beylikdüzü selin evler

beylikdüzü selin evler

Selin Evleri´nin yüzde 65'i satıldı...

Selinevleri'nde 170 bin TL'ye!

Selinevleri projesinde fiyatlar 170 bin TL'den başlıyor...

Selin Evleri'nde metrekaresi 1500 TL'ye!

Selin Evleri'nde metrekare ortalama satış fiyatı bin 500 TL ile 2 bin TL arasında değişiyor

Selin Evleri'nde 155 bin TL'ye! Hemen teslim!

240 konuttan meydana gelen Selin Evleri'nde peşinatlar 46 bin 500 TL'den başlıyor

Selin Evleri'nde 155 bin TL'ye!

240 konuttan meydana gelen Selin Evleri'nin yüzde 40'ı satılmış bulunuyor.

Beylikdüzü Selin Evleri'nde 230 bin TL'ye 2+1!

şženka İnşaat tarafından inşa edilen Beylikdüzü Selin Evleri projesinde evler hemen teslim durumda. Projede 2+1 dairelerin fiyatları 230 bin liradan başlangıç gösteriyor

Suryap Selin Arlı Gayrimenkul Ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Suryap Selin Arlı Gayrimenkul Ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü’nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Selin Arlı tarafından kuruldu. 

Bizim Evler Ardıçlı iptal edildi, İhlas Marmara Evleri 4 geliyor!

İhlas Gayrimenkul tarafından Esenyurt'ta inşa edilmesi planlanan Bizim Evler Ardıçlı projesi iptal edildi. Firma bu projenin yerine Beylikdüzü Yakuplu'da İhlas Marmara Evleri 4 projesine başlıyor. Projede toplam 1.249 adet daire ile 52 adet ticari ünite yer alacak.

Beylikdüzü'nde günlük ev operasyonu!

Kiralık ev terörü Türkiye'yi virüs gibi sardı. Ülkemizi hedef alan teröristlerin barındığı kontrolsüz evler, uyuşturucu tacirlerine de mekan oldu.İstanbul Beylikdüzü'nde sadece son bir ayda 350 kişi gözaltına alındı. İlçede 113 binanın komple mühürlendi.

Beylikdüzü Vira İstanbul satılık evler!

Beylikdüzü Vira İstanbul satılık evlerin fiyatları 265 bin TL'den başlıyor. Vira İstanbul'da aylık taksitler 2 bin TL'den başlayarak değişiyor...

Beylikdüzü Yasemin Evleri'nde yüzde 30 peşinatla!

Balkaya İnşaat imzasıyla Beylikdüzü'nde hayata geçirilen “YASEMİN EVLER” projesinde kişiye özel ödeme planı hazırlanıyor. 14 ay sonra teslim edilmesi planlanan projede fiyatlar 299 bin TL'den başlıyor.

Dekar Asmalı Hayat satış listesi fiyatları!

Dekar Asmalı Hayat satış listesi fiyatları 788 bin 810 TL'den başlıyor. Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü'nde evler Kasım 2016 tarihinde teslim ediliyor...

Asmalı Evler 1. etap konutları ön talep sürecinde yüzde 90 sattı!

Dekar Yapı, Bahçeşehir'deki Asmalı Evler markasını Beylikdüzü'ne taşıdı. Şirket, ön talep sürecinde 1. etaptaki konutların % 90'ını sattı

Rings İstanbul'da büyük mutluluklar sığdırabileceğiniz büyük evler!

Selin Yapı imzası ile hayata geçirilen Rings İstanbul'da teslimler hemen yapılıyor. Toplam 1.500 adet konuttan oluşan proje "Rings İstanbul'da büyük mutluluklar sığdırabileceğiniz büyük evler" sloganıyla tanıtılıyor.

Güverte Evler Beylikdüzü'nde teslimler Ağustos 2016'da!

Cantürk İnşaat tarafından Beylikdüzü Yakuplu’da West İstanbul Marina’nın üst kısmında 7 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan Güverte Evleri projesinde yatay yaşam ve tatil sitesi konforu sunuluyor.

Astro Beylikdüzü'nde lüks evler 40 ay vadeli satılıyor!

BATI Yapı tarafından Beylikdüzü 'nde inşa edilen Astro Beylikdüzü projesinde firmanın kendi bünyesinde geliştirdiği 40 ay vade ve 0 faiz ödeme sistemi ile devam ediyor.

Beylikdüzü Demir Romance fiyatları ne kadar?

Demir Romance projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon evler bulunuyor. 7 ay sonra teslim edilecek olan Beylikdüzü Demir Romance fiyatları ne kadar?

Ginet İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ginet İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Gürbüz Ertem tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 13 Ocak'ta Beylikdüzü Uyum Evler A1 Blok'ta kuruldu.

Selin Evleri Beylikdüzü iletişim!

Selin Evleri Beylikdüzü iletişim bilgileri kapsamında detaylar haberimizde yer alıyor. Selin Evleri Beylikdüzü projesi kapsamında 2 oda 1 salon konutların fiyatları 230 bin liradan başlıyor

beylikdüzü selin evler

beylikdüzü selin evler beylikdüzü selin evler

Şenka İnşaat tarafından Ocak 2006´da Beylikdüzü´nde temeli atılan Selin Evleri´nde yaşam Aralık 2010´dan bu yana devam ediyor.

Selin Evleri, 25 bin 525 metrekare arsa alanı üzerinde, 40 bin metrekare inşaat alanına ve bin 500 metrekare ticari alana sahip bir proje.

6 katlı 7 blokta 240 konuttan oluşan Selin Evleri´nde fiyatlar 150 bin TL ile 300 bin TL arasında değişiyor. 93-115 metrekare 2+1 ve 118-150 metrekare 3+1 konut tipinden meydana geliyor.

Selin Evleri´nde yüzde 30 peşinatla, yüzde 70 banka kredisi kullanılarak ev sahibi olunabiliyor. Projede minimum peşinat miktarı 45 bin TL olarak belirlendi. Yüzde 65 konutun ise  satışı tamamlandı.

Selin Evleri'nde kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, tenis-basketbol-voleybol sahaları, alışveriş merkezi, açık ve kapalı otopark bulunuyor. Ayrıca 24 saat...