01 / 07 / 2022

DAP İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz

DAP İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz

Kartal ve Maltepe'de Burgu Kule, Yelken gibi konsept projelere imza atan DAP Yapı, son olarak Maltepe'de DAP Tango Kule adını verdiği yeni bir projeye başladı. 70 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek projede daire fiyatları 179 bin TL'den başlayarak 399

Enka İnşaat Yönetim Kurulu üyelerini seçti!

Enka İnşaat'ın genel kurul toplantısında, Yönetim Kurulu üyelikleri için İcracı Üye olarak Agah Mehmet TARA ve Cem Çeliker, İcracı Olmayan Üye olarak Erdoğan Turgut, İcracı Olmayan Bağımsız Üye olarak Mehmet Mete Başol ve Fatih Osman Tar'ın seçilmesine karar verildi. 

Fatma Yılmaz, Tek-Art İnşaat Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa etti!

Tek-Art İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Yılmaz'ın istifası kabul edildi. Yerine Müjdat Aybar'ın atanmasına karar verildi. 

Tek-Art İnşaat Yönetim Kurulu Üyelerini seçti!

Tek-Art İnşaat Yönetim Kurulu Üyelerini belirledi. Buna göre, Soner Yılmaz, Zeynep Yılmaz Demirci, Fatma Yılmaz ve Türkay Yılmaz Yönetim Kurulu Üyesi oldu. 

Soner Yılmaz, yeniden Tek-Art İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Tek-Art İnşaat'ın yönetim kuruluna seçilen üyeler görev taksimi yaptı. Soner Yılmaz Tek-Art İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Enka İnşaat'ın Kurumsal Yönetim Derecelendirme notu 9,28!

Enka İnşaat'ın Kurumsal Yönetim Derecelendirme notu 9,28 olarak güncellendi.

İntema İnşaat yönetim kurulu üyelerini seçti!

İntema İnşaat Yönetim Kurulu'nun 19 Nisan 2021 tarihli toplantısında; Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nde ("Tebliğ") yer alan hükümler çerçevesinde yönetim kurulu üyeleri seçildi.

İntema İnşaat yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

İntema İnşaat'ın bugün yapılan Yönetim Kurulu toplantısında; Denetimden Sorumlu Komite'nin Başkanlığına Hasan Toker Alban'ın, üyeliğine Zühal Atanan'ın getirilmesine, Kurumsal Yönetim Komitesi'nin Başkanlığına Zühal Atanan'ın getirilmesine karar verildi.

İntema İnşaat yönetim kurulu komiteleri çalışma esaslarını güncelledi!

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. tarafından yönetim kurulu komiteleri çalışma esasları hakkında açıklama yapıldı. İşte İntema İnşaat yönetim kurulu komiteleri çalışma esasları...

Fatih Erdoğan: Ankara'nın yeni yüzü olacağız!

Türkiye’nin tek parselde inşa edilecek en büyük karma yaşam projesi olan Merkez Ankara, geçtiğimiz günlerde satışa çıktı. Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan “Bu proje Ankara’nın yeni yüzü olacak” diye konuştu.

Artaş İnşaat 2019 yılı yatırım planlarını hazırladı!

Yılı anahtar teslim süreciyle kapatan Artaş İnşaat, 2019 için de yatırım planlarını hazırladı. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Tam gaz çalışmaya devam” dedi...

ENKA'nın kurumsal yönetim derecelendirme notu 9,18!

1957 yılında kurulan ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin kurumsal yönetim derecelendirme notu 9,18 olarak güncellendi. 

Halk Varlık Kiralama'nın yeni yönetim kurulu üyesi Hüseyin Zeybek!

Halk Varlık Kiralama'nın Yönetim Kurulu Üyesi Adil Mahmut Eroğlu görevinden ayrıldı. Firmanın yeni yönetim kurulu üyesi Hüseyin Zeybek oldu.

Süleyman Çetinsaya yeni yönetim sistemini değerlendirdi!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, yeni yönetim sistemi değerlendirdi. Çetinsaya, yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u tebrik etti.

DAP İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz Haberi

DAP İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz

 

DAP İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, 129'u stüdyo 63'ü ise suit olmak üzere toplam 192 dairenin yer aldığı projenin yüzde 40'a yakınını ön satışlarda sattıklarını söyledi. Projedeki stüdyo dairelerin büyüklükleri 43 ile 62 metrekare arasındayken süitler 56 ile 79 metrekare arasında değişiyor. Satışlarda yüzde 25 peşin yüzde 75 banka kredisi ya da yüzde 30 peşin ödeyene 36 aya kadar vadelendirme imkânı sağlanıyor. Yılmaz, Anadolu Yakası'nda konsept projelere imza attıklarını söyleyerek "Bazen iyi bir eser çıkması adına maliyetleri bile göze almadan proje yapıyoruz" diye konuştu. Proje nin mimarisi kadın ve erkek figüründen esinlenerek...