emirgan'a taşındı!

Üç ay önce boşanan Caner Erkin, kendine yeni bir düzen kurdu. Beykoz Konakları’ndaki evini boşaltan futbolcu, Emirgan’da Boğaz manzaralı bir daire kiraladı.

Asena Atalay, Beykoz Konakları’ndaki villasını kiraya verdi!

Kısa bir süre önce boşanan Asena Atalay ile Caner Erkin, boşanmalarına rağmen gündemden düşmüyor. Asena Atalay geçen yıl satın aldığı Beykoz Konakları’ndaki villasını 36 bin liraya kiraya verdi.

Caner Erkin Beykoz Konakları'ndaki evini kiraya verdi!

Caner Erkin, Asene Atalay ile boşanmadan kısa bir süre önce Beykoz Konakları'ndan aldığı, ailesiyle oturmayı planladığı 6 milyon dolarlık süper lüks taşınmaktan son anda vazgeçti. 4 katlı villayı kiraya verdi.

Beykoz Konakları

Beykoz Konakları Beykoz Konakları


Köln'de bir çiftlik alan ve zamanının büyük bölümünü orada geçiren Tarkan, uzun süredir birlikte olduğu Türk sevgilisiyle evlilik yolunda ilk adımı attı. 

Köln'de oturan sevgilisini istemeye giden Megastar, düğün hazırlıklarına başladı. Sanatçının, eşiyle İstanbul'da yaşayacağı yeni bir ev satın aldığı öğrenildi. 


Tarkan'ın Anadolu yakasında bulunan Beykoz Konakları'nda 2 milyon dolara (yaklaşık 6 milyon TL) üç katlı bir villa satın aldığı iddia edildi. Megastar'ın adını ve görüntüsünü sır gibi sakladığı sevgilisiyle oturmak için aldığı evde, yedi oda ve iki salon olduğu konuşuluyor. Birçok ünlü ismin oturduğu sitenin aidatı ise bin 800 TL...Milliyet...