29 / 01 / 2023

Caprice Gold Nerede

Caprice Gold Nerede

Caprice Gold Bayrampaşa nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Proje kapsamında yer alan dairelerin alanları 17 metrekareden başlıyor ve de 34 metrekareye kadar yükseliş gösteriyor

Bayrampaşa Caprice Gold adres!

Bayrampaşa Caprice Gold adres bilgileri ve telefon numarası haberimizin içerisinde yer alıyor. Devremülk olarak tasarlanan Caprice Gold Bayrampaşa projesinde özel saray odaları ve kral daireleri bulunuyor...

Caprice Gold İstanbul!

Caprice Gold İstanbul adres ve telefon numarası şöyle: Bayrampaşa, Forum İstanbul, ORA AVM yanı, 34035 İstanbul - Caprice Gold satış ofisi telefon numarası: 444 44 25

Caprice Gold Bayrampaşa satılık!

Caprice Gold Bayrampaşa projesi Jetpa Holding'in çalışması ile hayata geçirildi. Caprice Gold Bayrampaşa satılık konut fiyatları için projeye 444 44 25 numaralı satış ofisi telefonundan ulaşabilirsiniz.

Caprice Gold Bayrampaşa satılık!

Caprice Gold Bayrampaşa satılık 1+1 günlük devremülk odaların fiyatları 21 bin liradan başlıyor. Projede peşin veya vadeli ödeme yapılabiliyor...

Caprice Gold nerede?

Lokasyon olarak İstanbul-Bayrampaşa'da yer alan Caprice Gold nerede, ulaşım ve adres bilgisi detayları haberimizde yayınlanıyor...

Caprice Gold satış ofisi!

Lokasyon olarak Bayrampaşa'da hayata geçirilen Caprice Gold satış ofisi adres, iletişim ve ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor...

Caprice Gold devremülk fiyatları!

Bayrampaşa'da 20 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükselen Caprice Gold devremülk fiyatları 1+1 devramülkler için 23 bin liradan başlıyor..

Caprice Gold satış ofisi!

20 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde Bayrampaşa'da hayata geçirilen Caprice Gold satış ofisi iletişim ve ulaşım bilgisi için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Caprice Gold İstanbul iletişim! Adres bilgisi!

Toplam 1.300 saray odası, 14 kral dairesi ve 234 özel saray odasının yer aldığı Caprice Gold İstanbul iletişim için 444 44 25...

Caprice Gold projesinin havadan görüntüleri!

Bayrampaşa Caprice Gold projesini www.havadanemlakvideo.com ekibi 17 Ekim 2012 tarihinde görüntüledi

Caprice Gold'un havadan videosu!

Jet-Pa İnşaat projesi olan Caprice Gold'u www.havadanemlakvideo.com ekibi görüntüledi

Caprice Gold'un havadan videosu!

Jet-Pa İnşaat'ın projesi olan Caprice Gold'u www.havadanemlakvideo.com ekibi görüntüledi

Fadıl Akgündüz: Caprice'e 5 yıldızlı demek haksızlık!

Fadıl Akgündüz, "Caprice Gold resmi olarak belgelenemeyen bir konfora sahip ve 5 yıldız demek haksızlık olur" dedi

Fadıl Akgündüz, Caprice Gold İstanbul projesine neden 7 yıldızlı dediklerini açıkladı!

İş adamı Fadıl Akgündüz, Bayrampaşa'daki Caprice Gold otelini yedi yıldızlı olarak tanıtmasının ardından başlayan yıldız tartışmalarına yanıt verdi

Caprice Gold mağdurlarından imza kampanyası!

Caprice Gold ve Caprice Maldivler gayrimenkul projelerinin mağdurları Fadıl Akgündüz için bir imza kampanyası başlattı, imza kampanyasına 201 kişi katıldı.

Caprice Gold'un inşaatı ne olacak?

2013 yılında bitirileceği duyurulan Caprice Gold projesinde çalışmalar bir yılı aşkın süre önce durdu. Caprice Gold'a umut bağlayan yüzlerce vatandaş, birikimlerini kurtarmaya çalışırken, Bayrampaşa'daki dev inşaat çürümeye başladı. Projenin akıbeti de belirsizliğini koruyor.

Fadıl Akgündüz'ün Caprice Gold davası 2 Eylül'e ertelendi!

İş adamı Fadıl Akgündüz ile kız kardeşi, eniştesi ve yeğeninin Bayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.

Caprice Gold davasında son durum!

Caprice Gold projesi için açılan dolandırıcılık davası bugün görüldü. İşte Çağlayan Adliyesi 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Caprice Gold davasında son durum...

Caprice Gold'un dolandırıcılık davası görüldü!

İş adamı Fadıl Akgündüz ile kız kardeşi, eniştesi ve yeğeninin Bayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla yargılanmasına başlandı.

Caprice Gold'un dolandırıcılık davası yarın!

Nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla tutuklu olarak yargılanan Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz’ün Caprice Gold projesi için açılan dava yarın saat 09:00'da görülecek.

Caprice Gold projesi Singapurlular’a verildi!

Dolandırıcılıktan tutuklanan Fadıl Akgündüz’ün 5 haftada 60 bin kişiye yer sattığı iddia edilen Maldivler’deki Caprice Gold projesi Singapurlular’a verildi.

Caprice Gold'a kayyum atanacak mı?

Fadıl Akgündüz tutuklandı. Yine nitelikli dolandırıcılıkla itham ediliyor. İstanbul Bayrampaşa'da ‘yüksek kira geliri' vaadi ile inşa ettiği Caprice Gold Oteli senelerdir faaliyete geçmedi. 8 bin 400 mağdur var.

Caprice Gold mağdurları eylem yaptı!

"Nitelikli dolandırıcılık" suçlamasıyla tutuklanan Fadıl Akgündüz’ün Caprice Gold projesi ile mağdur ettiği vatandaşlar, yıllardır tamamlanamayan inşaatın önünde eylem yaptı, mağdurlar projeye kayyum atanmasını istedi.

Caprice Gold mağdurları yarın miting yapacak!

Fadıl Akgündüz’ün Bayrampaşa’da hayata geçirdiği 7 yıldızlı Caprice Gold projesinden devremülk alan vatandaşlar yarın saat 13:00'de Bayrampaşa'daki Caprice Gold önünde toplanıp bir basın açıklaması yapma kararı aldı.

Caprice Gold Gayrimenkul için kayyum talebi!

Fadıl Akgündüz ile ablası Avniye, eniştesi İbrahim ve bir dönem yeğeni Mehmet Salim Obut’un yönettiği Caprice Gold Gayrimenkul Yatırım Turizm ve İnşaat Tic. Ltd. şirketine kayyum atanması için başvuru yapıldı.

Caprice Gold Maldivler inşa edilemeyecek!

Müfettişlerin hazırladığı rapora göre Fadıl Akgündüz’ün Caprice Gold Maldivler projesinde akrabası olan şirket yetkilileri dini duyguları istismar etti ve işleyen bir otel varmış gibi reklam vererek tüketicileri bilerek ve isteyerek aldattı.

Caprice Gold'a yabancı ortak aranıyor!

Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz’ün Bayrampaşa’da hayata geçirdiği 7 yıldızlı devre mülk projesi Caprice Gold 5 yıldır tamamlanamadı. Caprice Gold mağdurlarının yaptığı son açıklamaya göre Caprice Gold Bayrampaşa projesi için yabancı ortak aranıyor.

Caprice Gold Nerede Haberi

Caprice Gold Nerede

Bayrampaşa'da inşa edilen Caprice Gold projesi, Jetpa Holding tarafından yükseliyor. Caprice Gold Bayrampaşa nerede sorusunun yanıtından önce projeden bahsedelim. 


Caprice Gold Bayrampaşa kapsamında yer alan odaların alanları 17 metrekare ile 34 metrekare arasında değişiyor. Tek bloktan meydana gelen projede 26 kat yer alıyor. 


 


Caprice Gold Bayrampaşa kapsamında oyun alanları, yüzme havuzu, fitness center, dinlenme alanları, vale, concierge, sauna, buhar odası, spor alanları ile otopark bulunuyor. 


Caprice Gold Bayrampaşa kapsamında 234 özel saray odası, 300 saray odası ile 14 kral dairesi bulunuyor. Caprice Gold Bayrampaşa kapsamında arsa alanı 20 bin metrekare olarak belirlendi. 


Devremülk projesi olan Caprice Gold Bayrampaşa kapsamında açılışın bu yıl...