Can İnşaat

Can İnşaat

Yaptığı projeler İle tercih edilen firma olmayı başaranlardan Konya Meram bölgesinde söz sahibi olan Can İnşaat Meram Yaka'da yapımına başladıkları Yaka Konutları ile de adından söz ettirecek.

Can Riva projesinde anahtar teslimleri yapıldı!

Can inşaat, çeşitli etkinliklerle sık sık bir araya getirdiği dost ve müşterilerini Şefik Can Caddesi'nde yapımı tamamlanan 100 dairelik Can Riva projesinin anahtar teslim töreninde buluşturdu.

TOKİ ihalelerini kazanan şirketler belli oldu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından daha önce duyurusu yapılarak ihaleye çıkarılan Erzurum-Palandöken Yıldızkent 1'nci bölge, Aydın-Karacasu, Ankara-Mamak ve İstanbul Küçükçekmece-Ayazma'ya konut, sosyal donatı, altyapı ve çevre düzenlemesi i

Can İnşaat eleman arıyor

Can İnşaat banka işlerini takip edebilecek, seyehat engeli olmayan bay inşaat teknikeri alacak.

İstanbul'da 4 okulun yeniden yapım işi ihalesini Can İnşaat, 19.8 milyon TL ile kazandı!

İstanbul'da İSMEP projesi dahilinde 4 eğitim yapısının yeniden yapım ikmal inşaatı ihalesini Can İnşaat, 19 milyon 850 bin TL teklif ile kazandı

Sev Can Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sev Can Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Seviniş tarafından kuruldu.

Ozan Can Hafriyat Temizlik Turizm İnşaat Nakliyat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ozan Can Hafriyat Temizlik Turizm İnşaat Nakliyat Dış Ticaret Limited Şirketi Fatihr'te 200 bin tL sermaye bedeli ile İhsan Can ve Ozan Aziz Can ortaklığında kuruldu.

Bureau Can Mimarlık Mobilya Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bureau Can Mimarlık Mobilya Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Bülent Tatlıoğlu tarafından kuruldu. 

Muhsin Bayrak: İnşaat sektörünün can suyuna ihtiyacı var!

AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bayrak, "Devlet bankaları gibi özel bankaların da tüketici kredilerindeki faizleri aşağıya çekmesiyle ancak kötü günler geride kalacaktır. Türk İnşaat sektörünün bu can suyuna ihtiyacı var" dedi...

Can Tem Çelik Kapı Mobilya İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Can Tem Çelik Kapı Mobilya İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Rabiye Temirka tarafından kuruldu.

Can Karaca İnşaat Metal Demir Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Can Karaca İnşaat Metal Demir Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Garip Işık tarafından kuruldu...

İmar barışı inşaat sektöre can suyu olacak!

İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, bu yıl en çok konuşulan konulardan birinin imar barışı olduğunu söyleyrek, uygulamanın inşaat sektörüne can suyu olacağını söyledi.

Can Asma İskele ve Platform Makina İnşaat Yapı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Can Asma İskele ve Platform Makina İnşaat Yapı Ticaret Limited Şirketi bugün 10 bin TL sermaye bedeli ile Bağcılar'da Mehmet Şahin Can ve İbrahim Can tarafından kuruldu. 

Can İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Can İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Boğazlan ve Ahmed Mohammed Alı Aljao ortaklığında kuruldu. 

Ekonomiye can veren sektörlerin başında inşaat geliyor!

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ekonomiye can veren sektörlerin başında inşaat sektörünün geldiğini ve gelişme gösterdiğini ifade etti...

Can Can Metal Makina İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Can Can Metal Makina İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Orus tarafından kuruldu. 

Can Grubu İnşaat Mimarlık ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Can Grubu İnşaat Mimarlik ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Burak Can tarafından kuruldu.

Can Pehlivanoğlu Nakliyat Hafriyat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Can Pehlivanoğlu Nakliyat Hafriyat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Ünver Teke tarafından kuruldu. 

Can İnşaat

Can İnşaat Can İnşaat

İnşaat sektöründe uzun yıllardır söz sahibi olan Can İnşaat Meram Yaka'da yapımına başladıkları Yaka Konutları ile de adından söz ettirecek. Can inşaat Proje Müdürü Ali Can ile başarının sırrını, nasıl buralara geldiklerini ve tabi ki sektörün durumunu konuşuldu. Öncelikle kendinizden bahseder misiniz? 


Selçuk Üniversitesi inşaat Mühendisliği bölümünü okudum. 2009 yılında mezun oldum. Karatay Üniversitesi'ııde yüksek lisansımı tamamladım. Sektörde uzun yıllardır yer alıyorum.Can İnşaat'ın kuruluş serüveninden bahseder misiniz? 


1986 yılında yaptığımız birikimi değerlendirmek amacıyla emlak işiyle başladık ve ardından Can İnşaat'ı kurduk. Babam Avrupa'da çalışma şansı bulduğu için orada gördüğü yenilikleri Konya'ya getirdi ve biz de uygulama şansı bulduk. Yeniliklerle dolu bir çizimde ilerledik sürekli. Bu nedenle geçmişten bugüne tercih edilen firmalardan biri haline geldik. Geçmişteki hedeflerinize ulaşmış görünüyorsunuz. Handan sonraki hedefleriniz neler? 


Yıllardır işine...