Çerkezköy

Çerkezköy

Çerkezköy Belediye Meclisi'nin Aralık ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu Çerkezköy Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi. Kentte iki yeni otopark yapımı için de onay çıktı. İşte ayrıntılar...

Altınyıldız, Çerkezköy'de fabrika ve arsasını alacak!

Boyner Perakende'ye bağlı şirketlerden Altınyıldız, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrika binalarıyla, yaklaşık 125 dönüm açık alanı içeren arsayı, Akkök Grubu'na bağlı Akiş GYO'dan satın alacak.

Çerkezköy Spor Salonu'nda tadilat başlıyor!

İstasyon Mahallesi'nde 2004 yılından beri atıl durumda bekletilen ve çürümeye terk edilen Çerkezköy Belediyesi Kapalı Spor Salonu'nda deprem testi olumlu çıkınca tadilat çalışmalarına karar verildi.

Çerkezköy'de boş park alanları yeşilleniyor!

Çerkezköy'de boş park alanları yeşilleniyor. Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde imar planlarında ' Park Alanı ' olarak geçen boş araziler, yapılan çalışmalarla modern ve yeşil bir görünüme kavuşuyor.

Kale Kilit Çerkezköy fabrikasının temeli atıldı!

Kale Kilit'in Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesindeki yeni fabrikasının temeli atıldı. 380 dönüm arazi üzerinde konumlandırılacak modern entegre kilit üretim tesisi, yaklaşık 100 bin metrekare kapalı alana sahip olacak.

Gül Kardeşler Gıda, Çerkezköy'de 1 milyon liraya konut alanı satın aldı!

TTA Gayrimenkul'ün Çerkezköy'deki konut alanı imarlı gayrimenkulü 1 milyon 86 bin TL teklif veren Gül Kardeşler Gıda ve Unlu Mamülleri Pazarlama Sanayi Limited Şirketi'ne satıldı...

Çerkezköy'de 2 arsa satılıyor! 2 milyon 106 bin lira!

Tekirdağ Çerkezköy Kızılpınar'da yer alan 2 arsa Çerkezköy Malmüdürlüğü tarafından satışa çıkarıldı. Satışlarının 27 Kasım 2013 günü yapılacağı gayrimenkuller 2 milyon 106 bin lira deeğrinde...

Yatırımcıların gözdesi Kapaklı ve Büyükyoncalı

Büyük sanayicilerin yoğun ilgi gösterdiği Kapaklı ve Büyükyoncalı'da arsalar sürekli değer kazanıyor. Yapılan yatırımlarla gurbetçilerin de gözdesi olan bölge arsaya yatırım yapmak isteyenler için ideal.

Veysel Eroğlu: Trakya'ya 10 milyar liralık yatırım yapacağız!

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Trakya Gelişim Projesi'ni Tekirdağ'da ilan etti. Veysel Eroğlu: "Bölgede, barajlar, göletler, sulama tesisleri gibi birçok tesisi hayata geçireceğiz" dedi.

Çerkezköy'de 13.6 milyon TL'ye icradan satılık tekstil fabrikası!

T.C. Çerkezköy İcra Müdürlüğü, Gazi Osman Paşa Mahallesi'ndeki tekstil fabrikasını 13 milyon 618 bin 405 TL'den satışa çıkardı. Satış, 13 Temmuz 2012 Cuma günü yapılacak

Palmiye Grup İstanbul City'de 58 bin 500 TL'ye!

İstanbul City projesinde ev fiyatları 58 bin 500 liradan başlangıç gösteriyor

Palmiye Grup İstanbul City'de 58 bin 500 TL'ye!

İstanbul City projesinde ev fiyatları 58 bin 500 liradan başlangıç gösteriyor

Tekirdağ Veliköy Belediyesi konut yaptıracak! 21 milyon 387 bin TL’ye!

Tekirdağ Veliköy Belediye Başkanlığı Sanayi Mahallesi’nde kat karşı konut yaptırmak üzere ihale düzenledi

Nurteks Tekstil, otellere baskılı halı satarak ciroyu ikiye katlayacak!

FIFA onaylı sahaların halılarını yaparak dikkatleri üzerine çeken Nurteks Tekstil, şimdi de dijital baskılı otel, saray ve cami halısı üretimine başladı

Çerkezköy’de 23 tarla ortaklığın giderilmesi için satışa çıkarıldı!

Çerkezköy Sulh Hukuk Mahkemesi, Fevzipaşa Mahallesi ve Kızılpınar Köy’nde yer alan 23 tarlayı, ortaklığın giderilmesi için satışa çıkardı

Elkon Çerkezköy'de beşinci fabrika için düğmeye bastı!

Türkiye'nin en büyük 'beton santralı' üreticisi Elkon'un sahibi Mustafa Alpagut, Çerkezköy'de beşinci 'makine üreten' fabrika yatırımına yakında başlayacaklarını açıkladı.

Akiş GYO Çerkezköy OSB'deki gayrimenkulünü 14.5 milyon TL'ye sattı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan gayrimenkulünü 5 milyon 177 bin 531 dolara Aksistem Elektromekanik Sanayi'ye sattı.

Martı GYO Çerkezköy Narin Park değerleme raporunu yayınladı!

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamaya göre Martı GYO Çerkezköy Narin Park değerleme raporunu yayınladı.

Martı GYO Tekirdağ Çerkezköy değerleme raporunu yayınladı!

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamaya göre Martı GYO Tekirdağ Çerkezköy değerleme raporunu yayınladı.

Çerkezköy Belediye Meclisi İmar Komisyonu üyelerini seçti!

Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Nisan ayı Meclis toplantısının ilk oturumu bugün Belediye Başkanı Vahap Akay Başkanlığı’nda gerçekleştirilirken, Çerkezköy Belediyesi’nin 2014 Yılı Faaliyet Raporu oy çokluğu ile kabul edildi.

Martı GYO Tekirdağ Çerkezköy'deki 325 ada ve 6 parselini sattı!

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Tekirdağ İli,Çerkezköy İlçesi GMKP Mah.325 Ada 6 Parselin Satışını yapılan görüşmeler sonucu gerçekleştirerek Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınlandı.

Martı GYO Çerkezköy'deki gayrimenkulünü 8 milyon TL'ye sattı!

Martı GYO Çerkezköy Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi 325 Ada, 4 no.lu Parseldeki 4.397 metrekare taşınmazı 4. milyon 56 bin TL bedel ile, 325 Ada, 5 no.lu Parseldeki 4.397 metrekare taşınmazı 4 milyon 56 bin TL bedel ile sattı.

Martı GYO Çerkezköy'deki gayrimenkullerini 4 milyon TL'ye sattı!

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Tekirdağ İli, Çerkezköy İlçesi, Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi'nde yer alan gayrimenkullerini 4 milyon 56 bin 250 TL bedelle sattı.

Çerkezköy Kızılpınar'a okul inşa edilecek!

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ocak ayındaki ilçe programlarında mesaiye Çerkezköy ilçesinde başladı. Albayrak, Kızılpınar mahallesine yapacakları okulun temelinin 5 Şubat 2016 tarihinde atılacağını söyledi.

Çerkezköy Tepe Camii'nin çevre düzenleme çalışmaları tamam!

Çerkezköy Tepe Camii’nin çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarında sona yaklaşıldı. Caminin bahçesini kilit parke taşlarla kaplayan ekipler, yakın zamanda çalışmaların tamamlanacağını belirtti.

Çerkezköy'de 2015 yılında 469 yapı ruhsatı verildi!

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde 2015 yılında toplam 697 bin 214,62 metrekare yeni yapı ve ilave kat ruhsatı düzenlendiğini belirten Çerkezköy Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü yetkilileri, 2015 yılında toplam 469 yeni yapı ve kat ilavesi düzenlendi.

Akiş GYO Çerkezköy Tesis'in değerlemesini yayınladı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım OrtaklığıÇerkezköy Tesis'ine ilişkin 2015 sonu değerleme raporunu yayınladı. İşte Akiş GYO'nun yayınladığı değerleme raporu..

2015 yılında Çerkezköy'de ne kadar iskan verildi?

Çerkezköy Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü yetkilileri, 2015 yılının ilk 11 ayında aylık ortalama 54 bin 808 metrekare yeni yapı ve ilave kat ruhsatı ve toplam 366 yeni yapı ve kat ilavesi kat ruhsatı verildi.

Çerkezköy Haberi

Çerkezköy

Çerkezköy Belediye Meclisi'nin Aralık ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu Çerkezköy Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay Başkanlığı'nda gerçekleşen toplantıda Şelaleli Park'ın olduğu bölgeye iki katlı yer altı otoparkı ve Akbank'ın arkasındaki alana ise katlı otopark yapılabilmesi için Plan ve Proje Müdürlüğü'nün hazırladığı plan tadilatı talebi oy birliği ile kabul edildi. 


Ardından bir önceki Meclis toplantısında İmar ve Bayındırlık Komisyonu'na havale edilen Çerkezköy ilçesi sınırları içerisindeki muhtelif parsellerdeki Belediye hisselerinin satışı görüşülerek, 4 adet hisse satışı oy birliği ile kabul edildi. 


Daha sonra gündemin üçüncü maddesinde yer alan Plan ve Proje Müdürlüğü'nün 20.11.2015 gün ve 392 sayılı 1203 ada 2 nolu parsel ile Belediyemize ait 1523 ada 3 nolu parselin takas edilmesi talebi hakkındaki müzekkeresinin müzakeresi görüşülerek İmar ve...