bursa satılık daire

bursa satılık daire

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi ve REIDIN Emlak Endeksi Mart ayı sonuçları açıklandı. Mart ayında konut fiyatlarının en fazla yükseldiği şehir Bursa oldu.

Park Endülüs Evleri 'nde 565 bin liraya 3+1! 36 ay vade!

36 ay vade imkanı ile konut sahibi olunabilen Bursa Park Endülüs Evleri 'nde; 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor.

Bursa Oymak Mudanya Evleri teslim tarihi!

Bursa İl'i Mudanya İlçe' sinde yükselen projede toplam 80 adet daire yer alıyor. Bursa Oymak Mudanya Evleri teslim tarihi Ekim 2015 olarak yapılması planlandı.

Bursa Turkuaz Evleri güncel fiyatları!

Daire tiplerinin 1+1'den 5+1 dublekse kadar dizayn edildiği proje Bursa İli'nin Balat İlçesi'nde yer alıyor. Bursa Turkuaz Evleri güncel fiyatları 350 bin TL 'den başlıyor.

Bursa Vadi Mudanya fiyat listesi!

28 adet bahçe dubleksi bulunan projede toplamda 72 adet konut bulunuyor. Proje kent merkezine yürüme mesafesinde bulunuyor. Bursa Vadi Mudanya fiyat listesi kapsamında fiyatları 400 bin TL'den başlıyor.

Seyrü-Sefa Evleri fiyat listesi!

Seyrü-Sefa Evleri fiyat listesine göre projedeki daireler 350 bin TL'den başlıyor. 2 ayrı etap şeklinde yükselen projede 1. etapta 36 adet, 2. etabında ise 32 adet daire yer alıyor.

Bursa Seyrü-Sefa Evleri'nde fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor!

Lik Yapı İnşaat tarafından hayata geçirilen Bursa Seyrü-Sefa Evleri 2 projesi 2 etap şeklinde yükseliyor. 1. etabında 36 adet, 2. etabında ise 32 adet dairenin bulunduğu proje Bursa İl'i Mudanya Halitpaşa Mahallesinde yükseliyor.

Likoğlu Residence fiyat listesi!

Likoğlu Residence fiyat listesine göre daireler 140 bin TL'den başlıyor. Toplam 100 adet daireden meydana gelen projede 25 kilometrelik yürüyüş yolu yer alıyor. Projede teslimler 2016 yılında yapılacak.

Bursa Likoğlu Residence'da fiyatlar 140 bin TL'den başlıyor!

Lik Yapı İnşaat tarafından hayata geçirilen Bursa Likoğlu Residence projesinde toplam 100 daire yer alıyor. Bursa Mudanya Güzelyalı'da hayata geçirilen Likoğlu Residence projesi 11 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Marka Rezidans ulaşım!

Marka Rezidans ulaşım bilgilerine göre proje Bursa İl'i Nilüfer İlçe'si Kale Caddesi ve Mihraplı Caddesi’nin bağlantı noktasında yükseliyor. Projede toplam 316 lüks daire, 220 adet mağaza, home ofiice ve alışveriş merkezi bulunuyor.

Bursa Aksel Teras Evleri'nde fiyatlar 179 bin TL'den başlıyor!

Karadeniz İnşaat tarafından hayata geçirilen Bursa Aksel Teras Evleri projesinde 22 metrekare teras alanları bulunuyor. Bursa Aksel Teras Evleri'nde fiyatlar 179 bin TL'den başlıyor.

Marka Rezidans ne zaman teslim ediliyor?

Marka Rezidans projesi 3 blok şeklinde Bursa İl'i Nilüfer İlçe' sinde yer alıyor. Projedeki dairelerin alanları 234 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiyor. Peki Marka Rezidans ne zaman teslim ediliyor?

Nilüfer Marka Rezidans satış ofisi!

Nilüfer Marka Rezidans satış ofisi telefon numarası olarak 444 5 787 belirlendi. Bursa İl'i Nilüfer İlçe' sinde yükseliyor. Projede toplam 316 lüks daire, 220 adet mağaza, home ofiice ve alışveriş merkezi bulunuyor.

Gold Towers Evleri satış ofisi telefon!

Gold Towers Evleri satış ofisi telefon numarası (0224) 441 11 10 olarak belirlendi. 2 blok şeklinde yükselen proje Bursa İl'i Nilüfer İlçe' sinde yer alıyor.

Gold Towers Evleri ne zaman teslim edilecek?

Çelebiler İnşaat tarafından hayata geçirilen Gold Towers Evleri projesi Bursa İl'i Nilüfer İlçe' sinde yer alıyor. Proje 2 blok şeklinde yükseliyor. Peki Gold Towers Evleri ne zaman teslim edilecek?

Prestij Elit Bursa satılık daire!

Bu yıl Haziran'da teslimlerin yapılacağı Prestij Elit Bursa satılık daire fiyatları 379 bin TL'den başlıyor. Proje Bursa Osmangazi'de yükseliyor.

TOKİ Bursa Keles 2. Etap satılık daire!

TOKİ Bursa Keles 2. Etap satılık daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi. Başvuruları T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülen proje talep örgütmelesi yöntemiyle geliştiriliyor.

Prestij Elit satılık daire!

Daire tiplerinin 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildiği Prestij Elit projesi Bursa İl'i Nilüfer'de yükseliyor. Prestij Elit satılık daire alanları 165 metrekareden başlangıç gösteriyor.

Bursa Prestij Elit satılık daire!

Bursa Prestij Elit satılık daire fiyatları dairelerin büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.Projede 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneği bulunuyor.

Bursa City 224 satılık daire!

BTG İnşaat'ın hayata geçirdiği Bursa City 224 satılık daire fiyatları minimum 119 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Beylikdüzü Aslan Residence satılık daire!

Beylikdüzü Aslan Residence satılık daire fiyatları 235 bin liradan başlangıç gösteriyor...

Triyanda Evleri İzmir satılık daire!

İçerisinde 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu Triyanda Evleri İzmir satılık daire bilgileri için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Nurol GYO Nurol Park satılık daire!

Nurol GYO Nurol Park satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. Nurol Park projesinde teslimler 2016 yılının Şubat ayında yapılacak...

Park Oran satılık daire!

Mesa Mesken Sanayii A.Ş., Emlak Pazarlama ve Aktürk Yapı ortaklığı imzası taşıyan Park Oran satılık daire fiyatları 650 bin TL 'den başlıyor...

Park Oran Ankara satılık daire!

Mesa Mesken Sanayii A.Ş., Emlak Pazarlama ve Aktürk Yapı'nın ortak çalışması ile yükselen Park Oran Ankara satılık daire fiyatları 680 bin TL'den başlıyor...

Sarıyer Panaroma Home satılık daire!

Panaroma Grup'un projesi olarak hayata geçirilen Sarıyer Panaroma Home satılık daire fiyatlarını ve teslim tarihi gibi bilgiler haberimizin devamında yer buluyor...

Bahçeşehir Bahçe City satılık daire!

Bahçeşehir Bahçe City satılık daire fiyatları 637 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Gen Yapı Saloon Residence satılık daire!

Gen Yapı Saloon Residence satılık daire bilgisi haberimizin içinde detaylı bir şekilde yer alıyor...

bursa satılık daire

bursa satılık daire bursa satılık daire

Türkiye genelinde 68 il, 242 ilçe ve 1202 mahalleyi kapsayan ‘REIDIN Emlak Endeks’ Mart ayı sonuçlarına göre ise konut fiyatlarında %1.16 oranında artış yaşandı. Mart ayında konut fiyatlarının en fazla yükseldiği şehir Bursa, en çok azaldığı şehir ise Çankırı oldu. 


‘REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi’ 2017 yılı Mart ayı sonuçlarını değerlendiren GYODER Başkanı Aziz Torun, 1 Şubat’ta başlayıp 31 Mart 2017’de sona eren ‘Gayrimenkulde Güç Birliği-20 yıl vade düşük faiz’ kampanyasının olumlu etkilerinin endekse yansıdığını belirtti. Aziz Torun, “Mart ayında banka kredisi kullanım oranı %33 olarak gerçekleşti. Şubat ayında bu rakam ‘Güç Birliği’ kampanyası ile birlikte %48’lik oran ile son bir yılın en yüksek kredi kullanımına ulaşmıştı. %6.5 ile son 16 ayın en yüksek stok erime hızına ulaşılan Şubat ayına...